Pellet praktiker!!!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138259 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Pellet praktiker!!!!!

electron έγραψε: Ειναι καλη η τιμη άλλα πιστεύω οτι θα πέσει και αλλο μεσα στο χειμώνα οσο θα ανεβαίνει η ζήτηση για το πετρέλαιο. Λογικα θα δουμε και καλύτερες τιμες..


Μία συμβουλή θα ήθελα από σας τους παλιούς γιατί στην χρήση πελλετ είμαι σκάρτα στον χρόνο. Όπως είπα πρίν έχω παραλάβει 2 παλλέτες και χρειάζομαι για όλο τον χειμώνα άλλες 3 ακόμα στο περίπου. Τι κάνω τώρα, παραγγέλνω από praktiker τους άλλους 3 ή περιμένω χαμηλώτερη τιμή από αλλού; Ξέρω ότι είναι και λίγο ..χρηματιστήριο B) αλλά λέω να ακούσω γνώμες.
Ευχαριστώ πολύ ( συγνώμη για το off topic της ερώτησής)
Last edit: 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ΝΧΟΝΤΖ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138261 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Pellet praktiker!!!!!

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε:

electron έγραψε: Ειναι καλη η τιμη άλλα πιστεύω οτι θα πέσει και αλλο μεσα στο χειμώνα οσο θα ανεβαίνει η ζήτηση για το πετρέλαιο. Λογικα θα δουμε και καλύτερες τιμες..


Μία συμβουλή θα ήθελα από σας τους παλιούς γιατί στην χρήση πελλετ είμαι σκάρτα στον χρόνο. Όπως είπα πρίν έχω παραλάβει 2 παλλέτες και χρειάζομαι για όλο τον χειμώνα άλλες 3 ακόμα στο περίπου. Τι κάνω τώρα, παραγγέλνω από praktiker τους άλλους 3 ή περιμένω χαμηλώτερη τιμή από αλλού; Ξέρω ότι είναι και λίγο ..χρηματιστήριο B) αλλά λέω να ακούσω γνώμες.
Ευχαριστώ πολύ ( συγνώμη για το off topic της ερώτησής)


Αν έχεις χρήματα αγοράζεις τώρα άλλες 2 από το πρακτικερ και αφήνεις μπαλαντέρ να αγοράσεις 1 ακόμη στην πορεία για να το δοκιμάσεις κιολας. κάτω από 230€/τον δύσκολα πιστεύω θα βρεις στην διάρκεια του χειμώνα.. Μπορείς να πάρεις 1 π.χ τώρα από το leroy golden nuggets με 290€/τον για να κάνεις και τα συγκριτικά σου σε σχεση και με ένα πιστοποιημένο.

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138266 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Pellet praktiker!!!!!
Συμφωνω και εγώ για τουλαχιστο 2 απο τις 3 μια και είσαι Αθηνα

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138281 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Pellet praktiker!!!!!
πιο κατω για αθηνα δυσκολα θα βρεις ...τον μαρινοπουλο περιμενουμε εδω μπας και που δεν το βλεπω (εκτος κι αν ειναι σαν την περσυνη μαπα ) ..οπως σουπαν παρε τους 2 τονους μην χασεις και την προσφορα του πρακτικερ και μεχρι τελη νοεμβρη συμπληρωσε οτι χρειαζεσαι ... μετα δεν πεφτει ας δωσουν και τσαμπα το πετρελαιο :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138298 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Pellet praktiker!!!!!
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις άμεσες απαντήσεις σας, μάλλον προς το τέλος Νοεμβρίου πάω για άλλες 2 παλλέτες :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138334 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Pellet praktiker!!!!!
Κοιτα οπως λενε και τα παιδιά ποιο πανω (και συμφωνώ και εγω πανω σε αυτό),χαμένος δεν βγαίνεις αν αγοράσεις τώρα γιατι ουτοσι άλλως η τιμή του είναι καλή. Αν δεν κανω λαθος λεει στο link οτι η τιμη αυτη ειναι για παραλαβή απο το κατάστημα, οποτε πρεπει να υπολογίσεις και τα έξοδα κίνησης, αν εχεις δικό σου φορτηγό κάλως, αν δεν εχεις όμως? :huh:

Και εγω ειχα παρει creta pellet σε αυτα τα λεφτα (220€/t), και φυσικά αυτο ειναι και ανώτερο πελλετ καθως είναι απο ξυλο.

Οποτε αν δεν θες να παίξεις χρηματιστήριο και αν ρισκάρεις, αγοράζεις τώρα και παρακολουθεις τις μετέπειτα εξελίξεις - ;)

Εγω κανω τον τζογαδόρο (αλλα εχω καβατζωθει για να είμαι σίγουρος :P )


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν by electron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ