Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #146998 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
1ον δεν ειμαι έμπορος. 2ον ο καθένας έχει την πολιτική του.

Η ανθρωποφαγία είναι κακό.

Το έχω ξαναπεί τα περισσότερα παράπονα τιμών γίνονται από άτομα που αγοράζουν 3-4 τσουβάλια. Έχεις δει κανέναν φούρναρη να μπει εδώ μέσα να λέει "πω πω στην Λαμία δεν βρίσκω φτηνό πέλλετ; " Τι κατάσταση είναι αυτη;

Και αυτός με τα 30 λεπτά το τσουβάλι μπορεί να χάσει και 1000 ευρώ στο σύνολο της χρονιάς...

Εδώ συζητάμε τις τιμές όχι να κράζουμε πόσο πουλάει ο καθένας χαρακτηρίζοντας τον έμμεσα απατεώνα.

Υ.Γ φυσικά αυτοί που πουλάνε χωρίς Φ.Π.Α δεν είναι απατεώνες επειδή μας το δίνουν φτηνά...Κανείς δεν τους έχει κράξει ποτέ....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #147004 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΑΔΕΡΦΕ ουτε εγω ειμαι εμπορας ειμαι πελλετοκαυστης!!!!!!φυσικα και παιρνω τονο και ψαχνομαι διοτι τα γαμ...μενα τα ευρω βγαινουν με αιμα και δεν περισευουν να παρω πελλετ με 5 ευρω το τσουβαλι οταν γυρω γυρω παιζει κατω απο 4 ευρω!!!!!!!!!!!!!φυσικα αν βρισκαμε οικονομικο πελλετ στη Λαμια δεν θα φωναζε κανεις!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ 1000 ΕΥΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΦΤΑΙΝΕ ΔΙΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ οπου και να εχω παρει με αποδειξη κανονικα με ΦΠΑ!!!!!!!!!!!ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΥΤΟ ΤΙΜΗ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ?????ΒΕΒΑΙΩΣ και συζηταμε για τιμες πελλετ εδω και τις διαφορες τους!!!αρα καλα τους κανουν τα ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 4 ΕΥΡΩ!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΘΑ ΠΟΥΛΟΥΣΑΝ Τ ΑΡΧΙ...ΙΑ ΜΟΥ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #147011 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΑΔΕΡΦΕ ουτε εγω ειμαι εμπορας ειμαι πελλετοκαυστης!!!!!!φυσικα και παιρνω τονο και ψαχνομαι διοτι τα γαμ...μενα τα ευρω βγαινουν με αιμα και δεν περισευουν να παρω πελλετ με 5 ευρω το τσουβαλι οταν γυρω γυρω παιζει κατω απο 4 ευρω!!!!!!!!!!!!!φυσικα αν βρισκαμε οικονομικο πελλετ στη Λαμια δεν θα φωναζε κανεις!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ 1000 ΕΥΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΦΤΑΙΝΕ ΔΙΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ οπου και να εχω παρει με αποδειξη κανονικα με ΦΠΑ!!!!!!!!!!!ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΥΤΟ ΤΙΜΗ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ?????ΒΕΒΑΙΩΣ και συζηταμε για τιμες πελλετ εδω και τις διαφορες τους!!!αρα καλα τους κανουν τα ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 4 ΕΥΡΩ!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΘΑ ΠΟΥΛΟΥΣΑΝ Τ ΑΡΧΙ...ΙΑ ΜΟΥ!!!


Κωστα δεν μπορω να σε καταλαβω...σε χαλαει που βρηκες πελλετ 0,50 λεπτα η 1 ευρω πιο ακριβο στο τσουβαλακι...
Ενω δικαιολογεις και θεωρεις φυσιολογικο τον λεβητα σου (2000 + ευρω) που τρυπησε την δευτερη χρονια...εστω και μεσα στην εγγυηση.
Αβυσσος...



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #147015 από cpp
Απαντήθηκε από cpp στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Χρήστο... Ουτε το ένα ειναι λογικό , ούτε το άλλο! Ειδικά αν ήταν πελάτης.


Προσωπικά σε αναλογη περιπτωση,,,,, έβαλα πετρέλαιο! (Ευτυχώς κράτησα τον λέβητα)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #147017 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΧΡΗΣΤΟ βεβαια και με χαλαει το ακριβο πελλετ διοτι βρισκουν και τα κανουν διοτι μονο ΚΑΡΦΟΥΡ εχει εδω και οταν το βγαζει 3.15Ε γινεται σκοτωμος και οποιο προλαβε πηρε.δεν κρατουν παραγγελιες οπως σε αλλες πολεις.οσο αφορα για το λεβητα μου επειδη το εχουμε ξανακουβεντιασει μπορει να τυχει και να τρυπησει στον καθενα,εμενα οπως σου ξαναειπα σε 2 μερες μου εστειλαν καινουργιο καζανι και πληρωσαν μεταφορικα και γερανο ανεβα κατεβα!!!!!!!!!!!κι αν ξανατυχει απο την μια ηδη τον εχω κανει αποσβεση και απο την αλλη η εγγυηση λιγει το 2017!καλα να ειμαστε ως τοτε!!μπορει το πετρελαιο να ειναι τζαμπα!!!!!!!!!!!!!!!!τι δεν καταλαβαινεις??????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #147018 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Κραζεις;Θαυμαζεις! :evil:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.490 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ