Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων Mytherm MS-50

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173668 από papline
Γειά σας.
Μήπως γνωρίζει κάποιος πως επαναφέρω τις εργοστασιακές ρυθμίσεις στον συγκεκριμένο καυτήρα. Όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα κάτι. Έκανα τη βλακεία και δεν σημείωσα τις αρχικές τιμές και δεν μπορώ να τον επαναφέρω στην αρχική του κατάσταση. Ο πίνακας που έχει είναι αυτός της φωτογραφίας. 
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173669 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ? ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΑΥΤΟ Δ Ε Ν ΕΧΕΙ ΚΟΛΠΟ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΩΝ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΑΛΙΖΟΥΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΤΕΧΝΙΚΟ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ Π ΑΝ Τ Α ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ!!!!!!!!!!!!!ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΙΛΑΜΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ(ΟΧΙ ΑΜΕΣΑ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173671 από papline
ok ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173673 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΟΙ ΚΑΥΣΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΑΖΑΝΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΒΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ (π.χ.ΜΗΚΟΣ ΘΑΛΑΜΟΣ )ΚΑΙ Δ Ε Ν ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΑΥΣΤΗΡΑ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥ ΚΑΖΑΝΙΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΗΣ !!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #173675 από papline
Αυτό ακριβώς ήταν το λάθος μου, ενώ με τις εργοστασιακές ρυθμίσεις και λίγο πείραγμα είχα σχετικά καλή καύση, είχα τη φαεινή ιδέα να βάλω τις ρυθμίσεις που είχε ένας φίλος στο δικό του λέβητα με δυστυχώς κακό αποτέλεσμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.131 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ