Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146639 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Fokion αυτή τη στιγμή πουλιέται στη Λάρισα 270 ο τόνος. Για μένα προστίθενται και 30 ευρώ για μεταφορικά σύνολο 300 ευρώ 0,3 το κιλό 4,5 το τσουβάλι. Καλή τιμή αλλά.. όπως είπα και πιο πάνω τη θεωρώ ακριβή (πιστεύω είναι στις "καλοκαιρινές" μειωμένες). Στην ίδια δίνεται το σβάι το χοτ στικ και άλλα. Να περιμένουμε ακόμα λίγο νομίζω.


Συμφωνω απολυτως.
Οντας ρυθμιζμενες οι σομπες στο πρασινο - ναι καλο ειναι δε λεω το καινουργιο αλλα - δε βλεπω καποιο λογο να το προτιμησω περαν της σταχτης.
Ναι οκ αν οι τιμες ειναι κοντα σε λογικά πλαισια θα το σκεφτομουν σοβαρα μια που αναλλογικά ΚΑΙ η καμιναδα θα ειχε λιγοτερα καταλοιπα. Ή αν ειχα λεβητα και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν ηθελα να ασχολουμαι και επαιρνα Αυστριακα μεχρι τωρα.
Ναι τα χτυπαει ως υλικό ανετα. Αλλα με παραπλησια τιμη με τα αυστριακα, δε βρικω το λογο να αλλαξω το πιστο μου "πρασινο"
Ετσι κι αλλιως εχω σομπες μεσα στο σπιτι οποτε δεν ειναι ιδιαιτερη βαβουρα το καθαρισμα = απλά αδειασμα το συρταρακι.

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146659 από obelix
Απαντήθηκε από obelix στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Fokion έγραψε:

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Καλησπέρα Grune holz της Alpha pellet το βρήκε κανείς και σε τι τιμή? Είχα εκφράσει την άποψη ότι αν είναι σε καλή τιμή θα είναι μάλλον η μόνιμη επιλογή μου. Και αυτό γιατί έχω εμπιστοσύνη και στην συγκεκριμένη εταιρεία παραγωγής αλλά και γενικά πιστεύω ότι πρέπει να αφήνουμε χρήματα εδώ στον τόπο μας ειδικά τώρα, Βρήκα τώρα στη λάρισα αλλά σε τιμή ίδια ακριβώς με το σβάι. Πρέπει να κατέβει γιατί δεν μπορεί το ξένο με τόση επιβάρυνση μεταφορικών πιστοποιήσεις κλπ να είναι το ίδιο με αυτό που παράγεται εδώ. Θα το ψάξουμε ακόμα λίγο...


Πηρα 2 τσουβαλια "λογω εκτακτης αναγκης"= ξεμειναμε.
Δε θεωρω την τιμη που το πηρα - 5 ευρω το τσουβαλι - ως αντιπροσοπευτική γιατι ηταν απο συνηκιακο μαγαζί και 2 τσουβαλια μόνο.

Ελαχιστη σταχτη, μα ελαχιστη. Θερμικά - τελειως υποκειμενικά καθοτι δε μπορω να μετρησω κατι - ιδια τουλαχιστον, με το πρασινο.
Αν θα το προτιμησω απο το πρασινο??? Χλωμο μαλλον....


Επειδη νομιζω ειμαστε γειτονες, μπορεις να μου πεις απο που πηρες να τσιμπησω μερικα να δοκιμασω?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146663 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

obelix έγραψε:
Επειδη νομιζω ειμαστε γειτονες, μπορεις να μου πεις απο που πηρες να τσιμπησω μερικα να δοκιμασω?


Κλεισθενους νομιζω 30.
Οπως ανεβαινεις προς πεντελη απο Σταυρό στο Δεξι σου χερι 30 μετρα μετα το φαναρι. Αν θυμαμασαι πουλαγε εργαλεια πριν διπλα σε ενα παπουτσαδικο

ή στον Τζιλο - Σελμαν αλλα αυτος ειναι ανοιχτος πρωινα μονο απο οσο νομιζω ( και αυριο Σαββατο πρωι ανοιχτός θα ειναι )

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 9 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146696 από obelix
Απαντήθηκε από obelix στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Thanks
Και τα δυο ειναι σχεδον διπλα μου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146697 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
5 ευρω πελλετ τι λετε ρε μαγκες μου τρελαθηκατε.εδω σαλονικα το πολυ 3,30 να το πληρωσω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146698 από Panagiotis Primus34
Απαντήθηκε από Panagiotis Primus34 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Υπαρχει κανενας απο Τρικαλα να μου δωσει τα φωτα του για πελλετ με τιμες και ποιοτητα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.452 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ