Αγορά κασέτας τζακιού

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157839 από koskok
Αγορά κασέτας τζακιού δημιουργήθηκε από koskok
Παρακαλώ θα ηθελα βοήθεια για την αγορά μιας κασέτας τζακιού.Το υπάρχον τζάκι,προκάτ τσιμέντο με επένδυση μαντεμι ,ΘΕΡΜΟΖΕΛ με εστία 83cm,58cm ύψος και κωνική πλάτη .Υπαρχουν κασέτες που δεν είναι τετράγωνες στο τελείωμά τους για να αποφύγω τα πολλά μερεμέτια .Ο χώρος που θέλω να ζεστάνω είναι 70-80 τετραγωνικά,σχεδόν ενιαίος.Στην έρευνα αγοράς που έκανα ,δεν μπορώ να βρω πολλές επιλογές ,οι κασέτες ΘΕΡΜΟΖΕΛ ταιριάζουν περισσότερο.Υπαρχει κάποια άποψη ,για τις συγκεκριμένες κασέτες .Ευχαριστω για την φιλοξενία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157916 από ragavelas
Απαντήθηκε από ragavelas στο θέμα Αγορά κασέτας τζακιού
Na μην πάρεις κασέτα. Και εγώ κασέτα έχω και ζεσταίνω παραπάνω τετραγωνικά από αυτά που θες εσύ, αλλά μετά από τέσσερα χρόνια συμβίωσης, αν μπορούσα να κάνω reset θα εβαζα φυσικής ροής. Ούτε βεντιλατέρια να ακούω, ούτε να φοβάμαι μην πέσει τε ρεύμα ενώ λείπω και πάθει καμιά ζημιά λόγω υπερθέμανσης. Καλύτερα κάνε λίγα μερεμέτια τώρα κάνοντας σωστή τοποθέτηση εστίας φυσικής ροής (πρώτα βέβαια θα διαβάσεις σχετικά νήματα στην ενότητα "παρουσιάστε το τζάκι σας") παρά να μετανιώνεις αργότερα. Άσε που η κασέτα είναι αρκετά πιο ακριβή από ένα φθηνό αλλά τίμιο selenic invicta για παράδειγμα. Mazi me thn τοποθέτηση στα ίδια λεφτά θα σου έρθει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": koskok

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.053 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ