Αερόθερμο ενεργειακό τζάκι.(με αερόθερμη καμινάδα)

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122731 από Στελιος1
Με 500 ευρω εγω (κ ο οποιοσδηποτε αλλος τζακας φανταζομαι) θα στα εβαζα ολα αυτα χωρις να κουραστεις και θα ηταν και σωστα! Απλα εγω θα εβγαζα το μεροκαματο μου κ οχι ο εμπορας το (υπερβολικο, λογω κρισης ισως) κερδος του.
Συμβουλη μου ειναι να μην το ανναβεις και να βαλεις μια σομπα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122732 από rotation
σε ευχαριστω για την συμβουλης σου(αν και το αναβω συνεχεια) τωρα τι παραπανω σωστα θα εκανες δεν ξερω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122946 από Στελιος1

rotation έγραψε: σε ευχαριστω για την συμβουλης σου(αν και το αναβω συνεχεια) τωρα τι παραπανω σωστα θα εκανες δεν ξερω




Αμα ηξερες το ''παραπανω'' θα ησουνα μαστορας και δεν θα μιλουσες ετσι για τους μαστορους.. Εισαι υπερβολικος, αποκλειεται καποιος να σου ζητησε 1500 ευρω γ αυτα που δειχνεις. Και με 200 μονο ευρω να στα εβαζε ολα αυτα ετσι οπως τα εκανες εσυ, ολοι θα τον κατηγορουσαμε τωρα εδω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123127 από rotation
στελιο κοιτα επειδη μου την λες ασχημα και εγω δεν κατηγορεισα κανεναν μαστορα ,αλλα δεν πληρωνω τον χαλκο χρυσαφι,επειδη ολοι στην ελλαδα απο το πουθενα εγιναν μαστορες,ουτε το εχουνε σπουδασει σε καποιο πανεπιστημιο,Το βλεπεις και εδω μεσα ποσα προβληματα υπαρχουνε σε τζακια που το εφτιαξαν δηθεν μαστορες.Μακαρι να σαι ο καλυτερος και μπραβος σου εαν εισα απλα δεν καταλαβαινω τον λογο γιατι εχεις αρπαχτει απο την πρωτη στιγμη,και να σου πω και την αληθεια δεν νομιζω να κανες τιποτα καλυτερο ,οποτε οχι σε μενα αυτα ...
την καραμελα του μαστορα οχι σε εμενα...(δεν ειναι μαθηματικα να συνδεσεις δυο-τρια πραγματα)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123267 από house
Παρατηρήσεις καλοβαλμένες

Δεν βάζεις κανενα σφικτιρα εκει στο σπιράλ . Γιατι ειναι σαν ελατήριο και μην σου κουνηθεί με το άναψε σβήσε !
Έχεις κάτω απ το τζακι , καμια θυρίδα ??? να περνει αερα ???
Εκει που κανει σπάσιμο , πανω απ το τζαμι, αστο καλύτερα ανοιχτό η' καντου τρυπες ! (αν δεν το εκλεισες ακομα )
Εχω μερικες ενστάσεις , για την απόσταση που εχει απ τον πετροβαμβακα . Τουλάχιστον θελει 10 ποντους γυρω γυρω ! ( δεν αλλαζει αυτο το ξερω , αλλα μπορεις να ανοίξεις , τρυπες απ τα πλαγια και κατω , για να περνει αερα !
Τρυπα απεξω εχεις ???
ο κοκορας ειναι μεγαλη π@π@ρια για μενα , γιαυτο και τον αλλαξα , εύχομαι να μην σου κολλήσει και τρέχεις κανενα βραδυ μεσα στην βροχη ! (παθον)

Τελευταια , επειδη δεν το ξερουμε το τζακι , αν βαζει αερα απο παντου . δες αν μπορεις να το κανεις ποιο αεροστεγες , θα δουλεψει καλύτερα και ο εναλλακτης !

Κατα τα αλλα , ουστ ρε μαστορια τις πλακας !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123375 από Στελιος1

rotation έγραψε: στελιο κοιτα επειδη μου την λες ασχημα και εγω δεν κατηγορεισα κανεναν μαστορα ,αλλα δεν πληρωνω τον χαλκο χρυσαφι,επειδη ολοι στην ελλαδα απο το πουθενα εγιναν μαστορες,ουτε το εχουνε σπουδασει σε καποιο πανεπιστημιο,Το βλεπεις και εδω μεσα ποσα προβληματα υπαρχουνε σε τζακια που το εφτιαξαν δηθεν μαστορες.Μακαρι να σαι ο καλυτερος και μπραβος σου εαν εισα απλα δεν καταλαβαινω τον λογο γιατι εχεις αρπαχτει απο την πρωτη στιγμη,και να σου πω και την αληθεια δεν νομιζω να κανες τιποτα καλυτερο ,οποτε οχι σε μενα αυτα ...
την καραμελα του μαστορα οχι σε εμενα...(δεν ειναι μαθηματικα να συνδεσεις δυο-τρια πραγματα)




Ποια καραμελα? Διαβασε σε παρακαλω τι εχεις γραψει, επιμενεις σοβαρα τωρα οτι σου ζητησαν 1500 ευρω γ αυτα?? Αμα επιμενεις δεν θα ξαναμιλησω, διαβασε τι εγραψες κ ασε να τα κρινουν οι αλλοι. Χιλια δικια μπορει να εχεις αλλα αμα λες μαλακιες και ψεματα και τα δικια σου μαλακιες θα φαινονται.
Φυσικα και σ εσενα αυτα! Αμαν πια με τις ψευτιες και τις μαλακιες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ