Γνωμες για καινουργιο τζακι καλοριφερ

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156365 από geodag
πολυ ακριβη η καμιναδα ρε παιδια...μονο για την καμιναδα θελω σχεδον ενα 500ευρω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156368 από surfer

geodag έγραψε: το δικο σου φιλε καλο σου βγηκε?? νομιζω ειναι ποιο ακριβω απο τα edilkamin...


Μια χαρά είναι μέχρι τώρα, είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156369 από geodag
φιλε μου εχεις καθολου ιδεα να μου πεις νια γνωμη για τα τζακια της PANTHERMICA?? ειναι Ελληνικη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156373 από geodag

Savvas έγραψε: Μια χαρά είναι τα Edilkamin, κάνουν δουλειά και είναι τίμια για τα χρήματά τους.
Το τζάκι που λες, θα σε καλύψει με το παραπάνω σε σχέση με τη θέρμανση, αρκεί να μην γίνουν μεγάλα λάθη στην (κυρίως στην υδραυλική) εγκατάσταση. Και να μη σου το βάλει κανένας άσχετος μάστορας, λες ότι εγκαθιστά αερόθερμο.
Υπάρχει και η σειρά τζακιών H2Oceano που είναι ακόμα πιο αποδοτικά αλλά βγαίνουν νομίζω μόνο με επίπεδο τζάμι. Σε επίπεδο τζάμι θα προτιμούσα αυτά, αν τώρα θες οπωσδήποτε πρισματικό το Aquatondo (απο αυτά που προσφέρει η edilkamin) είναι μονόδρομος.
Εγώ έχω το Aquatondo 29, και μου ζεσταίνει μονοκατοικία 200τμ στην Αθήνα, χωρίς πρόβλημα. Ξύλα να έχεις απλώς...

Αδερφε εσυ που εχεις πρισματικο τζαμι και ειναι μονο συρομενο προς τα πανω οταν θες να το καθαρισεις πως το καθαριζείς??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156931 από geodag
καλημερα παιδια μπορει να μου πει καποιος αν σε σπιτι 90τμ στον 1ο οροφο με 8 σωματα καλοριφερ(μπορω να απομονωσω το ενα γτ θα ειναι διπλα στο τζακι) το οποιο εχει καλη μονωση(σπιτι 10 ετιας) αλλα το πανω σπιτι ειναι στο τουβλο και το κατω επισης, αν μου φτανει υδραυλικο τζακι 23kw με τα 16kw στο νερο?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156972 από dimlyk
αν καταλαβα καλα εννοεις οτι πανω και κατω το σπιτι δεν εχει καμμια μονωση η προστασια ...
τα σωματα τι ισχυ εχουν ?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ