Τιμές / Προσφορές για σόμπες - λέβητες pellet / ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1076 από Babis
Καλημέρα

Αγαπητέ giannemm σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την πληροφορία. Την διαβίβασα... αρμοδίως και
τράβαγε τα μαλιά του ο άνθρωπος χα χα χα. Μπράβο πάντως στον καταστηματάρχη.
Ναι ναι ναι. Μας πήρανε χαμπάρι οι Βούλγαροι και μας εκμεταλεύονται. Αυτό το κύμα απότομης
ζήτησης και όχι προγραμματισμού έχει και τα θύματά του.
Του τα έλεγα από τον περασμένο Φεβρουάριο ότι σκέφτομαι να αλλάξω σε ξύλο ή πέλλετ αλλά δεν
με άκουγε. Του είπα τον Αύγουστο: να ο δικός μου λέβητας, εσύ τι θα κάνεις; αλλά αυτός έλεγε
'θα δούμε'. Τώρα που πάγωσε και το πετρέλαιο ακριβό, έτρεχε στα βουνά και στα λαγκάδια για
να τακτοποιηθεί. Πάντως χθες που τον βάλαμε να δουλέψει πρώτη φορά...ζεστάθηκε το κοκκαλάκι του.
Τώρα πρέπει να οργανωθούμε για φθηνό ξύλο από το ερχόμενο καλοκαίρι φυσικά αλλά από τώρα πρέπει
να ψάχνουμε. Έκαψα 1,5 τόνο ξύλα σε δύο μήνες και έχω άλλους 4,5 ξύλο και 2 τόνους μπρικέτα. Εκεί κατά τον Μάρτιο θα πρέπει να ξανα-αγοράσω. Έως τότε ... ψάχνομαι για καμιά καλή περίπτωση. Για να καλύψω το περυσινό κόστος πετρελαίου έχω ακόμη 300 ευρώ (λέβητας και καύσιμη ύλη) οπότε πιθανόν να έχω πλήρη απόσβεση του λέβητα από τον πρώτο χρόνο. Ζεσταίνομαι και καλύτερα από το πετρέλαιο.
Χαιρετίσματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1084 από συνεργατης
Και εγω με την σειρα μου ηθελα να ενημερωσω τα μελη της ιστοσελιδας οτι
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet. Αιτία: Διαφημιστικό Μυνημα διαγραφτηκε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1086 από KERBEROS

συνεργατης έγραψε: Και εγω με την σειρα μου ηθελα να ενημερωσω τα μελη της ιστοσελιδας οτι

Τουλάχιστον τιμές πέλλετ και καυσόξυλων πιστεύω ότι θα μπορούσατε να δώσετε στο αντίστοιχο topic.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλωσήρθατε.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1091 από giannemm
Αγαπητέ Babis
Σημαντικές οι πληροφορίες σου, ευχαριστούμε. Άρα πρόκειται όντως για την σόμπα-λέβητα της Prity. Την έβαλε μέσα στο σπίτι; Εάν μπορείς δώσε μας σε παρακαλώ μερικές αναλυτικές πληροφορίες για το πώς κάνατε την εγκατάσταση. Με ενδιαφέρει, όπως ενδιαφέρει και άλλους εδώ. Αλλά, αναλυτικές, για να έχουμε σαφή εικόνα. Και κράτησέ μας ενήμερους για την απόδοσή της και για τυχόν απρόοπτα, ειδικές ρυθμίσεις, κ.λπ.
Ευχαριστώ πολύ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by giannemm.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1126 από pantelis1973
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΔεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaEχει κανεις αποψη για αυτη?


ή για αυτη?


Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1714 από giannemm
Αγαπητέ Babis εάν μπορείς δώσε μας πληροφορίες για την λειτουργία της σόμπας. Πάει καλά; Ζεσταίνει επαρκώς και τι χώρο; Ήθελε ιδιαίτερες ρυθμίσεις; Καίει πολλά ξύλα; Ευχαριστώ προκαταβολικά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ