Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139866 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

iguana έγραψε: Λοιπόν το λεροι (Θεσσαλονίκη) μέχρι τις 7 του μήνα όποιος παραγγείλει (παραδόση 10-15 νοεμ) έχει 10% έκπτωση και δωρεάν παράδοση.Στην πράξη τα ναγγκετς τα οποία τά έχει ήδη σε κορυφάια τιμη 4,19 βγάινουν 249 ευρω η παλέτα είναι δηλαδή 50 ευρώ φτηνότερα από την ήδη χαμηλή περσινή τιμη με την οποία τα είχα κλείσει.Νομίζω είναι μονόδορμος για όποιον καει αυτό το πέλετε(εγώ έχω σόμπα , όχι λεβητα και καιω αποκλειστικα αυτο για να μην παιδέυομαι με στάχτη κτλ κάθε μερα).Επίσης κάνει 6 άτοκες με πιστωτική που είναι και αυτό σημαντικό. όσο σκέφτομαι ότι πέρσι ζητούσαν κάποιοι μέχρι και 340 ευρω τρελαίνομαι..


Χτες πηγα και μου εβαλε παραδοση 15/11 βεβαια δεν ηταν σιγουρος αν θα προλαβω τα δωρεαν μεταφορικά. Είπα οτι αν δεν τα προλαβω και πιστωθω το ποσό δεν εχω προβλημα. Είχε -8000 σακουλακια στο συστημα του(περίπου 120 παλετες). Προβλεπω οτι σημερα δεν θα πουλανε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139906 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
φιλε vag εαν ενοουσες εμενα οχι λαθος εκανες δεν εχω να κερδισω τιποτα και ουτε γραφουμε εδω για να εκνευρισουμε καποιους απλα εγραψα πως οταν μιλισα με την αποθηκη του πρακτικερ ειχε 9 παλετες την παρασκευη και πηρα τισ 4 εγω. σημερα μπορη και να μην εχει δεν ξερω. εχθεσ παντωσ εγω τισ παρελαβα. καλο χειμωνα να εχουμε ολοι η παλετοπαρεα.

vag1234 έγραψε: Για να με εκνευρίσει το ειπε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139919 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πἐρασα σήμερα απο PRACTIKER Μεταμόρφωσης Αττικής, είχε περίπου 2 παλέτες μέσα στο μαγαζί με 3,49. Δεν ξέρω πόσο απόθεμα ακὀμα έχει.
Πάντως έχει ΔΩΡΕΑΝ παράδοση (στο πεζοδρόμιο) για αγορές πάνω από 149 ευρώ μέχρι τις 31/1/2015 σε όλα τα είδη θέρμανσης και πέλλετ.

ΚΡΙΜΑ !! :S Αγορασα το καλοκαίρι από Τζιλλο 260....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139928 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

betonly έγραψε: φιλε vag εαν ενοουσες εμενα οχι λαθος εκανες δεν εχω να κερδισω τιποτα και ουτε γραφουμε εδω για να εκνευρισουμε καποιους απλα εγραψα πως οταν μιλισα με την αποθηκη του πρακτικερ ειχε 9 παλετες την παρασκευη και πηρα τισ 4 εγω. σημερα μπορη και να μην εχει δεν ξερω. εχθεσ παντωσ εγω τισ παρελαβα. καλο χειμωνα να εχουμε ολοι η παλετοπαρεα.

vag1234 έγραψε: Για να με εκνευρίσει το ειπε..


Μην τρελαίνεσαι .. Αστειευτήκα..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139939 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
αντε καθαρισα για σενα :P
τραβα στο γνωστο μαγαζακι της λαυριου και παρτο 323 τον τοννο η 3.50 το τσουβαλι ...βαλαν μυαλο αραγε??


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139954 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

panava έγραψε:

kyriazisg έγραψε: Καλησπέρα,

Στο Praktiker Μάνδρας πρέπει να έχει διαθέσιμες 4 παλέτες με το pellet που φέρνει .
Ρώτησα χθές το απόγευμα και μου είπαν ότι Τρίτη θα φέρει 24 παλλετές εκ των οποίων οι 18 είναι ήδη κλεισμένες . Θεωρώ ότι 4 θα έχουν μείνει για αυτό το έγραψα . Τιμή 3,5€ / τσουβάλι .
Έχω ήδη καβατζάρει το pellet της χρονιάς , οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε ή καλέστε τους πρίν κινήσετε για εκεί . Πληροφοριακά ο κωδικός είναι 347643 .

Φιλικά ,
Γιώργος


Καλησπέρα, τι λέει από στάχτη; Σε σχέσει με Golden Nugget γνωρίζει κάποιος;
Φιλικά Παναγιώτης


Έχει περισσότερη στάχτη και πιο σκληρή θα έλεγα αλλα κατα τα αλλα είναι πολύ καλό ειδικά όταν το αγοραζουμε απο το εργοστάσιο το καλοκαίρι 230 ευρώ την παλετα .

sdancer75
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": panava

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.497 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ