Προμηθευτής με παράπονα για την προσφορά του

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30876 από Τάκης

INFRARED έγραψε: οριστε και δημοσια


ΠΩΛΕΙΤΑΙ PELLET www.schweighofer.at Νο1 σε ποιότητα και απόδοση και με
χαρτιά για τουρμπο καύσεις!!!
....


Για ν. Λάρισας δεν παίζει κάποια τιμή; Για πλήρες φορτίο 24 τόνων.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30879 από INFRARED
αν ενδιαφερεσαι πραγματικα μπορει να κανονιστει πιστευω... στειλε μου mail sto
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30881 από jnet

INFRARED έγραψε: αν ενδιαφερεσαι πραγματικα μπορει να κανονιστει πιστευω... στειλε μου mail sto


Δεν αλιεύουμε πελάτες. Διαβαστε τους ορους χρήσης.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30885 από theoilia

Θα πρεπει να γνωρίζετε οτι η ομάδα αξιολόγησης του energ.gr αναζητεί και από μόνη της προσφορές και, οταν βρεθεί κατι πραγματικά αξιολογο, την προωθεί στα μελη της.
/quote]

Πρέπει να ομολογήσω και εμένα με παραξένεψε αυτή η πρόταση.Δεν θα ήταν καλύτερο να υπάρχει μια λίστα με τυχών προμηθευτές έστω μόνο με τα τηλ τους ή και με την ιστοσελίδα τους ώστε να μπορεί ο καθένας να μπορεί παίρνοντας ένα τηλ να μαθαίνει τις τρέχουσες τιμές;

Πχ γιατί αυτό δεν το ήξερα (όπως και άλλοι φαντάζομαι) και έπρεπε να μου σταλεί προσωπικά με mail μετά από ερώτησή μου;
From: χχχχχχ [mailto:χχχχχχ
Sent: Saturday, September 22, 2012 7:51 PM
To: Energ.gr forum
Subject: Σχετ:

Επωνυμία: χχχχχχχχχ
εμποριο στερεων βιοκαυσιμων(πελλετ)
χχχχ
χχχχχχ
ΑΦΜ χχχχχ
Διεύθυνση: χχχχχχχχχχχ
ΤΗΛ χχχχχχχχ



ecoplus 265ε για τα μελη -5ε με φπα στην εδρα μου ωσ τελοσ οκτωμβριου ασχετωσ ποσοτητασ ευχαριστω χχχχχχ

ΥΓ: τα ονόματα και τα λοιπά τα έσβησα για να μην θεωρηθεί διαφήμιση από τους διαχειριστές


φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30888 από jnet

γιαννης-δραμα έγραψε: Τι συμβαινει εδω περα κυριοι διαχειριστες? :dry:




Original Message
From: Energ.gr forum [Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.]
Sent: Wednesday, October 10, 2012 7:08 PM
To: 'Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.'
Subject: RE: pellet schweighofer

Καλησπερα σας

Η ομαδική αγορά Pellet έτρεξε τους μήνες που οι τιμές pellet ηταν χαμήλα και θα ξανατρέξει από την Ανοιξη πάλι.
Εαν επιθυμείτε να κάνετε κάποια προσφορά για τα μέλη του Forum ή να συμετεχετε σαν προμηθευτής σε κάποια μελλοντικά Group buys(ομαδικες αγορές) θα πρέπει να γίνεται offers business member του energ.gr.

Διαβάστε τα αρχεία που σας επισυνάπτουμε και αν συνεχίσει να υπάρχει ενδιαφέρον μπορείτε να επικοινωνήστε μαζί μας.

Original Message
From: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. [Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.]
Sent: Wednesday, October 10, 2012 6:36 PM
To: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Subject: pellet schweighofer
Importance: High

ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΠΕΛΛΕΤ ALL IN STOCK LTD



ΠΩΛΕΙΤΑΙ PELLET www.schweighofer.at Νο1 σε ποιότητα και απόδοση και με χαρτιά για τουρμπο καύσεις!!!

Τιμή: με παράδοση ΣΕΡΡΕΣ 268 ευρώ/τόνο
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 275 ευρώ/τόνο

Η ΤΙΜΗ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΦΠΑ ΚΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΦΟΡΤΙΑ 23.7
(1 X ΠΑΛΕΤΑ =990KG ΣΕ ΣΑΚΟΥΣ 15ΚG

Αν βρείτε φθηνότερα σας χαρίζουμε την διαφορά!

Η ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ

Για καυσόξυλα μπρικέτες (schweighofer) και πάνελ υπέρυθρης θέρμανσης στείλτε πμ.

χχχ @ all-in-χχχχ.com
693χχχχχχχχ

Προσφορά εώς 29/10/2012



Το Offers Business Members το έχουμε θεσπίσει εδώ και 20 ημέρες. Κοστίζει 15€ τον μηνα γιατί δεχομασταν προσφορες απο πολλους προμηθευτες. Θεωρησαμε οτι πρεπει να υπαρχει ενα κοστος για να κάνει καποιος προσφορά.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30892 από jnet

INFRARED έγραψε: Θα πρεπει να γνωρίζετε οτι η ομάδα αξιολόγησης του energ.gr αναζητεί και από μόνη της προσφορές και, οταν βρεθεί κατι πραγματικά αξιολογο, την προωθεί στα μελη της.

ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΜΗ ΚΑΛΗ ΕΔΩ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ.

εχω κανει προσφορα απο πανελ υπερυθρων μεχρι ξυλα και σημερα και πελλετ και εβαλα και ρητα την φραση αν βρειτε καπου φθηνοτερα ΑΠΟ 268/ΤΟΝΟ schweighofer σας χαριζουμε την διαφορα και ο κυριος Admin ζητησε να κανω διαφημιση με μινιμουμ εξοδα τα 350 ευρω.. ε οχι το πεταω το πελλετ στο δρομο αλλα 350 ευρω για να μου το παιζεις οτι ψαχνεις και προσφορες για τα μελη δεν τα δινω..

παραθετω το εξης¨που γραφτηκε
Θα πρεπει να γνωρίζετε οτι η ομάδα αξιολόγησης του energ.gr αναζητεί και από μόνη της προσφορές και, οταν βρεθεί κατι πραγματικά αξιολογο, την προωθεί στα μελη της.


ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΘΑ ΣΒΗΣΤΕΙ ΣΕ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝ... ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΚΕΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΕΤΕ.



ΠΕΛΕΤ ΜΕ 268 ΜΕΧΡΙ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ 276 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.


ALL-IN-STOCK.COM


Ο κοσμος μπορεί να δει αν ζήτησα να κανετε διαφήμιση η να γίνεται απλά energ business member.
To minimum που αναφέρετε είναι για την διαφήμιση και όχι για το energ business member.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ