έρευνα για αγορά τζάκι νερού

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #158889 από surfer
Απαντήθηκε από surfer στο θέμα έρευνα για αγορά τζάκι νερού
Νάσε καλά θα το δοκιμάσω του χρόνου μιας και φέτος τελείωσαν οι καύσεις :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #158897 από deltas
Απαντήθηκε από deltas στο θέμα έρευνα για αγορά τζάκι νερού
Καλημέρα σας , με έχετε κάνει πρωί πρωί να παραγγείλω μπριζόλα στα κάρβουνα και μπύρα σίγουρα έτσι για να σπάσω λίγο την λίγδα μετά την μπριζόλα. :silly:
Ως αναφορά για την αποθήκευση ξύλου έχω χώρο και πολύ μάλιστα σε αυτό δεν υπάρχει πρόβλημα, για τα υδραυλικά που είναι και η μεγάλη φασαρία έχω φιλαράκι που θα βοηθήσει όχι μόνο στην τοποθέτηση αλά και στην αγορά των υπολοίπων εξαρτημάτων και σε καλές τιμές.
Το θέμα είναι ότι εδώ στα Ιωάννινα δεν υπάρχουν εκτός από έναν που βρήκα κατάστημα τζακιών έχει αρκετές μάρκες αυτός αλλά η δυσκολία είναι στο να διαλέξεις μια μάρκα που να κάνει την δουλειά της σωστά και να είναι οικονομική σε κατανάλωση ξύλου και να μην καίει τον αγλέουρα από ξύλα.
Διαβάζοντας εδώ στο energ έχω καταλάβει ότι για να δουλέψει καλά ένα τζάκι είναι συνάρτηση πολλών πραγμάτων θέλω την βοήθεια σας στης εστίες που έχετε δουλέψει εσείς και έχετε μήνη ευχαριστημένη για να μην πέσουμε σε καμιά λούμπα να το αγοράσουμε και να το έχουμε για ομορφιά στο σαλόνι.
Τώρα ως αναφορά το φαγητό σας υπόσχομαι τώρα το Πάσχα αρνάκι στην σούβλα.

Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #158898 από surfer
Απαντήθηκε από surfer στο θέμα έρευνα για αγορά τζάκι νερού
Εγώ προσωπικά έχω Piazzetta MT361 και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Σημειώνω ότι υπάρχουν διάφοροι τρόποι σύνδεσης των υδραυλικών.
Η Edilkamin έχει έτοιμα kits σύνδεσης και εκπαιδευτικά φιλμάκια λειτουργίας.

Για την κατασκευή του θερμοθάλαμου προτείνω το izol ή το promasil
Last edit: 7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by surfer.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #158922 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
deltas μιας και αναφέρεσαι σε μια απο τις εστίες που αντιπροσωπεύω δε θα κάτσω να σου πω ποια είναι τα πλεονεκτήματα της δικής μου σε σχέση με τις άλλες απλά θα σου πω μιας και είναι ενα μηχάνημα που θα το βάλεις στο σπίτι σου και θέλεις να σου κρατήσει για πάνω απο 10 χρόνια τουλάχιστον να πας να τις δεις από κοντά να τις επεξεργαστείς και να διαλέξεις έπειτα !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #158930 από deltas
Απαντήθηκε από deltas στο θέμα έρευνα για αγορά τζάκι νερού
Καλημέρα.

Σας ευχαριστώ και τους δυο για της απαντήσεις, θέλω να ρωτήσω Κ. φιλιππακοπουλε υπάρχει κάποιος στην περιοχή μου ( Ιωάννινα ) που να αντιπροσωπεύει την εστία σας η σε κάποια κοντινή πόλη από εμένα για να την δω . από κοντά, και όπως είπατε και εσείς θέλω κάτι και να διαρκή σε χρόνο αλλά και να μου παρέχει την θέρμανση του χώρου μου για τη όπως αντιλαμβάνεστε είναι μια ακριβή επένδυση και θα πρέπει να γίνει σωστά.

Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #158931 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Στην περιοχή σας έχω αντιπρόσωπο τον κύριο Τόζιο απλά από όσο γνωρίζω δεν έχει τζάκι καλοριφέρ στο μαγαζί του .Αν δεν κάνω λάθος αρχές Μαΐου υπάρχει μια έκθεση στα Ιωάννινα στην οποία μάλλον θα είμαι και εγώ εκεί μαζί με τον κύριο Τόζιο .Θα φροντίσουμε να έχουμε και ενα τζάκι καλοριφέρ για να το δείτε αν θέλετε και να μιλήσουμε απο κοντά !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ