Ponast vs pelletech

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134696 από GD25
Απαντήθηκε από GD25 στο θέμα Ponast vs pelletech
Με 700 λίτρα χωρητικότητα pellet;;;;;;;;;;;;;;; :blink: Λογικό δεν είναι...Μιλάμε για μια δεξαμενή συν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134698 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Ponast vs pelletech

GD25 έγραψε: Με 700 λίτρα χωρητικότητα pellet;;;;;;;;;;;;;;; :blink: Λογικό δεν είναι...Μιλάμε για μια δεξαμενή συν...


Οτι πεις εσυ...για να δουμε και αυτον με 400 λιτρα χωρητικοτητα πελλετ...www.redjack-shop.at/heizung/kessel/pelle...-pelletskessel-kp-21

Εγινε φτηνοτερος;;;



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134702 από GD25
Απαντήθηκε από GD25 στο θέμα Ponast vs pelletech
Οκ προφανώς η πλειοψηφία των καυστήρων που υπάρχουν στην αγορά είναι με αυτές τις χωρητικότητες που αναφέρεις.Άρα και ο pelletech έχει 2700 με 700 λίτρα χωρητικότητας ή μήπως με 400 λίτρα;;Πάντως εδώ βλέπω άλλες τιμές bettapellets.bg/en/category/ponast .Σκοπός αυτού του θέματος είναι τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα και όχι link τιμών.Φυσικά και η τιμή θα παίξει ρόλο αλλά η σύγκριση τιμών θα γίνει μεταξύ μηχανημάτων με ίδιες δυνατότητες.
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by GD25.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134703 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Ponast vs pelletech
Κοιτα GD25 μη με παρεξηγησεις... αλλα ο τροπος που υπερασπιζεσαι εναν λεβητα των 9096 ευρω, φωναζει απο πολυ μακρια οτι εισαι εμπορος...εχεις λιγοτερα απο 10 ποστ και με το τελευταιο ειδικα ποστ B)
Απο μενα αρκετη διαφημιση εγινε στον εν λογω λεβητα ηδη, αν και αθελα μου.
Δεν το συνεχιζω αλλο...ειναι οντως καλυτερος...αν τον επιλεξεις καλοριζικος.
Αν παλι εκανα λαθος στην αναφορα μου οτι εισαι εμπορος, σου ζητω προκαταβολικα συγνωμη.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134704 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Ponast vs pelletech

GD25 έγραψε: Οκ προφανώς η πλειοψηφία των καυστήρων που υπάρχουν στην αγορά είναι με αυτές τις χωρητικότητες που αναφέρεις.Άρα και ο pelletech έχει 2700 με 700 λίτρα χωρητικότητας ή μήπως με 400 λίτρα;;Πάντως εδώ βλέπω άλλες τιμές bettapellets.bg/en/category/ponast .Σκοπός αυτού του θέματος είναι τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα και όχι link τιμών.Φυσικά και η τιμή θα παίξει ρόλο αλλά η σύγκριση τιμών θα γίνει μεταξύ μηχανημάτων με ίδιες δυνατότητες.


Δηλ. για το καταλαβω κι εγω μιας και ειμαι και λιγο χαζος.
Εχεις να διαλεξεις μεταξυ ενος Range Rover και ενος Nissan Qashqai και προβληματιζεσαι;
Γιατι εγω οταν αγορασα αυτοκινητο ειχα 5.000.000 δρχ και δεν μπορουσα να διαθεσω δραχμη παραπανω. ;)
Εσυ πως καταφερνεις και μπερδευεσαι απορω!!!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134705 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ponast vs pelletech
Αφου κοιτάτε λεβητα 9000€ ρίξτε μια ματιά και στα παρακάτω VIP λέβητες για παχιά πορτοφόλια...

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ