Τι pellet θα αγοράσετε / αγοράσατε για το χειμώνα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46207 από mastoras
Αρχικά έπαθα ένα σοκ :woohoo:.........που ενώ δεν έχω αναφέρει τίποτα για μάρκα πέλλετ, δεν φαίνεται από τις φωτογραφίες τίποτα, παρόλα αυτά αναφέρθηκε το όνομα της εταιρίας και η έδρα της. :huh:

Αφού τελικά αναφέρθηκε.......

Εχω να πω ότι θα πρέπει να είμαστε πιο προσεκτικοί στο τι λέμε, όταν έχουμε να κάνουμε με ένα επώνυμο προϊόν, και μάλιστα γραμμένο με μεγάλα γράμματα επάνω στο σακί και την ονομασία της εταιρίας που το εισάγει και το προωθεί.

Πιο προσεκτικοί γιατί..........Δίδεται έτσι από τους σχετικούς στους μη σχετιζόμενους η ευκαιρία και η αφορμή να αρχίσουν να πετάνε στον αέρα από λάσπες, έως χειροβομβίδες. :(

Πως είστε σίγουροι ότι στο πέλλετ αυτό αναγράφονται παραπλανητικά στοιχεία ?

Παλαβώσατε τελείως :(
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46210 από theoilia
Η επωνυμία της εταιρίας φαίνεται στην πρώτη φωτογραφία που ανέβασες,στο σακί που είναι τέρμα αριστερά...

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46211 από BLACKBIRT
εγώ πήρα Technowood από τις αρχές του καλοκαιρίου.Ακόμα δεν εχω κάψει επειδή είχα μερικά τσουβαλακια απο πέρσι awood!!!
Ρωτάω και ξαναρωτάω στο φόρουμ για τα Technowod αλλά κανένας δεν λέει τίποτα!!!!!
Μια απάντηση ρε παιδία !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46217 από mastoras

giogud έγραψε: Και θα σου έδιναν μια μέτρηση δείγματος που θα ήταν "εντός" των προδιαγραφών του En Plus A1. Αυτό δεν είναι πέλλετ En Plus A1. Είναι ένα εν δυνάμη καλό πέλλετ.


Σαφώς η γνώμη σου Γιώργο έχει ιδιαίτερη βαρύτητα, αλλά έτσι όπως τα λες, και αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι σύμφωνα με αυτήν την θεωρία, τότε σε όλα τα πέλλετ που βλέπουμε να αναγράφονται στοιχεία και προδιαγραφές δεν έχουμε παρά να τα θεωρούμε "εντός" των προδιαγραφών. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46222 από AMBIENTES
Εγώ φέτος πήρα 5,5 τόνους alfs wood παρόλο που βρήκα με 10 ευρώ παραπάνω τον τόνο το σβαισχόρφεν,γιατί ίσως είμαι πολύ ρομαντικός και θέλω να βοήθαω τις Ελληνικές εταιρίες με τα καλά και τα κακά τους που δέν παύω να τα λέω και μπροστά τους.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46225 από theoilia
Εγώ έκανα δύο αγορές.Δύο τόνους σβαιχόφεν για την αερόθερμη σόμπα που έχω στο διαμέρισμα που μένω και πέντε τόνους golden nuggets για την σόμπα νερού που έχει στο σπίτι του ο πατέρας μου.Για τα σβαιχόφεν τι να πω.Μου φαίνονται άψογα μέχρις στιγμής.Με τα golden nuggets έχω ένα θεματακι και ενημέρωσα για αυτό και τον giogud.Ελπίζω πως η δεύτερη παρτίδα που θα παραλάβω αργότερα (πήρα τους δυο από τους πέντε τόνους ) να μην έχει τα προβλήματα της πρώτης.Οψόμεθα για την τελική κρίση για αυτά

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ