Αγορά καυστήρα - λέβητα 30kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22289 από osakis
Απαντήθηκε από osakis στο θέμα Αγορά καυστήρα - λέβητα 30kW
δες και αυτον
www.electronica.gr/58C9ED76.el.aspx
εδω εχουν μπει αρκετοι και δεν εχουν βγαλει προβληματα
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by osakis.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22314 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Αγορά καυστήρα - λέβητα 30kW
Λοιπόν έβαλα σε μια σειρά τα στοιχεία επικοινωνίας με τις εταιρίες που έχουν τους λέβητες-καυστήρες που μ' ενδιαφέρουν. Τα παραθέτω κι εδώ μήπως και ξέρει κανείς και άλλες εταιρίες που εμπορεύονται κάποιο από τα παρακάτω ώστε να πάρω κι από αυτούς τιμές.

1. Starfire maxi30 (www.k-evo.gr/epikoinonia)

2. PELETIX EKO - DAKON DOR 24kw - BADO Ecofire E1 Δεν βρήκα γι αυτόν στοιχεία καθόλου. Ξέρει κανείς ποιοι τον εμπορεύονται και ποιος τον αντιπροσωπεύει; Έχω ρωτήσει και στο σχετικό θέμα αλλά ακόμα δεν έχω απάντηση.

3.ΜΙΛΕ ΒΙΟ και ΜΙΛΕ pellet του κ.Σαμαρά (www.nsamaras.gr/default.aspx?tab=contact)

4.Black star OPOP (www.sakkas-aeve.gr/index.php?option=com_...icle&id=48&Itemid=71)

5.ULMA
(biosimo.gr/home/contact)

6.Pellmax UB Varmebaronen (www.thermometro.gr/index.php?option=com_...d=1&Itemid=2&lang=el) Αν και νομίζω ότι δεν με καλύπτει ο 20άρης ωστόσο θα ρωτήσω έτσι για το "ζήτω".

7. PELLET ERATO MARIO 30KW (www.electronica.gr/F3E358E0.el.aspx) Αντιπροσώπευση στην Ελλάδα υπάρχει γι αυτόν; Κι από ποιόν; (θα το ρωτήσω κι αύριο βέβαια)

8. BOSCH32kw+PellasminiX26 Αυτόν που τον βρίσκω; Googlαρα λιγάκι αλλά τζίφος. Καμιά βοήθεια;

Αν γνωρίζουμε είτε την επίσημη αντιπροσωπεία, είτε κι άλλους εμπόρους που πουλούν κάποιο από τα παραπάνω, παρακαλώ να μου το γνωρίσετε ώστε να πάρω κι από αυτούς τιμές.

Συγνώμη αν κούρασα κι ευχαριστώ όσους με βοηθούν να ξεστραβωθώ (και να ζεσταθώ!).

Περισσότερα αύριο κάποια στιγμή.

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22320 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Αγορά καυστήρα - λέβητα 30kW

Pri έγραψε: Λοιπόν έβαλα σε μια σειρά τα στοιχεία επικοινωνίας με τις εταιρίες που έχουν τους λέβητες-καυστήρες που μ' ενδιαφέρουν. Τα παραθέτω κι εδώ μήπως και ξέρει κανείς και άλλες εταιρίες που εμπορεύονται κάποιο από τα παρακάτω ώστε να πάρω κι από αυτούς τιμές.

1. Starfire maxi30 (www.k-evo.gr/epikoinonia)

2. PELETIX EKO - DAKON DOR 24kw - BADO Ecofire E1 Δεν βρήκα γι αυτόν στοιχεία καθόλου. Ξέρει κανείς ποιοι τον εμπορεύονται και ποιος τον αντιπροσωπεύει; Έχω ρωτήσει και στο σχετικό θέμα αλλά ακόμα δεν έχω απάντηση.

3.ΜΙΛΕ ΒΙΟ και ΜΙΛΕ pellet του κ.Σαμαρά (www.nsamaras.gr/default.aspx?tab=contact)

4.Black star OPOP (www.sakkas-aeve.gr/index.php?option=com_...icle&id=48&Itemid=71)

Για τους OPOP αντιπροσωπος Ελλαδας ειναι αυτος www.eco-flame.gr/
5.ULMA
(biosimo.gr/home/contact)

6.Pellmax UB Varmebaronen (www.thermometro.gr/index.php?option=com_...d=1&Itemid=2&lang=el) Αν και νομίζω ότι δεν με καλύπτει ο 20άρης ωστόσο θα ρωτήσω έτσι για το "ζήτω".

7. PELLET ERATO MARIO 30KW (www.electronica.gr/F3E358E0.el.aspx) Αντιπροσώπευση στην Ελλάδα υπάρχει γι αυτόν; Κι από ποιόν; (θα το ρωτήσω κι αύριο βέβαια)

8. BOSCH32kw+PellasminiX26 Αυτόν που τον βρίσκω; Googlαρα λιγάκι αλλά τζίφος. Καμιά βοήθεια;

Αν γνωρίζουμε είτε την επίσημη αντιπροσωπεία, είτε κι άλλους εμπόρους που πουλούν κάποιο από τα παραπάνω, παρακαλώ να μου το γνωρίσετε ώστε να πάρω κι από αυτούς τιμές.

Συγνώμη αν κούρασα κι ευχαριστώ όσους με βοηθούν να ξεστραβωθώ (και να ζεσταθώ!).

Περισσότερα αύριο κάποια στιγμή.


Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22321 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Αγορά καυστήρα - λέβητα 30kW

stergiosbik έγραψε: Για τους OPOP αντιπροσωπος Ελλαδας ειναι αυτος www.eco-flame.gr/

Ευχαριστώ!

Οπότε για τον OPOP θα μιλήσω κι εδώ: www.eco-flame.gr/contact

There is nothing more uncommon than common sense.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Pri.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22327 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Αγορά καυστήρα - λέβητα 30kW

Pri έγραψε:
8. BOSCH32kw+PellasminiX26 Αυτόν που τον βρίσκω; Googlαρα λιγάκι αλλά τζίφος. Καμιά βοήθεια;

Αν γνωρίζουμε είτε την επίσημη αντιπροσωπεία, είτε κι άλλους εμπόρους που πουλούν κάποιο από τα παραπάνω, παρακαλώ να μου το γνωρίσετε ώστε να πάρω κι από αυτούς τιμές.


Τα 2 παρακάτω είναι η ιδια εταιρεία και εισαγωγεας στην ελλάδα της pellas
www.pelletburner.gr
www.en-ergon.com/

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22330 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Αγορά καυστήρα - λέβητα 30kW

jnet έγραψε: Τα 2 παρακάτω είναι η ιδια εταιρεία και εισαγωγεας στην ελλάδα της pellas
www.pelletburner.gr
www.en-ergon.com/


Εδώ όμως μόνο καυστήρες βλέπω. Το λέβητα που τον βρίσκω;

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ