Kratki Felix 16 kW by Φιλιππακόπουλος Δημήτρης

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77913 από dimlyk

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: ορίστε η φώτο ορίστε και τι βάζουμε εμείς για περσίδες είναι αυτά τα τούνελ που λέω πριν !!


ετσι να μπαινουμε στο νοημα και οι ασχετοι ...αλλα αυτα τα καναλια που εσεις ονομαζετε τουνελ σαν επικινδυνα για τα καναρινια μου φαινονται :woohoo:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77932 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
xaxaxaxa γιατί εσυ αφήνεις τα καναρίνια ελεύθερα μεσα στο σπίτι???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77938 από dimlyk
καποτε που ειχα ...ναι ...αν δεν κανω λαθος εδω στο φορουμ ηταν που καποιος βρηκε τον παπαγαλο του στο τζακι :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77946 από GT
Δεν κάνεις λάθος, ο παπαγάλος του pduke έπεσε μέσα στη φούσκα του τζακιού του! :blink: :lol:


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78181 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Συγνώμη που δεν το ανέφερα πιο πάνω αλλά αν σε ενδιαφέρει τηλεφωνικά μπορώ να στο πω κύριε asteri ειδικά εσυ θα το καταλάβεις σίγουρα με την πρώτη !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78229 από house
Εγω φανταζομαι οτι δεν ανοιγεται μεγαλες περσιδες , γιατι αλλιως δεν μπορειται να κανετε διανομη του αερα προς τα πανω ! (προς το μοτερ)

Αν και νομίζω , οτι μετα απο 2-3-5 μηνες που εισαι εδω , συμβαλεις τα όποια μεγιστα ( τροπος του λέγειν) γιατι οπως λες και μονος σου , δεν μπορεις να μας πεις τα μυστικά σου ! τεσπα τη να ρωτήσω αφου μαλλον πρεπει να σε παρω τηλ !


Στις φοτο , εκει κατω αριστερα , τη ντιζα εχεις ??? εκει πανω στα ραφια , εχεις περσιδα στρογγυλη που αφηνει τον αερα να παει προς την μια μερια ( ποπο κολισα δεν θυμαμε πως λεγονται) !
To xrωμα πως φενεται ετσι ??? λες και αλλαξες χρωμα στο pc φενεται ! Το χρωμα το ασημι , πως λεγεται ???

Αν και δεν μπορώ να σε πλακώσω στις ερωτήσεις να σου πω εγω ..... θα περιμένω μπας και κερδίσω την σομπα και μετα τα λεμε .xaxaxaxaxax
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by house.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ