Συζήτηση από την καθυστέρηση παράδοσης Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131924 από ΝΧΟΝΤΖ
Δεν γνωρίζω αν γράφω σε σωστό μέρος του forum αλλά θα ήθελα να πώ την προσωπική μου εμπειρία με την Creta.
Συννενόηση τηλεφωνική Δευτέρα 17.2 με την εταιρεία και αμέσως κατάθεση 290€ για 1 παλλέτα πέλλετ, . Ταυτόχρονα με διαβεβαίωσαν ότι θα τα στείλουν σίγουρα Παρασκευή ώστε Σάββατο να είναι στο πρακτορείο στην Αθήνα και θα τα έχω 100% την Δευτέρα 24.2 σπίτι μου. ( τόνισα την ημέρα παράδοσης γιατί το πέλλετ τελειώνει...) Την δευτέρα παίρνω το πρακτορείο της Αθήνας και δεν έχει έρθει τίποτα. Τηλέφωνο στην Κρήτη και με διαβεβαιώνουν ότι κάτι έτυχε και θα φροντίσουν οι ίδιοι να τά έχω 100% σπίτι μου ( όχι στο πρακτορείο )την Τετάρτη 26.2 και θα με πάρουν ταυτόχρονα τηλέφωνο για επιβεβαίωση. Ηρθε η Τετάρτη, κανένα τηλέφωνο δεν είχα από αυτούς . Τους ξαναπαίρνω σήμερα και μου λένε συγγνώμη και θα τα στείλουν αύριο στο πρακτορείο , χωρίς να γνωρίζουν πότε θα παραλάβω σπίτι μου :(
Και ερωτώ. Εχω πληρώσει εδώ και 10 μέρες χρήματα στην Creta αλλά προιόν δεν έχω δεί ακόμα. Εχει ξανατύχει σε συμφορουμίτη αυτό;
Δεν γνωρίζω πότε παραλαμβάνετε εσείς, αλλά σε παραγγελίες που έχω κάνει σε Αμερική, Κίνα κλπ, μου έχουν έρθει τα προιόντα σε 10-15 μέρες!!!!!
.....Εν τω μεταξύ το πελλετ τελείωσε και έχω ανάψει πετρέλαιο...... :dry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131927 από vag1234
Νομιζω οτι καλά έκανες και έγραψες το προβλημα σου εδώ !!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131928 από electron
Καλησπέρα, αν και θα σου απαντήσει η ιδια η εταιρία περι αυτου, εγω που εχω παρει 2 φόρες, μια το καλοκαίρι και μια τωρα που πήρα 25σακια απο το νεο πελλετ για δοκιμή και στις 2 περιπτώσεις εξυπηρετήθηκα άμεσα χωρίς κανένα πρόβλημα..

Βεβαία (φιλική συμβουλή) κάλο θα ήταν να είχες και λιγο πελλετ "καβατζα" γιατί να κατι να τύχει μπορεί να ξεμεινεις, και εσυ καλα εχεις και το πετρέλαιο, εγω αν ξεμεινω δεν εχω τίποτα, παρα ενα τζακι και αυτο ειναι και ανοιχτού τυπου!. :unsure:

Μολις δοκιμάσω το νεο πελλετ που πήρα, (50% κουκούτσι ελιας & 50% ξυλο), θα επανέλθω με τις εντυπωσεις.. Πρώτες εντυπωσεις η ελλειψη σκόνης στην σακούλα (δεν εχει καθόλου σκονη & τρήματα) και το μεγάλο μήκος των πελλετ που ισως να χρειαστεί λιγο ανέβασμα του χρονου τροφοδοσίας, αν και αυτο εχει να κανει με τον τύπο του κοχλια.
Προσωπικά μου αρέσει που ειναι μεγαλύτερα σε μηκος απο τα προηγούμενα και δεν εχουν καθόλου σκόνη. Θα επανέλθω με φωτογραφίες.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131932 από creta pellet

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε: Δεν γνωρίζω αν γράφω σε σωστό μέρος του forum αλλά θα ήθελα να πώ την προσωπική μου εμπειρία με την Creta.
Συννενόηση τηλεφωνική Δευτέρα 17.2 με την εταιρεία και αμέσως κατάθεση 290€ για 1 παλλέτα πέλλετ, . Ταυτόχρονα με διαβεβαίωσαν ότι θα τα στείλουν σίγουρα Παρασκευή ώστε Σάββατο να είναι στο πρακτορείο στην Αθήνα και θα τα έχω 100% την Δευτέρα 24.2 σπίτι μου. ( τόνισα την ημέρα παράδοσης γιατί το πέλλετ τελειώνει...) Την δευτέρα παίρνω το πρακτορείο της Αθήνας και δεν έχει έρθει τίποτα. Τηλέφωνο στην Κρήτη και με διαβεβαιώνουν ότι κάτι έτυχε και θα φροντίσουν οι ίδιοι να τά έχω 100% σπίτι μου ( όχι στο πρακτορείο )την Τετάρτη 26.2 και θα με πάρουν ταυτόχρονα τηλέφωνο για επιβεβαίωση. Ηρθε η Τετάρτη, κανένα τηλέφωνο δεν είχα από αυτούς . Τους ξαναπαίρνω σήμερα και μου λένε συγγνώμη και θα τα στείλουν αύριο στο πρακτορείο , χωρίς να γνωρίζουν πότε θα παραλάβω σπίτι μου :(
Και ερωτώ. Εχω πληρώσει εδώ και 10 μέρες χρήματα στην Creta αλλά προιόν δεν έχω δεί ακόμα. Εχει ξανατύχει σε συμφορουμίτη αυτό;
Δεν γνωρίζω πότε παραλαμβάνετε εσείς, αλλά σε παραγγελίες που έχω κάνει σε Αμερική, Κίνα κλπ, μου έχουν έρθει τα προιόντα σε 10-15 μέρες!!!!!
.....Εν τω μεταξύ το πελλετ τελείωσε και έχω ανάψει πετρέλαιο...... :dry:


Καλησπέρα κύριε Χοντζογλου το πελλετ έφυγε τι δευτέρα.Συγνώμη για τι καθυστέρηση αλλά λόγο κρίσης καμιά φορά τα πρακτορεία καθυστερουνε να γεμισουνε τα φορτηγά τους.Συγνώμη για τι καθυστέρηση.Καλό βράδυ
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131934 από ΝΧΟΝΤΖ

creta pellet έγραψε:

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε: :


Καλησπέρα κύριε Χοντζογλου το πελλετ έφυγε τι δευτέρα.Συγνώμη για τι καθυστέρηση αλλά λόγο κρίσης καμιά φορά τα πρακτορεία καθυστερουνε να γεμισουνε τα φορτηγά τους.Συγνώμη για τι καθυστέρηση.Καλό βράδυ


Πάντως μου λέτε ότι το πελλετ έφυγε την Δευτέρα αλλά το πρακτορείο σας στην Κρήτη ( τηλ. 2810382063) , μου είπε ότι θα φύγει ....σήμερα :blush: από Κρήτη!!! Εξ άλλου όταν σας πλήρωσα μου είπατε ότι θα φύγει την Παρασκευή............
Για να δούμε αν έχω το πελλετ σπίτι μου αύριο, όπως μου υποσχεθήκατε για άλλη μία φορά....., γιατί δεν έχω καμία διάθεση να καίω το ακριβό πετρέλαιο εξ' αιτίας σας!!!
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131935 από creta pellet

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε:

creta pellet έγραψε:

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε: :


καλησπερα κυριε χοντζογλου το πελλετ εφυγε τι δευτερα.συγνωμη για τι καθηστερηση αλλα λογο κρισης καμια φορα τα πρακτορεια καθυστερουνε να γεμισουνε τα φορτηγα τους.συγνωμη για τι καθυστερηση.καλο βραδυ


Πάντως μου λέτε ότι το πελλετ έφυγε την Δευτέρα αλλά το πρακτορείο σας στην Κρητη ( τηλ. 2810382063) , μου είπε ότι θα φύγει ....σήμερα :blush: από Κρήτη!!! Εξ άλλου όταν σας πλήρωσα μου είπατε ότι θα φύγει την Παρασκευή............
Για να δούμε αν έχω το πελλετ σπίτι μου αύριο, όπως μου υποσχεθήκατε για άλλη μία φορά....., γιατί δεν έχω καμμία διάθεση να καίω το ακριβό πετρέλαιο εξ' αιτίας σας!!!


Ηρεμηστε κυριε Χοντζογλου μην κανετε ετσι θα ερθει η παλετουλα σας.Καλο βραδυ
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ