Εχω φάει σκάλωμα και θέλω τη βοήθειά σας...

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110595 από Fokion

malia έγραψε: μακριαααααα!πηρε ενας φιλος κ εαν μπορουσε θα το εδινε πισω!στην σομπα του το δοκιμασε κ ηταν αισχος!να μην σου πω τη κλινκερ εκανε!μακριααα


Σε πιο αναφερεσαι?

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110610 από malia
το πελλετ απο την κορινθο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110617 από john88s

malia έγραψε: μακριαααααα!πηρε ενας φιλος κ εαν μπορουσε θα το εδινε πισω!στην σομπα του το δοκιμασε κ ηταν αισχος!να μην σου πω τη κλινκερ εκανε!μακριααα


Ναι ναι μακριά!!!!!!!Γενικά μακριά. Ο ξάδερφος του μπατζανάκη, του προπάππου , του θείου μου, μου είπε ότι μερικοί μερικοί άμα δουν Ελληνικό το πολεμάνε με λύσσα...

Άσε που ο φίλος, της ξαδέρφης, της κοπέλας μου μου είπε ότι ο πατέρας του ξαδέρφου του παππού της το δοκίμασε, και βγήκε ένας δράκος και τον έφαγε. Ο δε φίλος του φίλου άκουσε από έναν γνωστό που είχε έναν άνθρωπο μες στα πράγματα ότι το έκαψε σε λέβητα και βγήκε από μέσα ένας λόχος όρκ.

Μόνο ο έμπορας στην Αργολίδα με όνομα "" τηλ"" διεύθυνση, που φέρνει το εισαγόμενο είναι καλός άνθρωπος το δίνει φτηνά (α ξέχασα να σας πω τον ΤΚ) και σκέφτεται τον καταναλωτή (και όχι να οικονομήσει). Όλοι άλλοι ειδικά τα Ελληνικά Εργοστάσια (που δουλεύουν και Έλληνες) είναι λαμόγια, θέλουν να μας πάρουν τα λεφτά και να μας καταστρέψουν τις σόμπες...

Να κλείσουν άμεσα τα Ελληνικά εργοστάσια, να απολυθούν οι Έλληνες εργαζόμενοι και όλοι να καίμε το πέλλετ εισαγωγής από την Αργολίδα που φέρνει μόνο ο συγκεκριμένος έμπορας...www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...temid=144#103656ελκα

malia έγραψε: για τα διαφανη σακουλια ειχα κανει εγω λαθος!τωρα για το BIOTHERM νεες φωτο!ολα αυτα ειναι απο παλλετα που πηρε φιλος μου κ το δοκιμασε σε σομπα του!οσο για τον εμπορα τι φταιει αυτος αμα του το δωσανε ετσι?αμα του ειχαν πει οτι ειναι καλο


βέβαια και αυτού του στείλανε μάπα μια παρτίδα, αλλά τι να κάνει ο "ανθρωπος" οι φώτος είναι από πέλλετ που δοκίμασε φίλος του. A μην ξεχάσουμε ότι φίλος έχει δοκιμάσει και πυρήνα

malia έγραψε: παντως εμενα φιλος δοκιμασε λιγα τσουβαλια πελλετ απο πυρηνα κ του τα μπουκωσε κιολας απο την πρωτη μερα!εγω νομιζω μονο για καυστηρες βιομαζας να κανει!κ εαν κανει γιατι να παρεις πελλετ απο πυρηνα κ οχι πυρηνοξυλο που ειναι φτηνοτερο!


Αλλά ο έμπορας από την αργολίδα θα κρατήσει τις τιμές μόνο 4.90 το τσουβάλι ο άνθρωπος!

malia έγραψε: λιγουριο αργολιδας BIOTHERM την ιδια τιμη ειπε θα εχει κ φετος!5 ευρω το σακουλη!335 τα 1050 κιλα!ειπε οσο μπορει θα βασταει τις τιμες!κ κανει καλο στον εαυτο του!


Χαχαχαχαχα. Ο άνθρωπος και ο φίλος μου! Χαχαχαχαχαχαχα

Ρε τι τραβάμε σε αυτό το forum από τους "καταναλωτές-δοκιμαστές"...Που δεν είναι κρυφοέμποροι...
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by john88s.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110624 από malia
καταρχην εχω πολλους φιλους με διαφορα μηχανηματα πελλετ ο καθενας τους!οσο για μενα το biotherm μου το αλλαξε κ μου εδωσε παλι το ιδιο κ τωρα δεν εχω προβληματα!την κακη παρτιδα του την εκανε το εργοστασιο!κακως ομως εμενα μου εδωσε αλλα ο ανθρωπος μου το αλλαξε!ο κοσμος εχει δικαιωμα να καψει οτι θελει!εγω την γνωμη μου ειπα!απλα συνηθως με τα αποιστοποιητα υπαρχουν προβληματα!κ κατι τελευταιο john απλα πιστευω κατα την γνωμη μου στα ποιστοποιημενα!τιεχω αποδειξει οτι δεν εχω κατι με εμπορα john

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110626 από malia
δηλαδη ο doom ηταν εμπορας που μιλουσε υπερ τον ποιστοποιημενο πελλετ?ελεος john!οσο για εδω σε εμας υπαρχουν 2εμποροι εδω με πελλετ ποιστοποιημενου!απλα οσοι την εχουν πατισει με με κανα 2 με 3 αποιστοποιητα πελλετ εε δεν αντεχω αλλο προσωπικα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110629 από john88s
Μας έπεισες...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ZERBAS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ