Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39361 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
τσάμπα τα λεφτά να επιλέγεις μέσα από το σπίτι την θα ανάβει, η γνώμη μου είναι να το κάνεις με βάνες και να γυρνάς εσύ την βάνα και να επιλέγεις τι θέλεις να κάψεις θα μειωθεί κατά πολύ το 300 για υλικά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #39410 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Κ-

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by terisds.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39443 από tasosp
Απαντήθηκε από tasosp στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
κ εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τον πριτυ κ φερολι. με δυο βανες το γυριζω αν θελω στον λεβητα πετρελαιου. (δεν χρειαστηκε ποτε κ οπως παμε μαλλον δεν θα ξαναχρειαστει ..αλλα για μια περιπτωση που θα παθει κατι ο φερολι η ο πριτυ, ας ειναι σε εφεδρεια) ζεσταινει πολυ ανετα δυο σπιτια με ηλεκτροβανες κ περσυ τα πηγαμε μια χαρα .με την ευκαιρια να πω οτι φετος ξεκινησε να καιει το δικο μου πελετ πλεον....το ελατο ειναι σαν να ριχνεις μεσα στον καυστηρα βενζινη...!!! απο κατι σαβουρες που αγοραζαμε περσυ ειναι χιλιες φορες καλυτερα.

μη δια φοβον αλλα δια το δεον απεχεσθαι αμαρτηματων (Δημοκριτος)
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by tasosp.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39447 από tasosp
Απαντήθηκε από tasosp στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος...
τον εχουμε καπως ετσι που αναφερεις ...δυο οροφοι με ηλεκτροβανα ο καθενας συν μποιλερ .αν δεν βαλεις σαβουρα πελετ ο καθαρισμος δεν ειναι τιποτα . περσυ εκαψε και για τα δυο σπιτια 5.5 τον πελετ . ο καυστηρας ηταν παντα σους 70 βαθμους ασχετα με το τι ζητουσαν τα σπιτια...δεν κρυωσε καθολου δηλαδη απο τον νοεμβριο μεχρι μαρτιο. ταιζει καθε 17 sec και ριχνει για 3.5 sec με αερα στο 80

μη δια φοβον αλλα δια το δεον απεχεσθαι αμαρτηματων (Δημοκριτος)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39464 από Stathis
Απαντήθηκε από Stathis στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
kalispera exw ton Sun p7 2xrono fetos kai piga simera na ton dokimasw gia prwti fora stin ekeini kai molis meta apo 40 deuterolepta rixnei ton Geniko tou spitiou mirizome oti exei kapio provlima me tin antistasi giati de prolavenei na rixei pellet kai rixnei ton geniko an exei xanadiavasei kaneis kati paromio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39467 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Stathis έγραψε: kalispera exw ton Sun p7 2xrono fetos kai piga simera na ton dokimasw gia prwti fora stin ekeini kai molis meta apo 40 deuterolepta rixnei ton Geniko tou spitiou mirizome oti exei kapio provlima me tin antistasi giati de prolavenei na rixei pellet kai rixnei ton geniko an exei xanadiavasei kaneis kati paromio


Γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.206 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ