Progetto Flegra 10kW

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124598 από foust
Progetto Flegra 10kW δημιουργήθηκε από foust
καλησπερα Χρόνια Πολλα
Αγόρα σόμπα της progetto 10kw την έχω ούτε ένα μηνά . Μου παρουσιάζει πολλά προβλήματα από την ημέρα αγοράς διότι από το κατάστημα που την αγόρασα δεν έχει εξουσιοδοτημένο τεχνικό .Ούτε καν πληρεί τα προβλεπόμενα εγκατάστασης , και δεύτερων δεν γνωρίζουν από ρύθμιση της σόμπας μου, γενικά ούτε την λειτουργιά μόνο εμπορεύονται σόμπες πελλετ , χωρίς να γνωρίζουν τα βασικά του προϊόντος , μόνο το εύκολο χρήμα . Σε αυτό καταλογίζω ευθύνες στην progetto , διότι πως ο συνεργάτης τους δεν έχει σερβισ της εταιρίας τους .Με έχουν αφήσει ξεκρέμαστο διότι στην περιοχή μου δεν υπάρχει εξουσιοδοτημένος τεχνικός της progetto , που να απευθυνθώ; στον πωλητή ; δεν κατέχει άν θέλει κάποια ρύθμιση η σόμπα ή αν είναι ελαττωματική . Θέλω κάποια λύση από την progetto

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124609 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
αιτούμαι άμεσα λύση από την Progetto διότι η σόμπα παρουσιάζει προβλήματα λειτουργιας από την ήμερα αγοράς ,το προϊών έχει εγγύηση , ο έμπορας δεν παρέχει σερβις , ούτε η περιοχή μου από την Progetto

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124617 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Progetto Flegra 10kW

foust έγραψε: καλησπερα Χρόνια Πολλα
Αγόρα σόμπα της progetto 10kw την έχω ούτε ένα μηνά . Μου παρουσιάζει πολλά προβλήματα από την ημέρα αγοράς διότι από το κατάστημα που την αγόρασα δεν έχει εξουσιοδοτημένο τεχνικό .Ούτε καν πληρεί τα προβλεπόμενα εγκατάστασης , και δεύτερων δεν γνωρίζουν από ρύθμιση της σόμπας μου, γενικά ούτε την λειτουργιά μόνο εμπορεύονται σόμπες πελλετ , χωρίς να γνωρίζουν τα βασικά του προϊόντος , μόνο το εύκολο χρήμα . Σε αυτό καταλογίζω ευθύνες στην progetto , διότι πως ο συνεργάτης τους δεν έχει σερβισ της εταιρίας τους .Με έχουν αφήσει ξεκρέμαστο διότι στην περιοχή μου δεν υπάρχει εξουσιοδοτημένος τεχνικός της progetto , που να απευθυνθώ; στον πωλητή ; δεν κατέχει άν θέλει κάποια ρύθμιση η σόμπα ή αν είναι ελαττωματική . Θέλω κάποια λύση από την progetto

foust
Καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε με υγεία
Θα σε παρακαλούσα να μην ανοίγουμε πολλά θέματα με το ίδιο περιεχόμενο δεν βολεύει
αυτούς που θέλουνε να σου απαντήσουν!!!!!!
Να ξέρεις ότι ένα από τα δυο θα μείνει


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124633 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Progetto Flegra 10kW
Γεια και από εμένα.
Βασικά γιατί δεν λες τα προβλήματα τις σομπας σου μήπως και μπορείς να πάρεις καμία βοήθεια από τα παιδιά του forum;
Και επίσης δεν νομίζω να είσαι ο μόνος σε αυτήν την κατάσταση. Λαμόγια γεμάτη η Ελλάς!

Πάντως αν θες πάρε ένα τηλέφωνο την εταιρία. Έχω μιλήσει και εγώ μαζί τους και τους βρήκα εξυπηρετικους . Μπορεί να σου λύσουν τα προβλήματα τηλεφωνικά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124700 από foust
Απαντήθηκε από foust στο θέμα Progetto Flegra 10kW
η σόμπα μου ειναι ο τύπος Flegra_10kW το πρόβλημα είναι μετά από έξι ώρες λειτουργίας , η σόμπα έχει σταματήσει λόγο θερμοκρασίας περιβάλλοντος αυτόματα. Όταν πέσει η θερμοκρασία περιβάλλοντος τότε αυτόματα αρχίζει η λειτουργιά , όπως όλες οι σόμπες στην αρχή φυσικά ρίχνουν το καύσιμο πέλλει εκεί η σόμπας δεν καίει το πέλλετ , και γεμίζει πλήρες το δοχείο καύσης με άκαυτο πέλλετ ,τότε θέλει άδειασμα το δοχείο καύσης ,στην συνέχεια θα λειτουργησει κανονικα αυτό μπορεί να μου το κάνει μετά τις έξι ώρες λειτουργίας μια φορα μπορει και περισσότερες . Και ένα ακομα ποιο σπάνιο ότι, κρύα η σόμπα τελείως σε παύση δέκα ωρών στο ξεκίνημα μου βγάζει error Code E101: Σφάλμα φωτιάς ή υπερθέρμανση νερού . Πάντα υπόψιν η σόμπα είναι καθαρή

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124707 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Progetto Flegra 10kW
θα σε προειδοποιήσω για τελευταία φορά να μην ανοίγεις νεα θέματα αλλά να πηγαίνεις στο θεμα Progetto Flegra 10kw και να γραφεις πατωντας την απάντηση.

ΥΓ. Η ποινη αν δεν ακολουθησεις τις συστάσεις είναι αποκλεισμος απο το forum για 1 εβδομαδα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ