Αναζήτηση ατομικού λέβητα πελλετ

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170163 από Koulis
Καλημέρα θα ήθελα τα φώτα σας για έναν ατομικό λέβητα πέλλετ οι θερμίδες που χρειάζομαι είναι 22.000. Αυτό που ζητάω ειναι αξιοπιστία και καλό after sale. Δεν με ενδιαφέρει το καθημερινό καθαρισμα και έχω άπλετο χώρο στο λεβητοστάσιο. Εάν γνωρίζει κάποιος κατάστημα στην Χαλκίδα θα βοηθούσε πολύ.( Για να προλάβω διάβασα σε άλλα θέματα αλλά δεν έβγαλα ασφαλή συμπεράσματα..)
Last edit: 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Koulis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170165 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Αν ψάξεις εδώ στο φόρουμ τουλάχιστον 7-8 χρόνια κάθε χρόνο υπάρχει η ίδια ερώτηση με πάρα πολλές γνώμες απαντήσεις στο θέμα ΨΑΞΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170175 από Koulis
Απαντήθηκε από Koulis στο θέμα Αναζήτηση ατομικού λέβητα πελλετ
Μάλιστα.. αποτι κατάλαβα την αξιοπιστία του πετρελαίου πολύ δύσκολα θα την βρω ,όπως και τον κατάλληλο τεχνικό
Last edit: 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Koulis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170176 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ!!!ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 1.03(ΤΙΜΗ ΛΑΜΙΑ ΣΗΜΕΡΑ)ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΠΡΑΤΗΡΙΟΥΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ (ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ) .ΕΝΩ ΜΕ ΠΕΛΛΕΤ ΑΠΟΚΤΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΡΜΑΣΤΗΣ ΓΟΥΙΛΙ!!!!) ΧΩΡΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΚΑΛΗ ΜΕΣΗ ΓΙΑ ΚΟΥΒΑΛΗΜΑ ΕΥΡΕΣΗ ΚΑΛΗΣ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ(ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΛΕΟΝ). ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ(π.χ. ΒΛΑΒΗΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤ ΑΡ.......).ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΚΛΟ ΓΕΙΤΟΝΑ(ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!!)ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ!!!!!!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ!!!!!!!!!!!!
Last edit: 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170179 από χρηστος8

Koulis έγραψε: Μάλιστα.. αποτι κατάλαβα την αξιοπιστία του πετρελαίου πολύ δύσκολα θα την βρω ,όπως και τον κατάλληλο τεχνικό



Και αξιοπιστια, και τεχνικο, και ανταλλακτικα θα τα βρεις πανευκολα αν αγορασεις καταλληλο λεβητα.
Αυτορυθμιζομενος...χωρις καν μενου ρυθμισεων με τεχνολογια biologic θα χορτασεις θερμανση.
Τρια πραγματα που καποια στιγμη θα χαλασουν τα αλλαζεις μονος σου...αντισταση - μοτερ κοχλια - μοτερ καυσαεριων.
Εχει 2800 και πωλειται σαν λεβητας απο το 2000 περιπου.
Αυτος ειναι...
www.skroutz.gr/s/20990458/Biodom-DF-34.html

Aκριβως ο ιδιος με 5 χιλιοστα ομως λαμαρινα και δυνατοτερο μοτερ καυσαεριων και κοχλια ειναι αυτος...
www.k-evo.gr/products/lebitas-pellet-peletka-25-model-2018

Επειδη ισως να αναρωτιεσαι δεν ειμαι εμπορος...υδραυλικος ειμαι και εχω τοποθετησει καμια 25αρια μεχρι τωρα μηχανηματα...ο τελευταιος λεβητας μπηκε στο σπιτι του πατερα μου που ειναι ηλικιας γυρω στα 80.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": barbanikos, BIOPEL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170183 από Koulis
Απαντήθηκε από Koulis στο θέμα Αναζήτηση ατομικού λέβητα πελλετ
Ευχαριστώ πολύ για την προταση. Πραγματικά δεν έχω θέμα να καθαρίζω κάθε μέρα τασακι και θαλαμο το κάνω ήδη σε σόμπα μέσα στο σπίτι. Το μόνο που με προβληματίζει ειναι οι βλάβες και να μην είναι λειτουργικός .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ