Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30327 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τιμές pellet

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Tωρα πια κ αυτου καθ' αυτου ηλεκτρομαγαζα μπηκαν κ στο χωρο του πελλετ!!!
Στη Λαρισα πασιγνωστο ηλεκτρομαγαζο αρχισε να πουλαει λεβητες ξυλου,λεβητες πελλετ,πελλετοσομπες,ξυλοσομπες,αντλιες θερμοτητας,δοχεια αδρανειας κ φυσικα πελλετ!
Τιμες?
270euro/tn εταιρειας ΜΑΚΗ ξεφορτωμενο στο πεζοδρομιο του σπιτιου.
270euro/tn εταιρειας AMECO '' '' '' '' ''
Μεχρι 25km δωρεαν μεταφορικα.


Ας παρει και 30/παλλετα μεταφορικα για Τρικαλα.Παλι ειναι με διαφορα φθηνοτερα απο τα 330 και 350 που ζητανε για το AMECO στα Τρικαλα.Παντως μου κανει εντυπωση 270 για το AMECO.Εγω βρηκα το SAVA σε ηλεκτρονικο καταστημα 260/τ.Μηπως προκειται για τιποτα προβληματικες παρτιδες?


Οτι μου ειπε λεω!
Πας παιρνεις 3-4 τσουβαλακια το δοκιμαζεις κ βλεπεις.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30402 από chris1
Απαντήθηκε από chris1 στο θέμα Τιμές pellet
chris1, μάθε τη τιμή και μετά δημοσίευσέ την εδώ για να μάθουμε και εμείς.[/quote]

H τιμή για Λάρισα είναι 330€. Αν θές δώσε μου email σου να μιλήσουμε για πέλλετ στην περιοχή σου. Αν δεν αγόρασες ίσως το δούμε και μαζί.

Οικονομική πολιτική σημαίνει: αν κινείται φορολόγησε το, αν συνεχίζει να κινείται ρύθμισε το νομοθετικά, αν σταματήσει να κινείται επιδότησε το. (Ρήγκαν Ρ.)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30412 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

chris1 έγραψε: chris1, μάθε τη τιμή και μετά δημοσίευσέ την εδώ για να μάθουμε και εμείς.


H τιμή για Λάρισα είναι 330€. Αν θές δώσε μου email σου να μιλήσουμε για πέλλετ στην περιοχή σου. Αν δεν αγόρασες ίσως το δούμε και μαζί.[/quote]

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30455 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Τιμές pellet
Ψαχνοντας εν οψη σομπων εψανχα για alphapelet στην περιοχη μου μπηκα στο σιτε τους και βρηκα τον πιο κοντινο ο οποιος ειναι στα.... 2 χλμ απο μενα.

0,27 + ΦΠΑ το κιλό = 0,33κατι Χ 15 κιλά το τσουβαλι 4,98 ανα τσουβαλι Χ 70 τσουβαλια = 348 ευρω...

Α ναι
και 15 ευρω μεταφορικά ( με ή χωρις ΦΠΑ δεν το διευκρινησε...)

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30469 από makedonas
Απαντήθηκε από makedonas στο θέμα Τιμές pellet
Αυτή την στιγμή για Θεσσαλονίκη οι καλύτερες τιμές σε Schweighofer , SAVA και RZ Pellet που κυμαίνονται? Ενδιαφέρομαι για 4 τόνους(πρώτη φορά θα κάψω πέλετ) και από αυτά που έχω διαβάσει εδώ οι πιο αξιόπιστες μάρκες πρέπει να είναι αυτές.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30474 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Τιμές pellet
αφου διαμαρτυρεστε για τιμες ακουστε εδω να ξεχασετε αυτα που ξερατε

Ηρακλειο Κρητης!

δεν κανω διαφιμηση γιατι απλα δεν εχουν βγει στην αγορα να το πουλησουν και το λανσαρουν ακομα

Πελλετ πολυσπορο απο δημητριακα 200 ο τονος.(παραλαβη στο καταστημα)

πελλετ απο βιομαζα κλαδεματα ελιας 340(παραδοση στο πεζοδρομιο)τοπικος παραγωγος

το ιδιο βενζιναδικο το πουλουσε 450 ευρω τον τονο !!!

ΒΙΟΝΕRGY POINT 380 Eυρω ο τονος παραδοση δωρεαν στο πεζοδρομιο σε ακτινα 15 χιλιομετρων

εκανα τον ανηξερο πηρα ενα τσουβαλακι να δω τι ειναι δηθεν και αποχωρησα σιωπηλα ...

και δεν το φερνω μονος μου απο την βορειο ελλαδα με 60 ευρω μεταφορικα?

και να φαω τα 50 ευρω σε αντικρυστο αρνι στα Ανωγεια?

αναμενω το ηλεκτρομαγαζο με τα πελλετ και εγω μπας και δω στον ηλιο μοιρα

παντως παρηγειλα rz με 350 και θα μου κανει ενα φιλος την εξυπηρετηση να μου το φερει με

κοστολογιο τα μεταφορικα για να δουμε ....

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ACIDBLACK. Αιτία: ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΚΕΙΜΕΝΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.407 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ