Τιμές ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14270 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Μόλις έμαθα ότι το κυβικό μπορούμε να το έχουμε και στα 76ευρώ. :) ..... υπό προϋποθέσεις.

Παντελή ξανακάνε πάλι τον λογαριασμό. ;)

Να δούμε, ξανά αν συμφέρει γιατί είναι συσκευασμένα και βολεύει στην μεταφορά........έχουμε προσφορά για φτηνό μεταφορικό για όλους, ακόμα και για μακριά από Θεσ/νικη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14272 από jimnas
Απαντήθηκε από jimnas στο θέμα Τιμές ξύλου
ποιες ειναι αυτες οι προυποθεσεις για τα 7 κυβικα που θελω εγω στην θεσσαλονικη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14273 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Τιμές ξύλου

mastoras έγραψε: Μόλις έμαθα ότι το κυβικό μπορούμε να το έχουμε και στα 76ευρώ. :) ..... υπό προϋποθέσεις.

Παντελή ξανακάνε πάλι τον λογαριασμό. ;)

Να δούμε, ξανά αν συμφέρει γιατί είναι συσκευασμένα και βολεύει στην μεταφορά........έχουμε προσφορά για φτηνό μεταφορικό για όλους, ακόμα και για μακριά από Θεσ/νικη.


Δημήτρη ποτε θα εχουμε νεοτερα;

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14274 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Μέχρι τέλους του Μήνα, νομίζω θα είμαστε σε θέση να το συζητήσουμε όλοι μαζί και να αποφασίσουμε τι τελικά θα κάνουμε. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14281 από alkisgr
Απαντήθηκε από alkisgr στο θέμα Τιμές ξύλου
Καλημέρα και καλως σας βρηκα.

Παιδιά βέπω πολλες αποριες και αναζητησεις σχετικα με καυσοξυλα και πελετς απο Βουλγαρια.
Εχω επιχειρηση και μενω στην Βουλγαρια τα τελευταια 10 χρονια, και εχω καποια σχετικοτητα με το αθλημα γιατι χρησημοποιω ξυλεια(οξυα) κατευθειαν απο το δάσος.Οι τιμες στα καυσοξυλα ειναι μεγαλο ασανσερ ειδικα απο οταν μπηκε η Ελλάδα στο παιχνιδι των εξαγωγων,(και ω τι εκπληξη πολιτικοι και βουλευτες εχουν εταιριες και εχουν το μεριδιο του λεοντος στις εξαγωγες) ξαφνικα ανεβηκαν οι τιμες στα διπλασια και για την ενχωρια αγορα- ολοι προτιμανε να εξαγουν προς Ελλαδα-Τουρκια- Ευτυχως στην περιοχη που μενω τα πραγματα ειναι ακομα σε λογικα πλαισια.Ειναι αληθεια οτι για σκισμενα παλεταρισμενα οξυα γαυρο δρυς οτι κυμαινοντα απο 70 εως 110 ευρω/τονος (παραδωμενο) εξαρτατε την περιοχη και την προσβαση. αλα τα μεταφορικα ειναι αυτα που επιβαρυνουν την τιμη.Ενα τιρ 22 τονοι απο εδω που ειμαι εγω μεχρι Αθηνα χρεωνει 1300 ευρω στην καλυτερη περιπτωση. Πραγματικα σκευτομαι να αλαξω επαγγελμα και απο επιπλοποιος να γινω ξυλεμπορος, πελετεμπορος και σομποεμπορος ;)
Last edit: 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by alkisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14283 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές ξύλου

alkisgr έγραψε: Καλημέρα και καλως σας βρηκα.

Παιδιά βέπω πολλες αποριες και αναζητησεις σχετικα με καυσοξυλα και πελετς απο Βουλγαρια.
Εχω επιχειρηση και μενω στην Βουλγαρια τα τελευταια 10 χρονια, και εχω καποια σχετικοτητα με το αθλημα γιατι χρησημοποιω ξυλεια(οξυα) κατευθειαν απο το δάσος.Οι τιμες στα καυσοξυλα ειναι μεγαλο ασανσερ ειδικα απο οταν μπηκε η Ελλάδα στο παιχνιδι των εξαγωγων,(και ω τι εκπληξη πολιτικοι και βουλευτες εχουν εταιριες και εχουν το μεριδιο του λεοντος στις εξαγωγες) ξαφνικα ανεβηκαν οι τιμες στα διπλασια και για την ενχωρια αγορα- ολοι προτιμανε να εξαγουν προς Ελλαδα-Τουρκια- Ευτυχως στην περιοχη που μενω τα πραγματα ειναι ακομα σε λογικα πλαισια.Ειναι αληθεια οτι για σκισμενα παλεταρισμενα οξυα γαυρο δρυς οτι κυμαινοντα απο 70 εως 110 ευρω/τονος εξαρτατε την περιοχη και την προσβαση. αλα τα μεταφορικα ειναι αυτα που επιβαρυνουν την τιμη.Ενα τιρ 22 τονοι απο εδω που ειμαι εγω μεχρι Αθηνα χρεωνει 1300 ευρω στην καλυτερη περιπτωση. Πραγματικα σκευτομαι να αλαξω επαγγελμα και απο επιπλοποιος να γινω ξυλεμπορος, πελετεμπορος και σομποεμπορος ;)


Καλωσήρθες στην παρέα μας.
Ξέρεις πόσοι ονειρεύονται το τελευταίο που λες;
Εύκολο και γρήγορο κέρδος, το όνειρο πολλών Ελλήνων μέχρι και σήμερα.
Ας ελπίσουμε να κυριαρχήσουν οι σοβαροί και υπομονετικοί επαγγελματίες.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.252 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ