Θέλω κόντρα!

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #140878 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Re:Θέλω κόντρα!
Εγω περιμένω με υπομονή το πείραμα !
Σαν εξυπνος καταναλωτης , βγαζω τα συμπερασματα μου !
Το τζακι μου παιζει στο παιχνιδι με τον κρητικό , οποτε εγω πασο (πασο λεμεεεεεεεε , οχι ακιδες πανω στα σιδεραααα, γκε γκε )
Ποιστοποιησεις εχουμε , οποτε μαλλον περισσότερο θα παίξουμε , μαλλον θα σε παίξουμε -αφου εχεις πετάξει την μπαλα σε ολους
Το τζακι που ενταξει μαλλον δεν πεζεται ειναι κανενα 22kw τις jollymec (εχουμε ανεβει επιπεδο)
Το τζακι που μαρεσει το πειρα
Τωρα αν θα το εκανα απ την αρχη , μαλλον το ιδιο τζακι θα επερνα αλλα με την κατασκευη tou Gdevil απο μεσα !
Επειδη τετοιο τζακι ακομα δεν ειδα , ειπα μηπος και του εκοψε και εκανε κανενα μαντεμένιο η' ατσαλινο με αυτον τον τροπο (την εχω δει την κατασκευη μεσα σε τζακι , αλλα αμερικα μεριά)
Αν στελιο εχεις κανενα τετοιο , μπορει και να μας λουσει κρύος ιδρώτας , μεχρι τοτε λουζομαστε στη ζεστη !
Ευχαριστω :p

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #140886 από GGEOR7777
Απαντήθηκε από GGEOR7777 στο θέμα Re:Θέλω κόντρα!
Ρε σεις αντί να κάνουμε τον χαβαλέ μας και να γουστάρουμε ο ένας την βγαίνει στον άλλον.
Αντί να κάνουμε πράξη την κόντρα μας,να δει ο κόσμος τι σημαίνει τζάκι και αν είναι η κατάλληλη λύση για θέρμανση ενός σπιτιού.,παίζουμε με τις λέξεις.
Σκεφτητε ότι όλοι όσοι έχουν γράψει σε αυτό το νήμα έχουν μα ΕΧΟΥΝ βοηθήσει πολύ κόσμο.
Ας το κρατήσουμε εκεί η ας το πάμε παραπέρα...
Εγω πάντως βγήκα εξυπνότερος από δω μέσα...
Σκεφτητε το...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Gdevil, Fokion, elgreco, okalamaris

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #140915 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Re:Θέλω κόντρα!
Δεν θιγεται κανεις αν δεν τον θιξεις!
Διαβαστε ολα τα μηνυματα με την σειρα και θα δειτε ποιος χωνεται σε ποιον. Οι περισσοτεροι ορματε σ εμενα, ο χαος πεταχτηκε και κυριως εκτος θεματος! Το θεμα του ηταν ΑΝΑΙΤΙΑ και χωρις καμια δικη ενοχληση απεναντι του να ειρωνευτει-δυσφημισει (η δεν ξερω τι αλλο) εμενα! Αφου δεν το καταλαβαινετε αυτο το απλο, το δικαιο, το αυτονοητο, δηλαδη την καταφωρη αδικια σε βαρος μου τι αλλο να σας πω? Πολυ καλα εκανα κ εβρισα! Δεν μπηκα εδω ουτε για δουλεια να βγαλω ουτε για να χαλαω την ησυχια μου. ΕΠΡΕΠΕ το φορουμ αμμεσα να σβησει το μηνυμα του χαος.
Φυσικα και δεν θα συννενοηθουμε στην ''κοντρα'', οποτε δεν συμμετεχω εγω. Μαλλον αυτος ειναι ο σκοπος της ΚΑΤΑΦΩΡΗΣ αδικιας εις βαρος μου, καλα κανετε γιατι μιστερ χαος ακριβως ετσι ειναι μεσα τα τζακια μου, ακριβως ετσι! Και με κλειστη και με ανοιχτη πορτα θα εκαιγα το τζακι μου χωρις να το θεσω ορο και για τ αλλους, ετσι για να δειτε θα το εκανα.
Φιλιππακοπουλε.. Οχι ετσι στο μαγαζι σου κτλ οι δυο μας, αν κανετε συγκριση οπως προταθηκε (εμ τωρα ειναι που αποκλειεται να το κανετε!)στον ιδιο χωρο (και μονο τοτε, με αλλους απο δω παροντες και με δημοσιευση τ βιντεο δημοσια εδω) τοτε φωναξετε κ εμενα να βαλω τον εναλλακτη μου πανω απο το καλυτερο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141028 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Θέλω κόντρα!

Στελιος1 έγραψε: ΕΠΡΕΠΕ το φορουμ αμμεσα να σβησει το μηνυμα του χαος.


Οι κανονες λενε οτι σε περιπτωση που καποιος θιγεται απο ενα μυνημα παταει το πληκτρο αναφορα σε συντονιστες και αναφερει τους λογους που πρεπει κατι να σβυστεί. Οι συντονιστες εξεταζουν την περίπτωση.
Εγινε κατι τετοιο και λετε ΕΠΡΕΠΕ?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141515 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Re:Θέλω κόντρα!

jnet έγραψε:

Στελιος1 έγραψε: ΕΠΡΕΠΕ το φορουμ αμμεσα να σβησει το μηνυμα του χαος.


Οι κανονες λενε οτι σε περιπτωση που καποιος θιγεται απο ενα μυνημα παταει το πληκτρο αναφορα σε συντονιστες και αναφερει τους λογους που πρεπει κατι να σβυστεί. Οι συντονιστες εξεταζουν την περίπτωση.
Εγινε κατι τετοιο και λετε ΕΠΡΕΠΕ?



Τι λες κυρ.. Παπαδοπουλε? Εγινε ολοκληρη φασαρια, τον ΣΚΥΛΟεβρισα τον ΧΑΟΣ οπως του αξιζε, κ εσυ περιμενεις να πατησω το κουμπι που ορισατε εσεις?
Η εχω δικιο η οχι! Για εσας δεν εχω δικιο.. Αλλιως και μονον με την διενεξη θα ειχατε προσεξει (αν οχι εσυ θα το προσεχε ο συνταγματαρχης σου σταυραξ!) οτι το ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και εκτος θεματος κ οτι αλλο εκτος θετε ειναι! ολα τα εκτος ειναι! Θα ειχατε προσεξει λοιπον οτι το μηνυμα του παραμενει! Επειδη δεν πατησα το μαγικο σας κουμπακι για να βρω δικαιωση? ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!
Last edit: 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Στελιος1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141528 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Θέλω κόντρα!

Στελιος1 έγραψε: Η εχω δικιο η οχι! Για εσας δεν εχω δικιο..


Δεν εχω αποψη και δεν θα καθήσω να διαβάσω τα οσα γραψατε.
Αν στέλνατε αναφορά σίγουρα θα καθομουνα.
Ακόμη μπορείτε να το κανετε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ