Λέβητας πυρήνα finotherm

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #172941 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Μου είπε να έχω αέρα γύρο στο 40-45

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #172942 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Για να βοηθησω οσο μπορω αν και δεν ξερω τη υλικο καις το 45 αερα που λες ειναι πολυ αλλα με καθε επιφυλαξη γιατι δεν ξερω τη συμπεριφορα του υλικου.Λογικα με τους χρονους που εχεις αναφερει παραπανω 80-10 ο λεβητας δε  πρεπει να σου σηκωνει πανω απο 60 βαθμους απλα απο οτι καταλαβα απο τα γραφωμενα σου παντα εχεις πολυ μεγαλο λεβητα 80000 θερμιδες για 110 τετραγωνικα σπιτι οποτε ο λεβητας δουλευει χαλαρα γιατι ειναι τεραστιος για τα τετραγωνικα που λες.Αν επιτρεπεται απο που εισαι και τη πυρηνοξυλο εχεις κοσκινισμενο η απλο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #172943 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Από Χαλκίδα πύρινα απλό βάζω δεν βρίσκω καθαρό κουκούτσι.απλα κάτω από 40 η τουρμπίνα δεν δουλεύει λογικό λίγα αμπέρ για να τη φέρει γύρω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #172944 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Εννοεις κατω απο 40 δεν την ακους να δουλευει γιατι δουλευει σιγουρα απλα δεν ακουγετε για αυτο εχει διαβαθμηση απο 0εως 100 αν εγω στο τραχανα διαχωρισμενος πυρηνας αλλιως βαλω 45 δεν θα μεινει υλικο για υλικο θα το πεταει στον αερα και δουλευω με 28-29 να καταλαβεις και στο πυρηνοξυλο θα φτασω μετα βιας 40.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #172945 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Χρόνους?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #172946 από Tzim3d
Απαντήθηκε από Tzim3d στο θέμα Λέβητας πυρήνα finotherm
Λοιπον αυτη τι στιγμη οσο και να σου φανει παραξενο δουλευω 7ταισμα 25 αναμονη 35 αερα με συμπερασμα ο λεβητας πιανει γρηγορα θερμοκρασια 75 και μπαινει σε αναμονη μονος στου αυτο θα συμβει στα πολλα κρυα γιατι τωρα ζηταω 21 βαθμους εγω και δεν προλαβενει να πεσει σε αναμονη τον ριχνει ο θερμοστατης χωρου.Οταν ο λεβητας δουλευει η εστια που βλεπεις πανω πρεπει να ειναι γεματη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ