Off topic συζήτηση για την Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013 (περί ΦΠΑ & κερδών)

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99448 από thomas
βλεπω οτι οι εμποροι μειωνουν κι αλλο οσο παει τις τιμες τους,εστω και στα μεταφορικά οπως το ονομάζουν,πρεπει να εχουν κι άλλο περιθωριο κερδους,οποτε θα περιμενουμε κι αλλο γιατι οπως φαινεται κανενας δεν εχει διαθεση να δωσει χρηματα απο τον Μαιο για τον Οκτωβριο μηνα. Και εδω στην περιοχή μου βρηκα εμπορο να φερει ΑΜΕΚΟ,πληρες φορτιο 230 τον τονο ,χωρις παραστατικά αλλα κανενας δεν κουνιεται ,θα δουμε λενε μηπως ο ταδε κλπ θα μας το δωσει παρακάτω και δεν αποφασιζει κανενας.
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99449 από Pellet ZarisEcoEnergy

thomas έγραψε: βλεπω οτι οι εμποροι μειωνουν κι αλλο οσο παει τις τιμες τους,εστω και στα μεταφορικά οπως το ονομάζουν,πρεπει να εχουν κι άλλο περιθωριο κερδους,οποτε θα περιμενουμε κι αλλο γιατι οπως φαινεται κανενας δεν εχει διαθεση να δωσει χρηματα απο τον Μαιο για τον Οκτωβριο μηνα. Και εδω στην περιοχή μου βρηκα εμπορο να φερει ΑΜΕΚΟ,πληρες φορτιο 230 τον τονο ,χωρις παραστατικά αλλα κανενας δεν κουνιεται ,θα δουμε λενε μηπως ο ταδε κλπ θα μας το δωσει παρακάτω και δεν αποφασιζει κανενας.


Μπορεις να μου πεις λεπτομερειες για τον εμπορο? Σε ποια περιοχη εισαι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99466 από kiko73

Pellet ZarisEcoEnergy έγραψε:

thomas έγραψε: βλεπω οτι οι εμποροι μειωνουν κι αλλο οσο παει τις τιμες τους,εστω και στα μεταφορικά οπως το ονομάζουν,πρεπει να εχουν κι άλλο περιθωριο κερδους,οποτε θα περιμενουμε κι αλλο γιατι οπως φαινεται κανενας δεν εχει διαθεση να δωσει χρηματα απο τον Μαιο για τον Οκτωβριο μηνα. Και εδω στην περιοχή μου βρηκα εμπορο να φερει ΑΜΕΚΟ,πληρες φορτιο 230 τον τονο ,χωρις παραστατικά αλλα κανενας δεν κουνιεται ,θα δουμε λενε μηπως ο ταδε κλπ θα μας το δωσει παρακάτω και δεν αποφασιζει κανενας.


Μπορεις να μου πεις λεπτομερειες για τον εμπορο? Σε ποια περιοχη εισαι?


Nαι!Ναι!Θα σου πει....και ΑΜΚΑ... και ΑΦΜ... και...και...

Καλα πλακα μας κανεις??????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99467 από thomas

Pellet ZarisEcoEnergy έγραψε:

thomas έγραψε: βλεπω οτι οι εμποροι μειωνουν κι αλλο οσο παει τις τιμες τους,εστω και στα μεταφορικά οπως το ονομάζουν,πρεπει να εχουν κι άλλο περιθωριο κερδους,οποτε θα περιμενουμε κι αλλο γιατι οπως φαινεται κανενας δεν εχει διαθεση να δωσει χρηματα απο τον Μαιο για τον Οκτωβριο μηνα. Και εδω στην περιοχή μου βρηκα εμπορο να φερει ΑΜΕΚΟ,πληρες φορτιο 230 τον τονο ,χωρις παραστατικά αλλα κανενας δεν κουνιεται ,θα δουμε λενε μηπως ο ταδε κλπ θα μας το δωσει παρακάτω και δεν αποφασιζει κανενας.


Μπορεις να μου πεις λεπτομερειες για τον εμπορο? Σε ποια περιοχη εισαι?


πλακα μας κανεις κυριε ZarisEcoEnergy, δεν υπαρχει περιπτωση να μαθεις κατι,μην την ψαχνεις,το οικονομικό ειναι μεγαλη υποθεση,οπότε... :P
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99474 από erimitis
Xaxaxa θωμα ειναι φιλοι μας οι γερμανοι βαλε την κουκουλα φιλε και δωστων τον ατιμο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99482 από thomas
περιμενε τσεκαρω το ΑΦΜ ,ΑΜΚΑ και τον καταγγελω τον ατιμο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ