Αναζήτηση pellet (Di Legno, Silva Lemntex)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30588 από γιωργος
Απαντήθηκε από γιωργος στο θέμα Αναζήτηση pellet (Di Legno, Silva Lemntex)

stelios έγραψε: θα το ξανα πω μην το παρετε ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ δεν εχει καθολου δυναμη!!!!!!!!!



εχεις δικιο . πολυ σταχτυ, λιγο θερμογονο, χοντρα ακαυτα σωματιδια , 6.5 γιουρα το 15 κιλαααααααα
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by γιωργος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30589 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Αναζήτηση pellet (Di Legno, Silva Lemntex)
Μη ανοίγεις αλλα θέματα. Μη γράφεις με κεφαλαία γράμματα.
Δες τι σου εγραψαν παραπάνω.
Διαβασε του κανονες του Forum.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37334 από XATHOSVERIA
Απαντήθηκε από XATHOSVERIA στο θέμα Αναζήτηση pellet (Di Legno, Silva Lemntex)
Καλημερα οπως ειπα και πριν ειμαι καινουργιο μελος...Απο χθες εκατσα και διαβασα παρα πολλα μηνυματα και μου αρεσε πραγματικα το Φορουμ και η ενημερωση που γινετε απο διαφορα μερη τηε Ελλαδος και αυτο ειναι το ευχάριστο.Οι διαχειριστες του Φορουμ απο οτι καταλαβα δεν συμφωνουν με τις διαφημισεις και ειμαι υπερ σε αυτο αλλα οταν γινετε μια δυσφημιση σε ενα προιον οπως

: stelios έγραψε:
θα το ξανα πω μην το παρετε ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ δεν εχει καθολου δυναμη!!!!!!!!!

Μπορει ο stelios να μας πει γιατι ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!! ποσα κιλα δοκιμασε και που?σε λεβητα?σε σομπα?
Η θα ηταν καλο να κατσω εδω μερικες βδομαδες και αφου σχολιασω ασχετα θεματα που δεν εχω γνωσεις(και θα κανω παραπληροφορηση) και θα ειμαι λιγο πιο παλιος στο φορουμ θα εχω το δικαιωμα να το κανω..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37350 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Αναζήτηση pellet (Di Legno, Silva Lemntex)
Οχι αγαπητέ μου. Δεν είναι έτσι όπως τα λέτε. :)

Όταν κάποιος προσπαθεί να κάνει διαφήμιση κάποιου προϊόντος με τον τρόπο που το έχει κάνει ο JOHNOLGA σίγουρα θα υπάρχουν τέτοιου είδους αντιδράσεις από μέλη του φόρουμ.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37459 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Αναζήτηση pellet (Di Legno, Silva Lemntex)

XATHOSVERIA έγραψε: Καλημερα οπως ειπα και πριν ειμαι καινουργιο μελος...Απο χθες εκατσα και διαβασα παρα πολλα μηνυματα και μου αρεσε πραγματικα το Φορουμ και η ενημερωση που γινετε απο διαφορα μερη τηε Ελλαδος και αυτο ειναι το ευχάριστο.Οι διαχειριστες του Φορουμ απο οτι καταλαβα δεν συμφωνουν με τις διαφημισεις και ειμαι υπερ σε αυτο αλλα οταν γινετε μια δυσφημιση σε ενα προιον οπως

: stelios έγραψε:
θα το ξανα πω μην το παρετε ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ δεν εχει καθολου δυναμη!!!!!!!!!

Μπορει ο stelios να μας πει γιατι ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!! ποσα κιλα δοκιμασε και που?σε λεβητα?σε σομπα?
Η θα ηταν καλο να κατσω εδω μερικες βδομαδες και αφου σχολιασω ασχετα θεματα που δεν εχω γνωσεις(και θα κανω παραπληροφορηση) και θα ειμαι λιγο πιο παλιος στο φορουμ θα εχω το δικαιωμα να το κανω..


Αστυνομικοί δεν είμαστε.
Ο καθένας κρίνεται από τα λεγόμενά του από νοήμονες ανθρώπους.

Αν κάποιος ατεκμηρίωτα κάνει κρίσεις για ορισμένα προϊόντα, οποιοδήποτε μέλος μπορεί να του ζητά τεκμήρια.
Ένας επισκέπτης νοήμων, επίσης, δε θα στηριχτεί στα λεγόμενα κάποιου, που δε λέει αν δοκίμασε ένα προϊόν.
Όλοι μαζί ας προσπαθήσουμε να υπάρξει αντικειμενική πληροφόρηση.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37684 από stratri1
Απαντήθηκε από stratri1 στο θέμα Αναζήτηση pellet (Di Legno, Silva Lemntex)
i-pellets.gr

Άκρως ενδιαφέρουσα πρόταση, αν το έχει κάψει κάποιος να μας πει εντυπώσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ