Συζήτηση πιστοποιημένων pellet στην Eλληνική αγορά

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129368 από kyriazisg

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Παιδιά το διασταύρωσα και από έναν κουμπάρο γερμανό που καίει πέλλετ σε τρία σπίτια και ψάχνει πολύ. Η egger σταμάτησε την παραγωγή πέλλετ από 31-12-13 για άλλους και γύρισε την παραγωγή σε μοριοσανίδες κλπ.
Αυτό το βουλγάρικο το pirin το ξέρετε? Ή ένα σέρβικο που φέρνει ο Κεχίδης ή μάλλον του το παράγουν για λογαριασμό του στη σερβία και το φέρνει σαν Κεχίδης (νομίζω)?

Καλησπερα Δημητρη.Το pirin pellet να αναφερω οτι δεν είναι πιστοποιημένο και εχω καψει 10 σακιά φέτος. 0 Κλίνγκερ αρκετή στάχτη σαν πουδρα οπως και σκονη στα σακουλια και μια έντονη μυρωδιά που πιστεύω ότι οφείλεται στο έλατο που περιέχει. Κατά τα άλλ α είναι τίμιο pellet με καλη θερμογονο .αν το βρήκες σε καλή τιμή δοκιμασετο.

Sent from my Lenovo P780 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129681 από lefterismega
Για δώστε παιδιά ..... άλλα "πιστοποιημένα" δεν υπάρχουν ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129684 από Δημήτρης Κατσούνης

kyriazisg έγραψε:

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Παιδιά το διασταύρωσα και από έναν κουμπάρο γερμανό που καίει πέλλετ σε τρία σπίτια και ψάχνει πολύ. Η egger σταμάτησε την παραγωγή πέλλετ από 31-12-13 για άλλους και γύρισε την παραγωγή σε μοριοσανίδες κλπ.
Αυτό το βουλγάρικο το pirin το ξέρετε? Ή ένα σέρβικο που φέρνει ο Κεχίδης ή μάλλον του το παράγουν για λογαριασμό του στη σερβία και το φέρνει σαν Κεχίδης (νομίζω)?

Καλησπερα Δημητρη.Το pirin pellet να αναφερω οτι δεν είναι πιστοποιημένο και εχω καψει 10 σακιά φέτος. 0 Κλίνγκερ αρκετή στάχτη σαν πουδρα οπως και σκονη στα σακουλια και μια έντονη μυρωδιά που πιστεύω ότι οφείλεται στο έλατο που περιέχει. Κατά τα άλλ α είναι τίμιο pellet με καλη θερμογονο .αν το βρήκες σε καλή τιμή δοκιμασετο.
Sent from my Lenovo P780 using Tapatalk


Οκ και σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θα το δοκιμάσω με 2-3 τσουβάλια σε λίγο που τελειώνει το ameco που έχω.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130731 από Δημήτρης Κατσούνης
Είμαι Λαμία. Ξέρει κανείς που μπορώ να πάρω egger λίγα τσουβάλια να το δοκιμάσω για να πάρω το καλοκαίρι μεγάλη ποσότητα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136686 από DOOM_NX
Χμμμ... Απ'ό,τι διαβάζω εδώ, αν σταμάτησε την παραγωγή τέλη του '13 η Egger, τότε ήταν just on time για τη λήξη της πιστοποίησης. Μάλλον γιαυτό δεν την ανανέωσε... Κρίμα, ήταν κορυφή το πέλλετ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ