Progetto Flegra 10kW

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126695 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
ναι μια ανάβει και μια δεν αναβει ναι είχα πελλετ ΑΜΕΚΟ , τωρα Schweighofer , ίδια και αν κάνεις αναζήτηση Progetto Flegra 10kW , και διαβάσεις θα καταλάβεις περισσότερα , όσο για την κάπνα το έκανε στην αρχη σήμερα ξανά σε έντονο βαθμό ,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126696 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Progetto Flegra 10kW
Ωραια, διαβασα το συνολο των ποστ και καταλαβα!

Ορεξη να ασχοληθεις και να κανουμε ρυθμισεις εχεις???

Αν ναι, τοτε αφηνεις την μαυρη μοιρα σου και ξεκιναμε! Σε πρωτη φαση θα μου βγαλεις φωτογραφια το κοντρολερ που φοραει η σομπα και μετα θα αρχισω να σε ρωταω τι τιμες εχει σε συγκεκριμενα σημεια στο μενου της.

Επισης θελω να μου πεις τι σου ειπαν ακριβως στην προτζετο - αν σου ειπαν να αλλαξεις ρυθμισεις πες μου τι σου ειπαν, να μην κανουμε το ιδιο τζαμπα!

Τελος θα μας βγαλεις φωτογραφιες την καμιναδα και την εισαγωγη αερα

Αυτα για αρχη! ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126697 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα progetto
stavrax όχι απλώς έχει κακή εγκατασταση η σόμπα. Διότι ο έμπορας δεν κατέχει είναι άσχετος .σημερα μηλησα με την εταιρια , μου είπε οτι για την ανάφλεξη φταίνε πολλα πράγματα , και θα μεριμνούσε να λυνόταν τα προβλήματα , όσο τους είδες εσυ άλλο τοσο εγω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126699 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Progetto Flegra 10kW
Εγω υποψιαζομαι τι φταιει και θα το λυσουμε ευκολα, αλλα θα πρεπει να κανεις αυτα που σου ζηταω.

Αν δεν εχεις την διαθεση ή δεν θελεις να ασχοληθεις εσυ προσωπικα απλα πες το για να μην χανω τον χρονο μου, ετσι?

Δεν ειμαι επαγγελματιας να εχω συμφερον αλλα ουτε εχω τον χρονο να ξημεροβραδιαζομαι - την διαθεση να βοηθαω ομως την εχω!- για να ψαχνω manual απο κοντρολερς.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126702 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
kosmidis80 για να βάλω φωτο στο σάιτ δεν το κατέχω ξέρω τον τυπο του μενου ειναι Fumis ALPHA και αν θέλεις μπορείς να κατεβάσεις το μανιουαλ μπες progetto στο ιντερνετ προϊόντα σόμπες flegra . Δουλεύω και θα ξυπνήσω νωρίς σου δίνω το imail μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , για να τα κανονίσουμε .Χίλια ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126703 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα progetto

foust έγραψε: stavrax όχι απλώς έχει κακή εγκατασταση η σόμπα. Διότι ο έμπορας δεν κατέχει είναι άσχετος .σημερα μηλησα με την εταιρια , μου είπε οτι για την ανάφλεξη φταίνε πολλα πράγματα , και θα μεριμνούσε να λυνόταν τα προβλήματα , όσο τους είδες εσυ άλλο τοσο εγω

Αν η εταιρία είναι στην Θεσσαλονίκη κι εσύ σε ακριτική περιοχή, δώστους λίγο χρόνο. Ούτε ο σουπερμαν δεν θα προλάβαινε να έρθει για να στην φτιάξει :)


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ