Invicta Foyer 700 Grande Vision Revelable by alex_nous

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66609 από thanasis65
Απαντήθηκε από thanasis65 στο θέμα Invicta Foyer 700 Grande Vision Revelable by alex_nous
Καλημέρα, εύχομαι χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλα τα μέλη του forum, εύχομαι επίσης να έχουμε πάντα την διάθεση να μοιραζόμαστε τις γνώσεις και τις εμπειρίες μας.
Φίλε alex_nous θα θελα να μου πείς αν γίνεται, με πιό τρόπο παρήγγειλες το Invicta 700 Grande Vision Relevable, επειδή πριν 15 μέρες περίπου βρέθηκα στο Leroy στο Ελ. Βενιζέλος και όταν ρώτησα υπάλληλο του τμήματος για το συγκεκριμένο τζάκι μου είπε πως δεν το φέρνουν και δεν κάνουν παραγγελίες.
Επίσης περιμένω να δω περισσότερες πληροφορίες για την αποδοσή του κυρίως επειδή η περίπτωσή μου ειναι σχεδόν όμοια, απο θέμα μονόσεων χώρου τοποθέτησης, και χώρου σπιτιού.
Συγχωρέστε με γιατί μάλλον ειμαι λίγο oftopik αλλά αποφάσισα να ρωτήσω εδώ επειδή το topic αναφερεται στο τζάκι που με ενδιαφέρει και εδώ ειναι οι τελευταίες δημοσιέυσεις του φίλου alex_nous που το έχει αγοράσει και τοποθετήσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68399 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα Invicta Foyer 700 Grande Vision Revelable by alex_nous
Χρόνια πολλά και σε σένα Θανάση και συγνώμη που άργησα να σου απαντήσω αλλά τώρα είδα το post σου.
Η παραγγελία έγινε στο Leroy της Θεσσαλονίκης και μετά από 15 μέρες περίπου μας ειδοποίησαν ότι είχε φτάσει η παραγγελία και το παραλάβαμε. Τιμή όπως έγραψα 909 ευρώ αλλά λόγω ημέρας είχαν 10% έκπτωση σε όλα τα είδη και βγήκε πιο φτηνά.
Από απόδοση δεν το συζητάω καν!!! 24-25 βαθμούς σαλοκουζίνα και 21-22 δωμάτια με ευκολία. Από κατανάλωση και πάλι πολύ χαμηλή, ιδίως σε σχέση με το δικό μου ελληνικό ''ενεργειακό''. Για να στο εξηγήσω μπακαλίστικα 3-4 ξύλα στο άναμμα και μετά ένα μέτριο ξύλο κάθε 2-2.5 περίπου ώρες! Σώθηκαν οι άνθρωποι! Αναγκάζονται να ανοίγουν παράθυρα! Ότι χρειαστείς στην διάθεσή σου!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": thanasis65

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68925 από thanasis65
Απαντήθηκε από thanasis65 στο θέμα Invicta Foyer 700 Grande Vision Revelable by alex_nous
Ευχαριστώ πολύ, κανένα πρόβλημα για την αργοπορία κι εγω τώρα μόλις είδα την απαντησή σου μια μέρα μετά :)
Απ' οτι φαίνεται έπεσα η σε άσχετο υπάλληλο ή σε ζαμαν-φου... θα πρέπει μάλλον να κάνω ενα τηλέφωνο για να συνενοηθώ...
η τιμή μου φαινεται αρκετά καλή 806 € το εχουν στο Γαλλικό και με πολύ μεγαλύτερους χρόνους παράδοσης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69067 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Invicta Foyer 700 Grande Vision Revelable by alex_nous
Να ρωτήσω κάτι?
Το να βάζουμε σε ένα χώρο 300 ή 400 κυβικά αέρα (του εναλάκτη) και να τραβάμε 30-40 για την καύση μας αφήνει κάποια κυβικά που "φουσκώνουν" τον χώρο μας.
Αυτά δεν εκτωνόνονται κάπου? Δλδ δεν φεύγουν τόσα κυβικά ζεστού αέρα κάθε ώρα από τον χώρο μας?
Δεν είναι πρόβλημα αυτό?


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69120 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
επιτέλους ενας που το κατάλαβε χωρίς να πάθω τενοντίτιδα στο χέρι απο το γράψιμο !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69133 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Invicta Foyer 700 Grande Vision Revelable by alex_nous
Δεν στέλνουμε τόσα. Τουλάχιστον όχι εγώ. Το δικό μου μοτέρ δουλεύει ούτε στο 1/4 της ισχύς του. Εννοείται ότι άμα έχεις πάρα πολύ ζέστη να σπρώξεις (εμένα βγάζει 70-75 βαθμούς αέρα στην σκάλα 2-3), τότε το κάνεις ρουφώντας αναγκαστικά και εσωτερικό αέρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ