Έρευνα αγοράς για pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26385 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet

PELLET-SHOP έγραψε: Ο Βασίλης ενημερώθηκε για την νέα τιμή και αποφάσισε να το αγοράσει,δεν τον ανάγκασε κανείς νομίζω.


Ασφαλώς κι ενημερώθηκα και εν γνώση μου πήγα και ψώνισα.

Θα ήθελα την καλύτερη τιμή, αλλά κι εγώ όπως τα υπολόγισα πρόχειρα με κανα 20-30αρικο διαφορά πάνω κάτω δεν σώζουμε την κατάσταση. Να σημειώσω ότι μου άφησε θετική εντύπωση κι η τηλεφωνική συνομιλία που είχαμε (με τον συνεργάτη), αν και υποκειμενική εκτίμηση αυτή, αλλά εγώ όλα τα μετράω, οπότε ένας λόγος παραπάνω κι έτσι αποφάσισα να ψωνίσω.

jnet έγραψε: Και ας μας πει ο Βασίλης εάν θίχτηκε.


Όχι χρειάζεται παραπάνω από κάτι τέτοιο για να θιχτώ. :P

jnet έγραψε: Εαν το συνεχίσουμε λίγο ακόμη μαλλον θα στείλω τα 20€ εγω στον Βασίλη.


Δεν τίθεται θέμα παιδιά κι αρχίζω να αισθάνομαι άσχημα που έγινε θέμα τώρα με την περίπτωσή μου. Εγώ απλά τα έγραψα ενημερωτικά για όποιον ήθελε ν' αγοράσει. Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο.

There is nothing more uncommon than common sense.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PELLET-SHOP, Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27704 από panpeletak
Απαντήθηκε από panpeletak στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet
Τελικά σήμερα παρέλαβα και εγω τις 6 παλέτες biotherm με 245 + 20 μεταφορικά = 265 απο hellenic eco fuel. Πολύ καλές εντυπώσεις απο την πρωτη μου αγορά πέλλετ και άψογη συνεργασία με τον πωλητη. Μόνο που ξεμεσιάστηκα να τα κουβαλήσω μέσα στο υπόγειο καθώς το παλετοφόρο της μεταφορικής δεν μπορούσε να τα μεταφέρει μέσα απο μια μικρή κατηφορίτσα σαν ράμπα που έχει το υπόγειο. Οπότε τα μετέφερα τσουβάλι - τσουβάλι.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giogud

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #27738 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet

jnet έγραψε: ΥΓ. Τώρα που το θυμάμαι το δώρο της πρώτης κλήρωσης το έστειλες στον νικητή του? Κατάφερες να τον βρεις? Γιατί δεν είχα καμία ενημέρωση από εσένα. Του ξαναεστειλες κάποιο email? Πες μου αν είναι να προσπαθήσουμε εμείς να τον βρουμε.

Αν θυμάμαι καλά ήταν καποια τσουβάλια πέλλετ?
Θα έλεγα να βάζετε χρονικό όριο και αν κάποιος δεν εμφανίζεται (όπως στη συγκεκριμένη περίπτωση)να επαναλαμβάνεται η κλήρωση , δεν γίνεται να περιμένετε επ'απυρον
Ετσι επιβραβεύεται ο ενεργός χρήστης.Οχι γράφτηκα, δήλωσα συμετοχή και το ξέχασα.... ;)
Η γνώμη μου είναι να το εφαρμοσετε και στην παρόν κλήρωση. ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30148 από kostas7
Απαντήθηκε από kostas7 στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet
poio einai to kalitero pellet tis agoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30153 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet
από τις λίγες γνώσεις που έχω νομίζω πως αυτή είναι η ερώτηση των 64 million dollar που λένε και οι Αμερικανοί...

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30160 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet

kostas7 έγραψε: poio einai to kalitero pellet tis agoras


Αυτό που δίνει την περισσότερη ενέργεια, με τα λιγότερα κατάλοιπα, στην μικρότερη τιμή

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ