Εγκατάσταση ενεργειακής κασέτας.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144482 από liakjim
Κοιτα δεν χρειάζεται να πω κάτι άλλο.
Το μαντεμι ειναι χυτοσιδηρος άρα ΔΕΝ ειναι μονωτικο. Οποτε λογικο δεν ειναι . Κάθε άλλο. Ερμηνευεις όπως σε συμφέρει αυτα που σου λέει .
Δική σου απόφαση . Μη πεις μόνο ότι ξέρεις .
Το κατεβατο πιο πάνω τα λέει ήδη .

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144541 από link67
Απαντήθηκε από link67 στο θέμα Re:Εγκατάσταση ενεργειακής κασέτας.
Για να καταλαβω δηλαδη, το λαθος ειναι οτι δεν θα γινει θερμοθαλαμος και οταν λες οτι το μαντεμι δεν ειναι μονωση ποσες απωλειες πιστευεις θα εχω απ' αυτο? Να θυμισω οτι μιλαω για ενα τζακι με αποδοση 14kw που θελω να ζεστανει ενα χωρο γυρω στα 45τμ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144546 από degeor
Απαντήθηκε από degeor στο θέμα Εγκατάσταση ενεργειακής κασέτας.
Αν θέλεις ακούς. Μπορείς να το εγκαταστήσεις όπως σου προείπαν και λένε και οι οδηγίες εγκατάστασης; Αν ναι έχει καλώς, αν όχι μετά από λίγο καιρό εδώ θα είσαι πάλι ..... Και πίστεψε με, δε νομίζω να έχω άδικο.
Κάτσε διάβασε λίγο πρώτα όπως σου είπαν, ενημερώσου και ανέβαλε την εγκατάσταση για λίγο.
Καλή χρονιά και υγεία !!!

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144548 από link67
Απαντήθηκε από link67 στο θέμα Εγκατάσταση ενεργειακής κασέτας.
H αληθεια ειναι οτι εχω διαβασει αρκετα πραγματα για αυτο αλλωστε δεν την εχω βαλει ακομα, απο την αλλη ομως δεν θελω να μπω σε διαδικασια με γκεμισματα και τετοια. Το μονο που τονισα στο τεχνικο ειναι οτι δεν θα μπει καμιναδα με σπιραλ, κατι που μου το διαβαιβεωσε κι αυτος, αλλωστε αν γινει τελικα η εγκατασταση θα ειιμαι κι εγω παρων. Και κατι αλλο που του ειπα ειναι οτι δεν θα με φερει προ τετελαισμενων γεγονοτων γιατι απλα θα τα μαζεψει και θα φυγει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144551 από liakjim
Καλή τύχη

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144553 από link67
Απαντήθηκε από link67 στο θέμα Re:Εγκατάσταση ενεργειακής κασέτας.

liakjim έγραψε: Καλή τύχη


Λες να ισχυει αυτο που λενε, "η τυχη βοηθαει τους τολμηρους"!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ