Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147410 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
το φορτιο ειναι αλλη ιστορια ... δεν χανεις παντως αν ενδιαφερεσαι για τετοιες ποσοτητες να ρωτησεις και ελληνες κατασκευαστες απευθειας η μεσω εμπορων ζητωντας να γινει η τιμολογηση απ ευθειας στο ονομα σου (αν γινεται δεκτο απ τον κατασκευαστη) ετσι μειωνεται κι αλλο το κοστος σου .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147411 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
μονο ετσι γινεται και επιτυγχανεται καλή τιμη ,τωρα για 1-2 τονους δεν σε κοιταει κανενας,πρεπει να ειναι 3-4 που εχουν λεβητα και να καινε 5-6 τονους ο ενας και να μαζευτουνε για φορτιο,το καλυτερο.ετσι συμφερει κατα πολυ,και αυτο κανω εγω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147416 από george cc
Απαντήθηκε από george cc στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Την τιμή 265 η παλετα την βρήκα απο την αποθηκη της Alpha Pellet στην Αθήνα.Η τιμή ξαναλέω είναι για παλέτα 70 σακια με μεταφορικα, και για 10 παλέτες.Για τον τόνο είναι 252 ευρώ.Αν έχετε καποια καλύτερη πρόταση πείτε μου γιατί ενδειφέρομαι να αγοράσω τώρα που έχει καλύτερη τιμή.
Πιστεύω και εγω ότι θα μπορουσε να μου κανει καλύτερη τιμή για τόσες παλετες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147417 από giannhs123
Απαντήθηκε από giannhs123 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
για χανια στην κρητη καλες τιμες πελλετ με πικοιλια και καλες παρτιδες σε αυτα που εχω δοκιμαση αλφα,σβαισχοφεν ειναι το hania pellet.μπορει να ακουγεται καπως διαφημηση αλλα δεν υπηρχε μαγαζι στα χανια για πελλετ.για να βρω πελλετ εψαχνα σε ξυλεμπορικα,μαντρες,μαγαζια με ανταλακτικα οτι εβρισκες και τα περισοτερα εφερναν μακις 5,50 το σακι η αν εβρισκε golden,sφαιχ 6,50 το σακι τσαμπα πραμα .εγω αναγκαζομου να κατεβαζω παλετα απο ιντερνετ να το αποθυκευω σε χωρο περιορισμενο.
Last edit: 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν by giannhs123.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147418 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

george cc έγραψε: Την τιμή 265 η παλετα την βρήκα απο την αποθηκη της Alpha Pellet στην Αθήνα.Η τιμή ξαναλέω είναι για παλέτα 70 σακια με μεταφορικα, και για 10 παλέτες.Για τον τόνο είναι 252 ευρώ.Αν έχετε καποια καλύτερη πρόταση πείτε μου γιατί ενδειφέρομαι να αγοράσω τώρα που έχει καλύτερη τιμή.
Πιστεύω και εγω ότι θα μπορουσε να μου κανει καλύτερη τιμή για τόσες παλετες.


Φίλε μου όπως σου είπαν και παραπάνω το Praktiker φέτος ήταν φτηνότερο και σε εποχή χειρότερη - ήταν προς χειμώνα.. Εγώ συγκεκριμένα έκανα 3 παραγγελίες 15/10, 27/11 και 31/1 συνολικά 380 σακκιά ( ή 5.700 kg ) και πλήρωσα συνολικά ( η τιμή διέφερε λίγο από παραγγελία σε παραγγελία ) μέσο όρο 3,56 το σακκί ή 237 τον τόννο, μαζί με τα μεταφορικά που ήταν δωρεάν. Τώρα τι θα γίνει του χρόνου δεν γνωρίζω , είναι και λίγο ..χρηματιστήριο :unsure: Εγώ πάντως θα περιμένω γιατί έχω απόθεμα καμμιά 50αριά σακκιά ακόμα! Θυμάμαι τα Carrefour είχαν βγάλει προσφορά πέλλετ του Καρυπίδη ( για μένα περίπου ισάξιο με του Αλφα ) μέσα στον χειμώνα με τιμή κάτω των 3€ το σακκί.... :dry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147422 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
για 252 Ιουνιο μηνα και απο αποθηκη της ΑΛΦΑ παρα ειναι ακριβη η τιμη.Περιμενε λιγο Θα βρεις πελλετ και αλλα σε αυτη την τιμη ,ψαξε λιγο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.539 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ