Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet
Εγω αγορασα 220/tn Alpha Wood απο εμπορα απο το Νευροκοπι αρχες οκτωβριου(2 τονους).Οι τιμες στην Δραμα ειναι απο 190/tn(βουλγαρικο)μεχρι 255/tn(ιταλικο λενε?)
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #88 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Τιμές pellet
Τιμή στο leroy-merlin (αθηνα) το 15κιλο alfa-wood πρίν απο 15 μέρες είχε 4.49 και τώρα έχει 4.00 (απο πληροφορία φίλου που πήγε εκεί εχθες)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #89 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet
Ν.Χαλκηδωνα Θεσ/νικης 280.Κουφαλια Θεσ/νικης 270.Γιαννιτσα 235-Βουλγαρικο(απο αυτο καιω)παραγγελια 5 τονοι 30/10 προς 195 ευρωωωωωωωωωωω. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #90 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Τιμές pellet

terisds έγραψε: Βουλγαρικο(απο αυτο καιω)παραγγελια 5 τονοι 30/10 προς 195 ευρωωωωωωωωωωω. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ελα ρεεεεεεεεεε :ohmy:
Θέλω και γω................. αλλά είμαι Αθήνα....... :huh:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by sta1.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ANIKOS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #94 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Νομίζω ότι αυτό το topic θα κάνει θραύση, παιδιά.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #99 από soholis
Απαντήθηκε από soholis στο θέμα Τιμές pellet
τιμη πελλετ απο Ουκρανια ( ραδιενεργο οπως το χαρακτηριζουν οι γνωστοι παπαγαλοι )

www.alibaba.com/product-free/110790794/wood_pellets.html

95 ευρω + 35 ευρω ο τονος μεταφορικα + 23% ΦΠΑ στην τιμη αγορας = υπολογιστε = 152 ο τονος παραδοτεο Υπολογιστε και καποια εξοδα εκτελωνισμου.

τιμη πελλετ απο Bουλγαρια

www.alibaba.com/product-free/110612805/wood_pellets.html

139 ευρω + μεταφορικα περιπου 20-25 ευρω ο τονος για Βορεια Ελλαδα = 160-165 ευρω ο τονος

Τον ΦΠΑ εδω οπως ελεγε ο Βαλλαντης στο αλλο φορουμ τον κλεβουμε επειδη ειναι εισαγωγη απο χωρα της ΕΟΚ και σαν ιδιωτες δεν το πληρωνουμε.
( Αν σταματησει το κρατος και τα καρτελ να μας κλεβουν καθημερινα.................. :evil: :evil: :evil: )
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by soholis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.352 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ