Τι pellet θα αγοράσετε / αγοράσατε για το χειμώνα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18700 από petrosp13
Επειδή κι εγώ είμαι καινούριος στην παρέα του πέλλετ, θα ήθελα να γράψουν οι εμπειρότεροι κυρίως ποιο pellet θα επιλέξουν για τον επερχόμενο χειμώνα
Θέλω να παραγγείλω μέσα στον επόμενο μήνα 3-4 τόνους και δεν μπορώ να αποφασίσω
Δεν ξέρω αν θα είναι καλό να αγοράσω από 2 διαφορετικές εταιρείες για σιγουριά

Περιμένω τις απόψεις σας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18713 από jnet

petrosp13 έγραψε: Επειδή κι εγώ είμαι καινούριος στην παρέα του πέλλετ, θα ήθελα να γράψουν οι εμπειρότεροι κυρίως ποιο pellet θα επιλέξουν για τον επερχόμενο χειμώνα
Θέλω να παραγγείλω μέσα στον επόμενο μήνα 3-4 τόνους και δεν μπορώ να αποφασίσω
Δεν ξέρω αν θα είναι καλό να αγοράσω από 2 διαφορετικές εταιρείες για σιγουριά

Περιμένω τις απόψεις σας


Αρκετοί έχουμε γράψει τι πήραμε εδώ

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24293 από Ptolemeos
Καλησπέρα σε όλους,
Είμαι κι εγω νέος στο κλαμπ τόσο του forum όσο και του pellet. Πριν λίγες μέρες εγκατέστησε μια foghet water της jolly mec κι ελπίζω να έχω έναν ζεστό αλλά και οικονομικό χειμώνα, όπως όλοι . Σκέφτομαι να πάρω όλη την ποσότητα μαζεμένη αφ´ ενός για να ελαχιστοποιήσω το κόστος αφετέρου να ξεμπλέκω με τα κουβαλήματα χειμωνιάτικα ... Ταυτόχρονα όμως θέλοντας να ελαχιστοποιήσουμε και το ρίσκο ότι θα φορτωθώ κάποια κακή ποιότητα ήθελα να μου πει κάποιος τη γνώμη του για το τι να επιλέξω και αν ξέρει κάποιος τα ameco...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Στο τέλος του παιχνιδιού, ο βασιλιάς και ο στρατιώτης, μπαίνουν στο ίδιο κουτί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24299 από Tsimp
Ο κ. MOSHALIS έχει ανοίξει ένα ωραίο θέμα σχετικά μετ το τη πέλλετ είναι καλό πιστεύω ότι θα βοηθήσει αρκετά(Δοκιμές καύσης διαφορων πέλλετ & αποτελεσματα)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24322 από KERBEROS

Ptolemeos έγραψε: Καλησπέρα σε όλους,
Είμαι κι εγω νέος στο κλαμπ τόσο του forum όσο και του pellet. Πριν λίγες μέρες εγκατέστησε μια foghet water της jolly mec κι ελπίζω να έχω έναν ζεστό αλλά και οικονομικό χειμώνα, όπως όλοι . Σκέφτομαι να πάρω όλη την ποσότητα μαζεμένη αφ´ ενός για να ελαχιστοποιήσω το κόστος αφετέρου να ξεμπλέκω με τα κουβαλήματα χειμωνιάτικα ... Ταυτόχρονα όμως θέλοντας να ελαχιστοποιήσουμε και το ρίσκο ότι θα φορτωθώ κάποια κακή ποιότητα ήθελα να μου πει κάποιος τη γνώμη του για το τι να επιλέξω και αν ξέρει κάποιος τα ameco...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων



Κατά τη γνώμη αρκετών πολύ πιο ειδικών από μένα είναι από τα πολύ καλά πέλλετ.
Δες κι αυτό: www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...9&id=14010&Itemid=53

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24337 από Ptolemeos
Ευχαριστώ Κέρβερε... Καλό Σ/Κ

Στο τέλος του παιχνιδιού, ο βασιλιάς και ο στρατιώτης, μπαίνουν στο ίδιο κουτί...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.144 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ