Kratki Felix 16 kW by Φιλιππακόπουλος Δημήτρης

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78245 από lefteris

house έγραψε:

Στις φοτο , εκει πανω στα ραφια , εχεις περσιδα στρογγυλη που αφηνει τον αερα να παει προς την μια μερια ( ποπο κολισα δεν θυμαμε πως λεγονται) !


Αεροβαλβίδα εξαερισμού ινοχ - θα τα πούμε αύριο?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by GT. Αιτία: Επιδιόρθωση παράθεσης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78251 από Stavrax
Εγώ πάντως την σημερινή εποχή επτασφράγιστα μυστικά δε νομίζω να υπάρχουν. :cheer: Εδώ έχει λεπτομερή περιγραφή για την κατασκευή με αντίστοιχο υλικό, παρόμοια βίντεο έχει και η κρατκι. Στο συγκεκριμένο όμως έχει και ένα πολύ ωραίο σχέδιο που εξηγεί την φυσική ροή στο 0:12. Το συγκεκριμένο βίντεο μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως οδηγός για σωστή κατασκευή.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78254 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ο μοχλος που λες κάτω αριστερα είναι το κλαπέτο που ρυθμίζει τον εξωτερικό αέρα που θα μπεί στον θάλαμο καύσης .
το χρώμα που βλέπεις να αλλάζει τα νερά του είναι γιατι έχει μέσα αμμο .
αυτή η περσίδα που βλέπεις αντικαθιστά 5 φορές μεγαλύτερη περσίδα με σίτα σε κυβικα αέρα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78262 από degeor

Stavrax έγραψε: Εγώ πάντως την σημερινή εποχή επτασφράγιστα μυστικά δε νομίζω να υπάρχουν. :cheer: Εδώ έχει λεπτομερή περιγραφή για την κατασκευή με αντίστοιχο υλικό, παρόμοια βίντεο έχει και η κρατκι. Στο συγκεκριμένο όμως έχει και ένα πολύ ωραίο σχέδιο που εξηγεί την φυσική ροή στο 0:12. Το συγκεκριμένο βίντεο μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως οδηγός για σωστή κατασκευή.

Πολύ καλό βιντεάκι

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78264 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
οχι κύριε stavrax αμα μπεί με αυτο τον τρόπο μετα απο 10 ωρες λειτουργίας θα έχει πανω απο 100 βαθμους .και ο asteris έχει πιστεύω το λόγο του που ρώτησε ;) όσο αφορά το σχέδιο είναι λάθος ο σωστός είναι αυτός που τελικα κατασκευάζει ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78276 από ben1973
τι τιμη εχουν οι περσιδες για 600τεκ εισοδο και 1000εξοδο η πες μας που θα απευθυνθω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ