Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67304 από dreamboxer
Απαντήθηκε από dreamboxer στο θέμα Τιμές pellet

ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ έγραψε: Βασιλη καλησπερα και καλη χρονια, δεν ξερω απο που εισαι αλλα το bioenergy point στη θεσσαλονικη, κιλκις παει 275 ο τονος, εκαψα εγω 250 κιλα για δοκιμη αλλα εχει σταχτη διπλασια απο Ameco (οπως γραφουν και οι προδιαγραφες), καυση εχει καλη, κιλινκερ οχι ιδιαιτερο

Αλεκο καλησπερα..χρονια πολλα...στη Λαρισα μενω....οταν θα ξαναπαω θα δω εαν ειναι το σερβικο που ανεφερε ο φιλος πιο κατω..????
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by dreamboxer.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67306 από ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ στο θέμα Τιμές pellet
ναι εγω για το σερβικο λεω με το πρασινο σακκι(στη προσοψη ειναι ολο σχεδον πρασινο)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dreamboxer

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67318 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

dreamboxer έγραψε:

ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ έγραψε: Βασιλη καλησπερα και καλη χρονια, δεν ξερω απο που εισαι αλλα το bioenergy point στη θεσσαλονικη, κιλκις παει 275 ο τονος, εκαψα εγω 250 κιλα για δοκιμη αλλα εχει σταχτη διπλασια απο Ameco (οπως γραφουν και οι προδιαγραφες), καυση εχει καλη, κιλινκερ οχι ιδιαιτερο

Αλεκο καλησπερα..χρονια πολλα...στη Λαρισα μενω....οταν θα ξαναπαω θα δω εαν ειναι το σερβικο που ανεφερε ο φιλος πιο κατω..????

Το Σέρβικο είναι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67323 από sak
Απαντήθηκε από sak στο θέμα Τιμές pellet
Αυτό το πελλετ ECOPLUS το έχει δοκιμάσει κανείς έχει καλή τιμη.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67353 από alexx
Απαντήθηκε από alexx στο θέμα Τιμές pellet
Χρονιά πολλά σε όλους και καλή χρονιά να έχουμε!!! Μου φέρανε χτες από ecowood την παραγγελία!! Μια χαρά ο άνθρωπος συνεργάσιμος ακόμα και 1-2 σακιά που ήτανε σκισμένα και είχανε φύγει μερικά πέλλετ μου έδωσε ένα επιπλέον σακί!! Όλα καλά μονό που δεν κατέβαινε το παλετοφόρο στην ράμπα μου για να κατεβάσουμε την παλέτα με τα πέλλετ και αναγκαστήκαμε να το κάνουμε σακί σακί, που εκεί τον είδα λίγο δισταχτικό(σαν να το έκανε με το ζόρι)!! Βέβαια με βοήθησε να κατεβάσουμε την μια παλέτα από της δυο την άλλη την κατέβασα εγώ και ο πεθερός μου!! Όταν των ρώτησα γιατί τόσο ζόρι μου λέει ότι τις παραδώσεις τις κάνει στο πεζοδρόμιο και μετά αναλαμβάνει ο πελάτης..... Δηλαδή αν την παράδοση την έκανε στον πατέρα μου που είναι 75 χρονών θα έπρεπε μετά ο άνθρωπος να κατεβάσει 132 σακιά?? Τι να πω ρε παιδιά δεν ξέρω, Εγώ πάντως έχω την εντύπωση ότι σου παραδίδει στον χώρο που του λες!! Δεν είναι μεταφορική να στα αφήσει έξω από το σπίτι, επαγγελματίας είναι που κάνει αυτήν τη δουλειά!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67357 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τιμές pellet
Mη τα θελουμε κ ολα δικα μας!!! ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.390 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ