Κουβεντούλα για λέβητες γενικά...

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #102663 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Κουβεντούλα για λέβητες γενικά...

electron έγραψε:

hoyo έγραψε:
Αυτον εχω εγω.Εσυ electron αθηνα εισαι?


Ναι


electron πες μου σε παρακαλω το ονομα σου.Και τη περιοχη σου εαν θελεις.Eγω ειμαι σαλαμινα απλα με ενδιαφερει το κρετα πελετ θα σου στελνω το μαιλ μου να τα πουμε απο εκει εαν θελεις Γιωργος.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #102707 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Κουβεντούλα για λέβητες γενικά...

hoyo έγραψε: electron πες μου σε παρακαλω το ονομα σου.Και τη περιοχη σου εαν θελεις.Eγω ειμαι σαλαμινα απλα με ενδιαφερει το κρετα πελετ θα σου στελνω το μαιλ μου να τα πουμε απο εκει εαν θελεις Γιωργος.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.




Μέρος του μηνύματος είναι κρυμμένο για τους επισκέπτες. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να το δείτε.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #102802 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Κουβεντούλα για λέβητες γενικά...

electron έγραψε:

hoyo έγραψε: electron πες μου σε παρακαλω το ονομα σου.Και τη περιοχη σου εαν θελεις.Eγω ειμαι σαλαμινα απλα με ενδιαφερει το κρετα πελετ θα σου στελνω το μαιλ μου να τα πουμε απο εκει εαν θελεις Γιωργος.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.




Μέρος του μηνύματος είναι κρυμμένο για τους επισκέπτες. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να το δείτε.




Συγνωμη δικο μου το λαθος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ