Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27077 από oddios
Απαντήθηκε από oddios στο θέμα Τιμές pellet
Φίλε keep_it_real αν μπορείς στείλε μου στο mail που φαίνεται στην υπογραφή μου που βρήκες στην Αττική το rz-pellet σε αυτή τη τιμή με τα μεταφορικά. Η τιμή είναι και για 1 τόνο ?

Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27235 από ivis
Απαντήθηκε από ivis στο θέμα Τιμές pellet
Γεια σε όλους!
Είμαι νέος στο φόρουμ, αλλά είπα να σας πω τις τιμές που βρήκα για το Scweighofer από μία έρευνα που έκανα. Το βρήκα από 330 έως 300 τον τόνο. Η καλύτερη τιμή ήταν από Λαγυνά Θεσσαλονίκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27311 από Tera63
Απαντήθηκε από Tera63 στο θέμα Τιμές pellet
Για RZ pellets ο Τσιπουρόπουλος ετοιμάζει αποθήκη στην Σίνδο (Θεσσαλονίκη), καλό καθώς ανεβαίνει ο ανταγωνισμός αλλά και οι δυνατότητες επιλογής.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #28401 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Τιμές pellet
Μάλλον μας έχουν περάσει για κορόιδα εμάς τους Αθηναίους!. Μένω Πετρούπολη και ψάχνοντας για αγορά πέλλετ τριγύρω πήρα τιμές από 350€ μέχρι και 470€ σε έναν στη Θηβών!!! Τώρα τι να κάνω; Εγώ φταίω αν πάω σε πολυεθνικό κατάστημα ξένων συμφερόντων που το έχει 4.99 το τσουβαλάκι; Μιλάμε για καλή ποιότητα με προδιαγραφές και συζητημένο ως καλό από το φόρουμ.Εννοείτε οτι οι τύποι μου έδιναν τιμή για τόνο, για τσουβαλάκι ήθελαν παραπάνω! Τα ίδια και στην πρόσφατη έκθεση στο Φάληρο. Με το ζόρι βρήκα 2-3 με 310€/τόνο.
Χαρακτηριστικό ήταν το διαφημηστικό μιας εταιρίας (ο Θεός να την κάνει!) που έλεγε τα οφέλη του πέλλετ σε σχέση με το πετρέλαιο και έδινε τιμή 0.25€ το κιλό!!! Επιτόπου του ζήτησα να παραγγείλω 2 τόνους προς 25 λεπτά/κιλό και μου λέει....ε ε ε περίπου τόσο, ο τόνος έχει 35 με 45 λεπτά το κιλό. Ενδεικτική είναι η τιμή στο φυλλάδιο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #28404 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

AT έγραψε: προς GioGud

Εσυ τι πελλετ θα προτεινες για ενα 18KW λεβητα EDILAKMIN?
Golden nugget, bioenergy ή biotherm?

σε ρωταω επειδη θελω να γινω πελατης σου, αλλά, άλλα μου λεει ο ενας πωλητής άλλα ο άλλος και δεν ξερω τι ισχυει στο τελος...

Αν και περασαν μερες, θα σε συμβουλεβα να δοκιμασεις και τα 3. Καθε ενα εxει τα συν και τα πλην. Λεπτομερειες στο τηλεφωνο. :cheer: :)
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #28492 από iignatios
Απαντήθηκε από iignatios στο θέμα Τιμές pellet
καλημερα...καλο μηνα...μηπωσ σασ ειναι ευκολο να συγκεντρωθουν καπου οι τιμεσ με εταιρειεσ κ πελλετ?εγω ενδιαφερομαι για αθηνα...ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.400 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ