Τζάκι Nordpeis

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #47303 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Αχ ειμουνα ετοιμος , να σε πω τη πανω κατω ρε φιλος μας ζαλισες , αλλα το ειδα στο youtube και με προλαβε αλλος !
Λοιπον παν κατ

Πω πω ρε παιδια φανταζεσται να μιλαει στην γυναικα του ?????? Παν κατ ,ενα δυο , ποπο τον μ...... γελαω μονος μου στην δουλεια , θα με διωξουν απ τα γελια !

Για την ιστορια , κατω κατ ειναι ο αερας απο κατω
το πανω παν ειναι ο αερας απ την αεροκουρτινα
και η τριτογενης -δευτερογενης θα την ελεγα εγω , ειναι η τρυπες απο πισω ! Οταν κλεινει και το πανω και το κατω , κοιτα πως φυσαει στο κεντρο απ τις τρυπες και προς τα κατω !

Δεν εχω τιποτα με τα τζακια , πραγματι ειναι εντυπωσιακά , αλλα μην κολατε και ξεχνατε -μαλλον δεν εχετε δει ποσο φως βγαζει ενα τζακι με βερμικουλητι και μαλιστα ασπρο ! Μην σας πω σαν καμια κατοσταρα λαμπα και βαλε ! Δεν μπορεις ουτε να κοιμηθεις διπλα απο αυτο το πραγμα ! Παλι καλα που το δικο μου δεν βγαζει τοσο φως , γιατι ειναι ακρος ενοχλητικό ! Δεν ειναι δικαιολογια κυριοι , τα μισα βραδυα διπλα απ το τζακι κοιμάμαι


ΥΣ. Ρε συ τσιφ που λεω εγω ρε φιλος για αποκατω στο πατωμα ....?????? :blink: :blink:
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by house.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #47325 από ELECTRICALCHIEF
Απαντήθηκε από ELECTRICALCHIEF στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Ρε σπιτακι ετσι το πα το κατ απ το πατωμα. :huh:
Οσο για τον βερνικουβιλιτη ειδα σημερα μια σομπα με τετοιο πραμα μεσα! Πολυ φως οπως λες και πολύ ζεστη απο το τζαμι.
Σε αντιθεση με τις ματεμενιες, πχ η δικια μου που φως βγαζει πορτοκαλι και μονο οταν εχει φουλ φωτια.
Παντως το κολπο αυτο με τη καυση καυσαεριων ο κανω και γω. Και μια φορα το τσιτωσα τοσο που χεστηκ@ απο το αποτελεσμα.

la nordica svezia
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ELECTRICALCHIEF.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49766 από stella
Απαντήθηκε από stella στο θέμα Τζάκι Nordpeis
φετος βαλαμε nordpeis barcelona σε σπιτι 197τμ συνδεοντας κ 4 κρεββατοκαμαρες με αγωγους. τρωει 5 μεσαια ξυλα απο το μεσημερι μεχρι τα μεσανυχτα εχοντας ενιαια θερμοκρασια 22 βαθμων σε ολο το σπιτι. ειμαστε κατενθουσιασμενοι με την επιλογη μας. το τζακι δεν μαυρισε καθολου, ουτε το εσωτερικο ουτε και το τζαμι. δεν ξερω τεχνικες λεπτομερειες να σας πω αλλα γνωστοι κ φιλοι που επελεξαν αλλες εταιριες και για μικροτερα σπιτια δεν εχουν την ιδια αποδοση. σας το συνιστω αναπιφυλακτα!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49786 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τζάκι Nordpeis

stella έγραψε: φετος βαλαμε nordpeis barcelona σε σπιτι 197τμ συνδεοντας κ 4 κρεββατοκαμαρες με αγωγους. τρωει 5 μεσαια ξυλα απο το μεσημερι μεχρι τα μεσανυχτα εχοντας ενιαια θερμοκρασια 22 βαθμων σε ολο το σπιτι. ειμαστε κατενθουσιασμενοι με την επιλογη μας. το τζακι δεν μαυρισε καθολου, ουτε το εσωτερικο ουτε και το τζαμι. δεν ξερω τεχνικες λεπτομερειες να σας πω αλλα γνωστοι κ φιλοι που επελεξαν αλλες εταιριες και για μικροτερα σπιτια δεν εχουν την ιδια αποδοση. σας το συνιστω αναπιφυλακτα!!!


Πολύ ωραίο τζάκι. Μπορείς να μας πεις τι σας στοίχισε;

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #51289 από spyroseros
Απαντήθηκε από spyroseros στο θέμα Τζάκι Nordpeis
το δικό μου Barcelona κόστισε 3800 έτοιμο στημένο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #51416 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τζάκι Nordpeis

spyroseros έγραψε: το δικό μου Barcelona κόστισε 3800 έτοιμο στημένο.


Πολύ καλά θα έλεγα!!

Spyroseros. Τι κατανάλωση έχεις, στο περίπου;

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ