Τιμές / Προσφορές για σόμπες - λέβητες pellet / ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #591 από KERBEROS
ΠΡΟΤΑΣΗ: Σ' αυτό το topic προτείνω να παρατίθενται προσφορές που έχουν υπόψη τους τα μέλη για σόμπες και λέβητες πέλλετ ή ξύλου. Καλό θα είναι να μιλούν συγκεκριμένα. Όλοι όσοι έχουμε αγοράσει ήδη γνωρίζουμε τι ταλαιπωρία είναι να ξεκινά κανείς απ' το μηδέν. Αν επιθυμούν και έμποροι επώνυμα να συμμετέχουν θα είναι πολύ χρήσιμο.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet. Αιτία: Πεζά γραμματα στο θέμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #592 από terisds
www.giovannihouse.com/dso/smbdso.dll/pd?...l&pid=44&ptype=4.Απο εδω πηρα τον δικο μου,εχει και τιμες.Φυσικα η τιμη που εχει το πελλετ δεν ανταποκρινετε στην πραγματικοτητα. 280ευρω. :woohoo: :woohoo:

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #624 από KERBEROS
Ο Viadrus 25kw στοίχισε 3500 ευρώ, η εγκατάσταση έχοντας παράλληλη σύνδεση με τον λέβητα πετρελαίου άλλα 1000 ευρώ.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #981 από Babis
Καλημέρα
Ένας φίλος μου πήγε την περασμένη εβδομάδα στην Βουλγαρία και έφερε έναν λέβητα ξύλου prity WD W29.
Τον φόρτωσε στο φορτηγάκι του και τον έφερε. Του στοίχισε 565 ευρώ συν φυσικά τα έξοδα ταξειδίου. Του είχα πει να κάνει παζάρια και μου είπε ότι η απάντηση είταν 'πουλάμε όσο αγοράζουμε και κερδίζουμε από τα υπόλοιπα που χρειάζεται κανείς για την εγκατάσταση και την χρήση'. Ακόμη του είπαν ότι η prity δεν θα δίνει παρά μόνο σε Ελλάδα και Τουρκία.
Την περασμένη Κυριακή του έκανα την υδραυλική εγκατάσταση και σήμερα το απόγευμα θα βάλουμε τα μπουριά τον θερμικό διακόπτη για τον κυκλοφορητή και το θερμόμετρο για να βλέπει τι γίνεται. Βλέπετε η prity ίσως να θεωρεί πολυτέλεια τον διακόπτη και το θερμόμετρο αλλά είναι απαραίτητα εργαλεία για την λειτουργία.
Εκείνο που μου έκανε εντύπωση από μια πρώτη ματιά είναι η ελαφριά κατασκευή του. Η διάταξη του μπόιλερ μου θυμίζει Saturn. Οι λαμαρίνες είναι σχετικά λεπτές. Βέβαια τον συγκρίνω με τον δικό μου Ideal Tec made in Sindos που έχει σοβαρές λαμαρίνες αλλά κοστίζει και τα διπλάσια. Επειδή απουσιάζει κατάλληλη υποδοχή για την τοποθέτηση των αισθητηρίων θα τα βάλω πάνω στην σωλήνα του ζεστού πολύ κοντά στον λέβητα εκτός και αν έχει κάποιος καλύτερη ιδέα.
Εντυπώσεις λειτουργίας θα έχω σε λίγες ημέρες αφού δούμε πως αποδίδει.
Ελπίζω όλα να πάνε καλά.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kiaxos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #999 από giannemm
Όλα καλά θα πάνε και θα αποδώσει η σόμπα-λέβητας, αλλά κοίτα εδώ: www.4uthesite.com/products.php?pid=98762&pc=16376&ppc

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #1009 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

giannemm έγραψε: Όλα καλά θα πάνε και θα αποδώσει η σόμπα-λέβητας, αλλά κοίτα εδώ: www.4uthesite.com/products.php?pid=98762&pc=16376&ppc

Τί έγινε; Μας πήραν χαμπάρι κι οι Βούλγαροι και πουλάνε πιο ακριβά από εδώ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ