Καυστήρας Mytherm ως backup

Περισσότερα
10 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #180495 από jnet
Καυστήρας Mytherm ως backup δημιουργήθηκε από jnet
απέκτησα από το ξήλωμα εγκατάστασης ενός φίλου έναν καυστήρα της Μytherm που τον είχε σε έναν λέβητα πετρελαίου και θέλω να τον βάλω ως back up καυστήρα σε περίπτωση που ο Varmebaronnen πάθει κάτι. Γνωρίζετε κάποιον τεχνικό στην περιοχή της Θεσσαλονίκης που θα μπορούσε να το αναλάβει;

Εγχειρίδιο χρήσης Καυστήρα

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #180496 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Καυστήρας Mytherm ως backup
Φυσικά ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΣΤΑ MYTHERM.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΣΤΟ ΜΕΣΣΕΤΖΕΡ ΤΗΛ ΤΟΥ ΠΑΡΕ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #180497 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Καυστήρας Mytherm ως backup

Φυσικά ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΣΤΑ MYTHERM.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΣΤΟ ΜΕΣΣΕΤΖΕΡ ΤΗΛ ΤΟΥ ΠΑΡΕ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ
ο ειδικός ήθελε 350€ για να συνδέσει 2 καλώδια και να κάνει τις ρυθμίσεις. Εγώ δεν θέλω Νευροχειρούργο! Οπότε αν γνωρίζει κάποιος άλλος μου στέλνει!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik, BIOPEL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν - 10 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #180498 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Καυστήρας Mytherm ως backup
Φίλε ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ!!!!Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΒΑΘΜΟ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ  ΖΗΤΑΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ!ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΡΕΣ ΑΛΛΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΓΟΡΑ!!!!!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ""ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΗ""Όπως ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΝΗΜΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΊΑΣ ΜΕ ΦΥΣΙΚΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ""ΘΕΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ 100ΑΡΙΚΟ"""!!!ΦΤΙΑΞΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΑΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ!!!ΑΡΑ ΔΕΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΖΑΜΠΑ ΨΑΧΝΕΙΣ!!!ΒΡΕΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ 20ΑΡΙΚΟ😉😉😉ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΙΚΑ!!!
Last edit: 10 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Μήνες 2 Ημέρες πριν #180508 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Καυστήρας Mytherm ως backup
Κώστα τον ειδικό σου τον εξήγησα οτι θα βαλει πανω στον λέβητα και θα τον ρυθμίσει. Μου λές οτι αυτή είναι λογική χρέωση για 2-3 ώρες? Δεν θα έρθει από το Μεξικό max 40km θα κάνει πηγαινέλα
Οτι και να μου πεις δεν πείθωμαι για την χρέωση 350€. Και δεν κατηγόρησα εσένα αλλά τον ανθρωπο που είναι εκτός αγοράς! Εσύ ομως δεν χρειαζεται να κρίνεις εμένα που δεν μπορώ να διαθέσω αυτά τα λεφτά και να μου γράφεις αράδες εξυπνάδας!
Και τι με νοιάζει αν εχει φυσικό μαγαζί? Εγω θα του πληρώσω το ενοίκιο που δεν πέρασα απέξω?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Μήνες 2 Ημέρες πριν - 10 Μήνες 2 Ημέρες πριν #180509 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Καυστήρας Mytherm ως backup
ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ 100ΑΡΙΚΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!!!!!ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΟΤΙ ΛΕΣ !!!Ε ΦΤΙΑΞΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ 100😉😉😉!!!ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΕΣΥ (ΔΕΝ)ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΣΥ (ΤΖΑΜΠΑ)ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ😉😉Τη ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΩΡΕΑΝ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ 100 !!!!
Last edit: 10 Μήνες 2 Ημέρες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ