Holzpellets Bioenergy Fuel Το γνωρίζει κανείς

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Ώρες πριν #134597 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Holzpellets Bioenergy Fuel Το γνωρίζει κανείς

jnet έγραψε:

VOSDOGIAN έγραψε:

thomas έγραψε: kαι ποσο το δινει τον τονο;

285 ειχε αλλά μου ειπε οτι θα πέσει τώρα κάπου στα 265


Μπορείς να το περάσεις στο παρακάτω σημείο, και τον έμπορο.
energ.gr/postit/pellet

Γιώργο δεν το πέρασα γιατι περιμένω να μου πει οριστική τιμή,κανείς δεν το εχει κάψει να μας πει καμιά γνώμη :(

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134791 από Taiby
Απαντήθηκε από Taiby στο θέμα Holzpellets Bioenergy Fuel Το γνωρίζει κανείς
Βουλγαρικο ειναι, το γνωριζω, εχει και λευκο και πιο μαυρο. Προσοχη με την πιστοποιηση γιατι δεν εχει DIN plus παρα μονο test report απο ενα γραφειο στην Σοφια... ειναι το λευκο του αρκετα καλο (με εντωνη μυρωδια ομως).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135620 από shaman
Απαντήθηκε από shaman στο θέμα Holzpellets Bioenergy Fuel Το γνωρίζει κανείς
Καλά συγνώμη δεν έχει πιστοποίηση και το αναγράφει φαρδιά πλατιά στο σακούλι DIN PLUS δλδ μιλάμε για πλαστογραφία εεε ρε φούστη μου, κύριε Νασίκα αυτά δεν τα βλέπετε το κράτος κάνει κάτι για αυτά... Αμα θέλω συσκεύαζω ένα pellet σε σακί και αναγράφω ένα EN PLUS και όλα εντάξει?
Περιμένω μια απάντηση κύριε Νασίκα κατά πόσο νόμιμο είναι το συγκεκριμένο pellet και αν υπάρχουν και άλλα σαν και αυτό στην ελληνική αγορά διότι οι καταναλωτές πρέπει να γνωρίζουν ποιοι και ποιους κοροιδεύουν !!!

Φιλικά πάντοτε.

Taiby έγραψε: Βουλγαρικο ειναι, το γνωριζω, εχει και λευκο και πιο μαυρο. Προσοχη με την πιστοποιηση γιατι δεν εχει DIN plus παρα μονο test report απο ενα γραφειο στην Σοφια... ειναι το λευκο του αρκετα καλο (με εντωνη μυρωδια ομως).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135622 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Holzpellets Bioenergy Fuel Το γνωρίζει κανείς
αν ανατρεξεις σε ποστ κανα χρονο πριν θα δεις οτι κυκλοφορουσαν πολλα
κι ακομα περισσοτερα αναφεροταν σε ισττοσελιδες σαν πιστοποιημενα
κι ακομα πιο προχςρημενα αρκετοι βαφτιζουν πιστοποιησεις καποιες πληρωμενες δοκιμες
τα δε μισα πελλετ ειναι κατασκευασμενα με βασει το ντιν ταδε και τ αλλα μισα υπερκαλυπτουν τις προδιαγραφες :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135623 από shaman
Απαντήθηκε από shaman στο θέμα Holzpellets Bioenergy Fuel Το γνωρίζει κανείς
Πως μπορούμε φίλε μου να διασταυρώσουμε ότι αυτά που μας λένε οι έμποροι είναι όντως πιστοποιημένα ή όχι? υπάρχει κάποιο site που μπορούμε να τα δούμε? Τα συγκεκριμένα με ψευδή πιστοποίηση που κυκλοφορούν στο ελληνικό εμπόριο μπορεί κάποιος να τα αναφέρει ονομαστικά ποια είναι για να μην τα πλησιάζουμε τουλάχιστον..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135624 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Holzpellets Bioenergy Fuel Το γνωρίζει κανείς
?? Τι να απαντήσω ??
Ειμαι μόνος και παλεύω απέναντι σε θηρία. Όσες προσπαθειες και να εκανα για να δραστηριοποίησω στο λόμπυ σοβαρους επαγγελματίες, έπεσαν στο κενό.
Κανω παραστασεις -διαμαρτυρίες μόνος μου φίλε shaman.

Και εχουμε απο την μία πλευρά ΓΥΦΤΟΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ- απο δε την Ελληνικη πλευρα, ΠΟΥΣΤΟ-ΤΕΜΠΕΛΟ-ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ και βρωμικους αριβιστες πολιτικούς.

Στον τομέα των εικονικων τιμολογίων, θα έχουμε αποτελέσματα μόλις στελεχωθουν οι πύλες εισόδου με τεως υπαλληλους Δημοτικων Αστυνομιών.
Θα κρατουν αντιγραφο τιμολογιων απο όλα τα εισερχομενα φορτηγά. Αλλα να δουμε ποτε θα εχουμε τα σχετικα ΦΕΚ και εγκυκλίους. ...


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Nasikas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ