Αυτή την μισή παλέτα της κληρωσης, ποιός θα την πάρει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123251 από michalisgr
καλησπερα...αυτες τις μερες παρελαβα το πελλετ που μου εστειλε ο κ. καγιοπουλος...ειναι της κρετα..
Ειναι στα ιδια σακουλακια που ειναι αυτο που κερδισα απο την κληρωση της κρετα.. το θεμα ειναι το εξης...
το πελλετ δε φαινεται ιδιο οπως το πρωτο που εχω.. ειναι πιο μεγαλα τα κομματια του και πολυ πιο σκουρα σαν να εχουν περισσοτερη υγρασια..αυτο που οφειλεται;; επισης μετα απο 1-1:30 ωρα το πολυ το ποτηρακι καυσης μπουκωνει.. ενω με τα αλλα δεν μπουκωνε.. εχω καψει 4 σακουλες απο το καινουριο αλλα δεν εχει καμια σχεση με το παλιο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124233 από nikolas

michalisgr έγραψε: καλησπερα...αυτες τις μερες παρελαβα το πελλετ που μου εστειλε ο κ. καγιοπουλος...ειναι της κρετα..
Ειναι στα ιδια σακουλακια που ειναι αυτο που κερδισα απο την κληρωση της κρετα.. το θεμα ειναι το εξης...
το πελλετ δε φαινεται ιδιο οπως το πρωτο που εχω.. ειναι πιο μεγαλα τα κομματια του και πολυ πιο σκουρα σαν να εχουν περισσοτερη υγρασια..αυτο που οφειλεται;; επισης μετα απο 1-1:30 ωρα το πολυ το ποτηρακι καυσης μπουκωνει.. ενω με τα αλλα δεν μπουκωνε.. εχω καψει 4 σακουλες απο το καινουριο αλλα δεν εχει καμια σχεση με το παλιο...


Δοκιμασε να το βαλης στης ντοματες για λιπασμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124253 από DOOM_NX
Φωνάζει ο DOOM για πιστοποιήσεις και σταθερή παραγωγή. Είναι νέος, ανώριμος και δεν έχει τι να κάνει και τα λέει.

Παρά την υποστήριξη που παρείχες στο πέλλετ, Μιχάλη, βλέπω ότι και σένα σε απογοήτευσε. Και να πω ότι δεν τα είχα προβλέψει το καλοκαίρι; Συνέχεια σε αντιπαράθεση ερχόμουν με τον creta για την προώθηση του προϊόντος σε σπιτικές σόμπες και λέβητες.

Αύξησε τον αέρα, μείωσε την τροφοδοσία, μέχρι να σταματήσει να μπουκώνει. Σκοπός είναι να μην το πετάξεις, αλλά να καεί όπως-όπως (πιθανότατα συμβάλλοντας και στην αιθαλομίχλη).

Αλλιώς κάντο λίπασμα που λέει και ο nikolas! :D

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124265 από Fokion
και καποιες σομπες/λεβητες βαση για τη σκαφη....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124282 από jnet

DOOM_NX έγραψε: Αύξησε τον αέρα, μείωσε την τροφοδοσία, μέχρι να σταματήσει να μπουκώνει. Σκοπός είναι να μην το πετάξεις, αλλά να καεί όπως-όπως (πιθανότατα συμβάλλοντας και στην αιθαλομίχλη).

Αλλιώς κάντο λίπασμα που λέει και ο nikolas! :D


Υπάρχει και αλλη λύση κάψε το σε αναλογία 2:1 με καποιο αλλο. Εγώ για παράδειγμα το καίω με 2 μέρη Karipidis και ενα μέρος Creta και είναι μια χαρά στον λέβητα μου.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124284 από vag1234
Αυτός που δωρήσε το creta ποσο καιρο το είχε και που ;;

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ