Προμηθευτής με παράπονα για την προσφορά του

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30893 από giogud

INFRARED έγραψε: Θα πρεπει να γνωρίζετε οτι η ομάδα αξιολόγησης του energ.gr αναζητεί και από μόνη της προσφορές και, οταν βρεθεί κατι πραγματικά αξιολογο, την προωθεί στα μελη της.

ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΜΗ ΚΑΛΗ ΕΔΩ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ.

εχω κανει προσφορα απο πανελ υπερυθρων μεχρι ξυλα και σημερα και πελλετ και εβαλα και ρητα την φραση αν βρειτε καπου φθηνοτερα ΑΠΟ 268/ΤΟΝΟ schweighofer σας χαριζουμε την διαφορα και ο κυριος Admin ζητησε να κανω διαφημιση με μινιμουμ εξοδα τα 350 ευρω.. ε οχι το πεταω το πελλετ στο δρομο αλλα 350 ευρω για να μου το παιζεις οτι ψαχνεις και προσφορες για τα μελη δεν τα δινω..

παραθετω το εξης¨που γραφτηκε
Θα πρεπει να γνωρίζετε οτι η ομάδα αξιολόγησης του energ.gr αναζητεί και από μόνη της προσφορές και, οταν βρεθεί κατι πραγματικά αξιολογο, την προωθεί στα μελη της.


ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΘΑ ΣΒΗΣΤΕΙ ΣΕ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝ... ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΚΕΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΕΤΕ.



ΠΕΛΕΤ ΜΕ 268 ΜΕΧΡΙ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ 276 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.


ALL-IN-STOCK.COM


Οποιαδήποτε ποσότητα και αν έχετε εμείς την αγοράζουμε σ' αυτήν την τιμή (276€ για Θεσσαλονίκη).
Επικοινωνήστε μαζί μου παρακαλώ.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30897 από XAALAARAA

giogud έγραψε:

INFRARED έγραψε: Θα πρεπει να γνωρίζετε οτι η ομάδα αξιολόγησης του energ.gr αναζητεί και από μόνη της προσφορές και, οταν βρεθεί κατι πραγματικά αξιολογο, την προωθεί στα μελη της.

ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΜΗ ΚΑΛΗ ΕΔΩ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ.

εχω κανει προσφορα απο πανελ υπερυθρων μεχρι ξυλα και σημερα και πελλετ και εβαλα και ρητα την φραση αν βρειτε καπου φθηνοτερα ΑΠΟ 268/ΤΟΝΟ schweighofer σας χαριζουμε την διαφορα και ο κυριος Admin ζητησε να κανω διαφημιση με μινιμουμ εξοδα τα 350 ευρω.. ε οχι το πεταω το πελλετ στο δρομο αλλα 350 ευρω για να μου το παιζεις οτι ψαχνεις και προσφορες για τα μελη δεν τα δινω..

παραθετω το εξης¨που γραφτηκε
Θα πρεπει να γνωρίζετε οτι η ομάδα αξιολόγησης του energ.gr αναζητεί και από μόνη της προσφορές και, οταν βρεθεί κατι πραγματικά αξιολογο, την προωθεί στα μελη της.


ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΘΑ ΣΒΗΣΤΕΙ ΣΕ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝ... ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΚΕΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΕΤΕ.



ΠΕΛΕΤ ΜΕ 268 ΜΕΧΡΙ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ 276 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.


ALL-IN-STOCK.COM


Οποιαδήποτε ποσότητα και αν έχετε εμείς την αγοράζουμε σ' αυτήν την τιμή (276€ για Θεσσαλονίκη).
Επικοινωνήστε μαζί μου παρακαλώ.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.



αν αγορασεις 276 ποσο θα μας το πουλας βρε Γιωργο ??? :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30899 από INFRARED
Εγω απο τις 2/10 ειδα οτι εχει θεσπιστει.. η min. παραγγελια 350 ευρω που αναφερεται?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30900 από giogud

INFRARED έγραψε: Εγω απο τις 2/10 ειδα οτι εχει θεσπιστει.. η min. παραγγελια 350 ευρω που αναφερεται?


6973332717
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Περιμένω

αν αγορασεις 276 ποσο θα μας το πουλας βρε Γιωργο ???

15€ φθηνότερα από ότι το πουλάω τώρα.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30902 από jnet

INFRARED έγραψε: εχω τα email εχω τα παντα... καμια προσφορα δεν ανεβηκε πουθενα! οποιος θελει παραθετω και τα στοιχεια μου και οτι θελετε. ουτε καν απαντηθηκε εμαιλ γιατι δεν ανεβηκε η προσφορα για τα πανελ και τα ξυλα πριν αποφασισουν να τα κονομησουν με διαφημισεις και δωρεες. ριξω την τιμη για τα μελη αλλα και να πληρωσω δεν λεει!


Σίγουρα έχετε πρόβλημα αλλά εδώ μέσα θα λυθούν όλα και θα αποκαλυφθεί η αλήθεια να είστε σίγουρος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30905 από Τάκης

giogud έγραψε:

INFRARED έγραψε: ....
ΠΕΛΕΤ ΜΕ 268 ΜΕΧΡΙ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ 276 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.


ALL-IN-STOCK.COM


Οποιαδήποτε ποσότητα και αν έχετε εμείς την αγοράζουμε σ' αυτήν την τιμή (276€ για Θεσσαλονίκη).
Επικοινωνήστε μαζί μου παρακαλώ.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Για στάσου giogud. Κάνει μια καλή προσφορά άνθρωπος για χρήστες του forum και βγαίνεις και του λες ότι του αγοράζεις όλη την ποσότητα; Και εμείς θα πάρουμε τα τέτοια μας; Ή θα μας το πουλήσεις με τα εύλογα καπέλα; Και ανήκεις και στους Offers Business Members ... Μάλλον θάπρεπε να ντρέπεσαι και να σε διαγράψουν απο το κλάμπ των ¨ευεργετών".

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Τάκης.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ