Περί Schweighofer / Egger τετραεδρικής διατομής κλπ

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104844 από DOOM_NX

thomas έγραψε: ηθελα να ρωτησω γιατι ετοιμαζομαι για παραγγελια πελλετ Schweighofer το οποιο μου ειπαν οτι ειναι απο το radauti της ρουμανιας,ποιο ειναι αυτο το εχει δει κανεις,γιατι εγω περυσι αυτο που ειχα ηταν απο sebes,υπαρχει τετοιο να κυκλοφορει ;

Schweighofer από Sebes: DINplus 7A040
Schweighofer από Radauti: DINplus 7A125

Σε ποιον ρώτησες;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104850 από dimlyk

DOOM_NX έγραψε:

thomas έγραψε: ηθελα να ρωτησω γιατι ετοιμαζομαι για παραγγελια πελλετ Schweighofer το οποιο μου ειπαν οτι ειναι απο το radauti της ρουμανιας,ποιο ειναι αυτο το εχει δει κανεις,γιατι εγω περυσι αυτο που ειχα ηταν απο sebes,υπαρχει τετοιο να κυκλοφορει ;

Schweighofer από Sebes: DINplus 7A040
Schweighofer από Radauti: DINplus 7A125

Σε ποιον ρώτησες;


ακομα κυκλοφοραει αυτο απ το Radauti η ειναι μπαγιατικο???? :P


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104861 από thomas

DOOM_NX έγραψε:

thomas έγραψε: ηθελα να ρωτησω γιατι ετοιμαζομαι για παραγγελια πελλετ Schweighofer το οποιο μου ειπαν οτι ειναι απο το radauti της ρουμανιας,ποιο ειναι αυτο το εχει δει κανεις,γιατι εγω περυσι αυτο που ειχα ηταν απο sebes,υπαρχει τετοιο να κυκλοφορει ;

Schweighofer από Sebes: DINplus 7A040
Schweighofer από Radauti: DINplus 7A125

Σε ποιον ρώτησες;

δηλαδη Παναγιωτη κυκλοφορεί κανονικά αυτο απο to radauti ; και μηπως αυτο διανεμεται για την κεντρική ευρωπη γιαυτο και δεν το βλεπουμε στην Ελλαδα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104863 από DOOM_NX

thomas έγραψε: δηλαδη Παναγιωτη κυκλοφορεί κανονικά αυτο απο to radauti ; και μηπως αυτο διανεμεται για την κεντρική ευρωπη γιαυτο και δεν το βλεπουμε στην Ελλαδα;

Σε ρωτάω να μου πεις ποιον ρώτησες, γιατί ο Μαλαβάκης λέει ότι φέρνει από Radauti, ενώ το προϊόν είναι από Sebes, το ίδιο με τα Golden Nuggets.

Αυτά που κατασκευάζονται στο Radauti, τα φτιάχνει η Egger (DINplus: 7A125) και, στην όψη τουλάχιστον, είναι διαφορετικά.

Και τα δύο εισάγονται κανονικά στην Ελλάδα από πέρισυ, με τη μία ή την άλλη μάρκα .

ΥΓ: Και τα δύο καίγονται πολύ καλά και αφήνουν ελάχιστη στάχτη, απλά αν πρόκειται για Golden Nuggets, ο Σακκάς το πουλάει φθηνότερα.
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104872 από thomas
οχι ,κανενας απο τους 2 ,αλλος εμπορας περιοχη Γιαννιτσων μου το ειπε,και οτι γραφει Schweighofer και εχει διαφορα προς το καλυτερο αυτο απο το radauti,ειδομεν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104886 από DOOM_NX

thomas έγραψε: οχι ,κανενας απο τους 2 ,αλλος εμπορας περιοχη Γιαννιτσων μου το ειπε,και οτι γραφει Schweighofer και εχει διαφορα προς το καλυτερο αυτο απο το radauti,ειδομεν

Schweighofer από Radauti με σφραγίδα της Egger προμηθεύτηκε φέτος ο KERBEROS πάντως.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ