Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21067 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: παπας μπα σε καλο σου πανω που προσπαθω να καταληξω καπου με μπερδευεις.Απο τα λιγα που διαβασα φαινεται σουπερ.Κατσε να μπω και στην επισημη σελιδα της τουρκικης εταιριας.]
Αχ ρε φιλε.Κοντευω να σκασει το κεφαλι μου αφερφε εχω διαβασει τα απειρα για λεβητες πελλετ


Μια απο τα ιδια κι εγω και πολλοι αλλοι πιστευω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21080 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

stavrosmet έγραψε: ενδιαφερομai για τον vesta 40 kw εχω επισκεφτει το εργοστασιο παραγωγησ και ειμαι ετοιμοσ για την αγορα πια περιοχη ειστε και παρουμε 2-3 ισσωσ πετυχουμε καλυτερη τιμη


Σταυρο εγω ειμαι Βολο και ενδιαφερομαι για το καινουργιο μοντελο , τον κοκκινο ,Κανε μια ερωτηση για 3 κομματια παραγγελια απο εκει που τον βρηκες τι τιμη παιζει .Εγω εχω αυριο ραντεβου με τον τυπο που τους εμπορευεται εδω Βολο θα του πω και γω για 3 κομματια ενα εσενα ενα του ερημιτη και ενα το δικο μου να δουμε αν θα κανει καμια προσφορα και βλεπουμε.

Μιλαμε ξανα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21082 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

erimitis έγραψε: Σε τι τιμη τον εχεις βρει αληθεια?

Στο ιντερνετ 2040 ευρω.Στο συνεταιρισμο μου ειπαν 2200,αλλα αυτο παλευεται.Ριξε μια ματια εδω kakaris-maragkos.skroutzstore.gr/c.K-Energy.190670.html


Και αυτος εδω καλος φαινεται τωρα απο λεπτομερειες δεν εχω και μεγαλη ιδεα αλλα και η τιμη ειναι καλη !! Αυτο που μου δινει στα νευρα ειναι οτι δεν εχουν ενδιαμεσα μοντελα . Η που θα παρεις 46 KW η που θα παρεις 29ΚW . Εμεις δηλαδη που θελουμε 34 ΚW τι να κανουμε ? να βαλουμε και a/c ?? :PpP

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21083 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

erimitis έγραψε: παπας μπα σε καλο σου πανω που προσπαθω να καταληξω καπου με μπερδευεις.Απο τα λιγα που διαβασα φαινεται σουπερ.Κατσε να μπω και στην επισημη σελιδα της τουρκικης εταιριας.]
Αχ ρε φιλε.Κοντευω να σκασει το κεφαλι μου αφερφε εχω διαβασει τα απειρα για λεβητες πελλετ


Μια απο τα ιδια κι εγω και πολλοι αλλοι πιστευω.


Σκατα και γω τα ιδια . Μηπως παιδες να παρατησουμε τους λεβητες και να παμε να μεταφερουμε με βυτια πετρελαιο απο Λευκορωσια που το χουν 55 Λεπτα/λιτρο ?? Και ζεστουλα το χειμωνα και κανα ψιλαδακι για χαβα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21090 από spyroskosmas
Απαντήθηκε από spyroskosmas στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: παπας μπα σε καλο σου πανω που προσπαθω να καταληξω καπου με μπερδευεις.Απο τα λιγα που διαβασα φαινεται σουπερ.Κατσε να μπω και στην επισημη σελιδα της τουρκικης εταιριας.]
Αχ ρε φιλε.Κοντευω να σκασει το κεφαλι μου αφερφε εχω διαβασει τα απειρα για λεβητες πελλετ


Προσέξτε σε τέτοιου τύπου λέβητες την ικανότητα του λέβητα να αποκλείει ΠΛΗΡΩΣ την επιστροφή φλόγας στο σιλό. Προπάντων όλων η ασφάλεια.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21107 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Sp4wN έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

erimitis έγραψε: Σε τι τιμη τον εχεις βρει αληθεια?

Στο ιντερνετ 2040 ευρω.Στο συνεταιρισμο μου ειπαν 2200,αλλα αυτο παλευεται.Ριξε μια ματια εδω kakaris-maragkos.skroutzstore.gr/c.K-Energy.190670.html


Και αυτος εδω καλος φαινεται τωρα απο λεπτομερειες δεν εχω και μεγαλη ιδεα αλλα και η τιμη ειναι καλη !! Αυτο που μου δινει στα νευρα ειναι οτι δεν εχουν ενδιαμεσα μοντελα . Η που θα παρεις 46 KW η που θα παρεις 29ΚW . Εμεις δηλαδη που θελουμε 34 ΚW τι να κανουμε ? να βαλουμε και a/c ?? :PpP


Υπό κανονικές συνθήκες, δεν νομίζω ότι δεν σου φτάνουν τα 29kW για τα 170τμ του σπιτιού σου. Με μιά αναλυτικότερη ματιά βέβαια, ο 29άρης δίνει μέγιστη κατανάλωση 4 κιλά πέλλετ, δηλαδή 20-21kW, επί 0.8 απόδοση κάνει 16kW, συν κάτι απώλειες λεβητοστασίου και σωληνώσεων, καταλήγει ούτε 15kW...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ