Off topic συζήτηση για pellet και agropellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101252 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Off topic συζήτηση για pellet και agropellet
ε καλα, μην το κανετε και θεμα... Δεν ειπε και τιποτα περιεργο ο ανθρωπος!

Μια γενικη διαπιστωση εξεφρασε, που στην τελικη αν δεν θελετε να πιστεψετε οτι ειναι και αληθεια, τοτε κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101253 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Off topic συζήτηση για pellet και agropellet
Η κοκκινάβα ή κα Κυριακή είναι παραγωγός αγροπέλλετ, στο ξεκίνημα της παραγωγής απ΄όσο έχω καταλάβει, και έχει ιδία άποψη για το προϊόν.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101287 από κοκκιναβα

electron έγραψε:

κοκκιναβα έγραψε:
.....σαν agropellet μου μιαζουν αυτα τα πελλετ!!!!!!!!!! :whistle:

κυριακη :)


Ποια απο τα 2?

και δηλαδή, δεν είναι καλά?


μιλαμε για την φωτογραφια την κατω. πολυ καλλα φαινονται,.....αν σε ικανοποιουν στην καυση, ειναι οτι καλυτερο.
.....και ας ειναι αγροπελλετ. :woohoo:

κυριακη :)

Κυριακη Παπαδοπουλου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101290 από κοκκιναβα

Stavrax έγραψε:

creta pellet έγραψε: βλεπω το φορουμ εχει πολλους καλοθεληταδες γιαυτο ας το αφησουμε εδω.

Και σ'εμένα δεν μου άρεσε προσωπικά ο σχολιασμός και το υπονοούμενο της κας Κυριακής, από μια φωτογραφία, αλλά και η δημόσια συζήτηση τα έχει αυτά τα προβλήματα. Στο κάτω κάτω αν το προϊόν είναι καλό φαίνεται από τους σχολιασμούς των μελών που το δοκιμάζουν και όχι από τις εικασίες και τους σχολιασμούς που δημιουργούνται από την παρατήρηση μιας φωτογραφίας.
Το προσωπικό μου συμπέρασμα, αν ενδιαφέρει κανέναν, είναι ότι τα μέλη και εν δυνάμει πελάτες δείχνουν μεγάλο ενδιαφέρον για καλό ελληνικό πέλλετ και για λόγους τιμής αλλά και εντοπιότητας. Νομίζω ακόμη ότι στο φόρουμ υπάρχει ο χώρος για να μπορούμε να συνυπάρχουμε και οι καταναλωτές και οι παραγωγοί αλλά και οι έμποροι. Χρειάζεται όμως κάποια εγκράτεια και προσοχή στο τι γράφουμε, ειδικά όταν γράφουμε επώνυμα και εκπροσωπούμε μια εταιρία. (Το παραπάνω δεν αναφέρεται συγκεκριμένα στο κείμενο της παράθεσης, αλλά είναι γενικότερο).


....η κα. Κυριακη ειναι της γνωμης, πως η φωτο μας δειχνει αγροπελλετ.Δεν καταλαβαινει που βρισκεται το ...υποννοουμενο??????????????? :) :) :woohoo:

Κυριακη Παπαδοπουλου
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by κοκκιναβα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101291 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Off topic συζήτηση για pellet και agropellet
μηπως να παρουμε 10 βαθειες ανασες ολοι??????

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101292 από κοκκιναβα

creta pellet έγραψε: αυτη που ενδιαφερονται γραφουν με αλλο τροπο. και ο φιλος μας ο κοκκιναβα που νομιζει οτι ειναι αγροπελλετ εχουμε πει απο τι υλικα αποτελειτε .εκτος απο αυτο δεν εχει 10% σταχτη οπως εχουν αλλα αγροπελλετ ετσι κοκκιναβα που ξερεις τι συμαινει 10% σταχτη στους 10 τοννους 1 φορτηγο σταχτη και δεν ξερω αν καποια αγροπελλετ πρεπει να λεγονται πελλετ αυτα τα λεω επειδη κανεις σχολιασμους .


......παπαδοπουλου κυριακη (φιλεμου kreta pellet)γυναικα !!!!
για ολα τα υπολοιπα που γραφεις....για να προβαλης μαλλον τον εαυτοσου και εταιριασου,......Ασχολιαστο!!

κυριακη :woohoo: :woohoo:

Κυριακη Παπαδοπουλου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ