Progetto Flegra 10kW

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #124781 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
o.k είμαι νέο μέλος στο energ.gr δεν γνώριζα τους όρους .Άπλα ήθελα κάποιο μέλος να με βοηθήσει γιατι ο πωλητής μου δεν έχει σέρβις ούτε η περιοχή μου .Δυστυχώς δεν είμαστε Αθήνα ή Θεσσαλονίκη ,αλλά μια ξεχασμένη ακριτική περιοχή. Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #126655 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
ότι χειρότερο progetto μια Ελληνική εταιρία χωρίς σερβς πανελλαδικά , και ακόμα χειρότεροι οι έμποροι τους
μόνο για πωλήσεις , δεν προσφέρουν τα στοιχειώδη πάρε το προϊών τους και κόψε το κεφάλι σου , μόνο δίκιο μου δίνουν .Μακριά :( :( :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #126670 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Progetto Flegra 10kW
Για πες μας τι ακριβως εγινε, που μενεις και απο που αγορασες τον λεβητα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #126685 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα progetto
είναι σόμπα εκτός που έχει πρόβλημα με την ανάφλεξη που κάθε τόσο θέλει καθάρισμα , σήμερα ντουμάνι καπνού στο σπίτι , πως πρόλαβα το παιδί μου που κοιμόταν είχαμε Άγιο , η εταιρία , το σερβισ , και ο κακός έμπορας , λύση μηδέν εδώ και σαράντα ημέρες , καταντήσαμε μπάστακες της σόμπας , να αδειάζουμε το τασάκι καύσης .Με σημερινό , αξιοπιστία μηδέν . Τώρα από που την πήρα και που μένω τα ξέρει η progetto ο τύπος της σομπας είναι flegra , αν μπορείς να βοηθήσεις ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #126692 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Progetto Flegra 10kW
ναι αν μπορουμε θα βοηθησουμε, αλλα τι ακριβως προβλημα εχεις δεν μας λες!?

Λες εχει θεμα με την αναφλεξη! τι εννοεις? Δεν αναβει καθολου? μια αναβει και μια δεν αναβει? Αναβει με καποιο πελλετ και με αλλο οχι?

Λες επισης θελει καθαρισμα συχνο! Με ποιο πελλετ? Αλλαξες πελλετ, εβαλες καποιο πιστοποιημενο και παλι τα ιδια?

Ο καπνος που λες ειναι προφανως απο αποτυχια - ημιτελη αναφλεξη φανταζομαι.


Υγ. Το που μενεις δεν το ρωτησα τυχαια! ολο και καποιο μελος θα μπορει να ερθει να στην ρυθμισει ή να βρεθειτε και να σου εξηγησει το πως και τι. Δεν ειμαστε ουτε εφορια ουτε ασφαλεια ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #126693 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα progetto
Μπας και σου έχουν βάλει καμιά σίτα στο καπέλο της καμινάδας και βούλωσε?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ