Αγορα και εγκατασταση νεου ενεργειακου τζακιου

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159385 από miro
Από πόσο περίπου θα στοιχήσει ένα τέτοιο τζάκι φυσικής ροής?
Εντός Ηρακλείου δηλαδή δεν υπάρχει κάποιος γνώστης του θέματος?
Θα μου άρεσαν και τα τζάκια άμεσης τοποθέτησης, αλλά έχουν την δυνατότητα να μεταφέρουν τον αέρα στο διπλανό δωμάτιο?
Last edit: 6 Χρόνια 8 Μήνες πριν by miro.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159386 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
το πόσο θα στοιχίσει εξαρτάτε απο πολλά πράγματα πέρα της εστίας που θα διαλέξεις !παίζει ρόλο η καμινάδα τα μέτρα η μόνωση το σχέδιο που θέλεις να κάνεις δεν μπορεί κάποιος να σου πει έτσι ενα νούμερο !τα τζάκια άμεσης τοποθέτησης απο την άλλη δεν είναι κάτι φθηνό αν ψάχνεις για κάτι ποιοτικό !αν επιλέξεις όμως κάτι τέτοιο υπάρχουν και εκεί λύσεις για να μεταφέρεις θερμοκρασία !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159390 από miro
Ποιοί κατασκευαστές έχουν κατα την γνώμη σου καλή σχέση τιμής και απόδοσης σε τζάκι άμεσης τοποθέτησης?
Πόσο δύσκολο είναι η λύση του να μεταφέρω θερμότητα στο δωμάτιο πίσω από το τζάκι, στοιχίζει?
Με λίγα λόγια Δημήτρη με 1200 - 1500 ευρω μπορώ να έχω κάτι αξιοπρεπές? Είτε σε έτοιμο, είτε όχι, ή κάνω όνειρα θερινής νυκτός? :dry: :dry:
Συγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις!!! :unsure: :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159392 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
επειδή ναι μεν είμαι τζακάς αλλά ταυτόχρονα και έμπορας δεν θα μπορέσω να είμαι αντικειμενικός !εαν σε αυτά τα χρήματα υπολογίζεις το τζάκι,μόνωση ,καμινάδα ,βάση ,περσίδες και εργασία με γυψοσανίδα δεν νομίζω οτι θα πετύχεις κάτι ποιοτικό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159397 από miro
Αρκετά κατανοητός!!! Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 8 Μήνες πριν #159414 από miro
Δημήτρη μήπως έχεις υπόψην σου αυτό το τζάκι ή κάτι παρόμοιο που να έχεις δουλέψει? tzakia-irakleio.gr/portfolio/%CE%B5%CE%B...uct=27&Product_ID=27
Θα μου κάνει δουλειά? Είναι με 2 βεντιλατέρ και μπορεί να δώσει αέρα και σε άλλους χώρους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ