Αναζήτηση Φθηνού πέλλετ

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136838 από cpp
Απαντήθηκε από cpp στο θέμα Αναζήτηση Φθηνού πέλλετ

jnet έγραψε:

cpp έγραψε: Αυτο που δεν καταλαβα ειναι η αναφορά IP.....
Ειναι πολύ σημαντικό... και ο admin θα πρέπει να απαντήσει.

Να απαντήσω αφού μου γίνει κάποια ερώτηση.
Μου υποβάλετε κάποια ερώτηση?
Έχετε διαβάσει τα περί προστασίας προσωπικών δεδομένων στους Όρους Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας?
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...id=5&id=3&Itemid=384

Από την άλλη αν θα έπρεπε να μαντέψω την ερώτηση, οποιαδήποτε στοιχεία μέλους καθώς και οι διευθύνσεις IP από τις οποίες υπέβαλε απαντήσεις θα μπορούσαν να δοθούν σε εισαγγελέα μόνο μετά από εισαγγελικό αίτημα.


Σωστά admin. Δεν έκανα καμία ερώτηση και γνωρίζω πολύ καλά την λειτουργία και τις υποχρεώσεις των forum.
Απλά δεν μου άρεσε - αισθανθηκα κάπως- όταν ένα μέλος (ναι επώνυμο) απειλεί εμμέσως με την καταγραφή και χρησιμοποίηση της IP, χωρίς μάλιστα άμεσο λόγο. Και φυσικά είναι μια έωλη απειλή και το ξέρουμε καλά , αφού δεν υπάρχει κανείς προφανής λόγος για άρση απορρήτου
Είναι ένας από τους λόγους που πολλοί επιλέγουν την ανωνυμία στα φόρουμ. Διότι το επόμενο βήμα είναι οι προσωπικές επιθέσεις.

Τι θα γίνει δηλαδή αν αυριο γραψω τις εντυπώσεις μου για την καυση ενός pellet?
Αν αναφέρω πως αφήνει πολύ κλινκερ και μπουκώνει ο καυστήρας θα μου λέει κάποιος πως η IP καταγράφηκε και όντας θιγμένος θα απειλεί με μήνυση για συκοφαντία..... ?

Καταλάβατε τώρα γιατί το έγραψα... Φυσικά πολύ συχνά χρησιμοποιούνται τα forum για δημιουργία εντυπώσεων ή προς άγρα πελατών αλλά αυτά είναι θέματα που ρυθμίζονται από την διαχείριση αλλα ΚΑΙ από τα μέλη...

Και για να τελειώνω με το off topic ... η αλήθεια είναι πως μέχρι στιγμής τα καταφέρνετε περίφημα με την ορθή λειτουργία του forum και κρατάτε σε ένα επίπεδο τις συζητήσεις και τις ισορροπίες (για αυτό και ανέφερα αυτό που με ενόχλησε).

Ευχαριστώ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136839 από burnit 30
Απαντήθηκε από burnit 30 στο θέμα Αναζήτηση Φθηνού πέλλετ
Σωστα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136843 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Αναζήτηση Φθηνού πέλλετ

gp1975 έγραψε: τι εγινε ρε παιδια,χθες προσφερθηκα να βοηθησω τον κωστα απο επανομη και σημερα βλεπω αναφορες περι ασπρων-μαυρων γκρι αγορων,IP που γινονται γνωστα,εισαγγελεις και παει λεγοντας.συγνωμη που δεν πηρα την αδεια του nasikas του αυτοκλητου υπερασπιστη του πελλετ στην ελλαδα.στο φιναλε ας μας κανει αυτος μια καλη προσφορα να παρουμε απαυτον,ευχαριστω.

Αγαπητέ ΑΝΩΝΥΜΕ κύριε/α
Κανατε εγγραφη στο φορουμ μόλις εχθες.
Και η πρωτη σας αναρτηση ηταν <<δωσε με τηλεφωνο- e-mail,να σε βρω φτηνο πελλετ>>

Δεν εχει ονομα ο εμπορος? - να επωφεληθουν και αλλα μελη του φορουμ. (πχ. Εμπορος Νικος Χ. απο την Μηχανιωνα- ή Νικος Χ απο την Λητη, η Νικος απο το Καραμπουρνάκι)
Δεν έχει όνομα το πελλετ?

Δεν ειναι καλύτερες οι καθαρές διαφανείς δουλειές , απο τις κρυφες?

Πειτε μας, εστω ΤΩΡΑ- με ποιον εμπορο συνεργαζεστε- ποιο πελλετ διακινείτε.- και σε ποια τιμή.

Υπαρχει τιμιότερο πράγμα απο την ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ?


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Nasikas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ